Skocz do zawartości

Księżyc progresja w Pannie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam się działo u Was, gdy Luna P była w Pannie?

 

Jeśli chodzi o mnie, to zaczęłam studia podyplomowe. Miłych i sympatycznych ludzi poznałam. Najpierw miałam Księżyc P w koniunkcji z Wenus, potem z Księżycem. Większość towarzystwa to były kobiety zdecydowanie. Poza tym miałam praktyki w przedszkolu, to już gdy Księżyc był w V domu.

Trochę się uczyłam, bo egzamin końcowy to był materiał z całych studiów. Nie trzeba było pracy pisać całe szczęście :P.

Znalazłam pracę na pół etatu, opiekując się dwójką dzieci, działo się. Atmosfera w miejscu pracy bardzo miła.

Cóż jeszcze- kilka wesel z tego co kojarzę, to jak był w V domu. Mąż ma dużą rodzinę, wtedy jeszcze chłopak :P.

Dobrze wspominam raczej ten czas, spokojnie było i dość harmonijnie.

Ach- poznałam wiele fajnych osób na pewnym forum, to była ważna część mojego życia. Dwie relacje trwają do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lianna fajnie, że poruszasz ten temat :D bo mi lada...miesiąc przejdzie właśnie do znaku Panny. Za pierwszym razem jak tam śmigał to byłam w podstawówce więc nic szczególnego nie pamiętam. 
Tak jak piszesz, ważne są aspekty jakie tworzy i przez jaki dom idzie. U mnie załapie się jeszcze do 11 stopnia Panny na 11 dom - wciąż grupy społeczne będą dla mnie ważne :D Jednak potem wskoczy do 12 domu i utworzy opozycję z urodzeniową pozycją( dosyć istotny moment). Trochę obawia mnie to połączenie 12 Domu i Panny bo to zdrowie i kondycja( miejsca zamknięte, szpitale). 
Może ktoś doda od siebie o swoich doświadczeniach - chętnie poczytam ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

Trochę obawia mnie to połączenie 12 Domu i Panny bo to zdrowie i kondycja( miejsca zamknięte, szpitale). 

 

Niekoniecznie zaraz szpital musi być. Możesz się opiekować kimś. Panna to nauka, to może jeszcze głębiej zgłębiać tajniki ezoteryki, parapsychologii, albo coś w ten deseń ;). Albo zechcesz się uzdrawiać przez jakieś niekonwencjonalne metody :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
10 minutes ago, Lianna said:

 

Niekoniecznie zaraz szpital musi być. Możesz się opiekować kimś. Panna to nauka, to może jeszcze głębiej zgłębiać tajniki ezoteryki, parapsychologii, albo coś w ten deseń ;). Albo zechcesz się uzdrawiać przez jakieś niekonwencjonalne metody :P

Dla porównania mam P Księżyc w Pannie u siostry - jakiś czas temu szedł jej przez ten znak i pytałam się, co wtedy się u niej działo. Muszę też dodać, że znak Panny wypada jej na 12 dom tak jak u mnie( mamy prawie takie same rozłożenie osi horoskopu i domów). 
I głównie chodziło o poczucie odosobnienia. Przeprowadziła się do innego miasta a mąż dużo pracował na wyjazdach. Ona z kolei dojeżdżała do starej pracy ale zaraz potem znalazła inną, bliżej domu. Nie udało jej się z nikim bliżej zaprzyjaźnić, w nowym miejscu czuła się wyobcowana i samotna. Zaszła w ciążę- dużo była sama bo mąż 6 dni poza domem. Odżyła jak P Księżyc wszedł na ascendent i do znaku Wagi. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gringe napisał:

Dla porównania mam P Księżyc w Pannie u siostry - jakiś czas temu szedł jej przez ten znak i pytałam się, co wtedy się u niej działo. Muszę też dodać, że znak Panny wypada jej na 12 dom tak jak u mnie( mamy prawie takie same rozłożenie osi horoskopu i domów). 
I głównie chodziło o poczucie odosobnienia. Przeprowadziła się do innego miasta a mąż dużo pracował na wyjazdach. Ona z kolei dojeżdżała do starej pracy ale zaraz potem znalazła inną, bliżej domu. Nie udało jej się z nikim bliżej zaprzyjaźnić, w nowym miejscu czuła się wyobcowana i samotna. Zaszła w ciążę- dużo była sama bo mąż 6 dni poza domem. Odżyła jak P Księżyc wszedł na ascendent i do znaku Wagi. 

 

 

A jakie aspekty miał P Księżyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
22 minutes ago, Lianna said:

 

 

A jakie aspekty miał P Księżyc?

Opozycja P Księżyca do Jowisza w VI( władca  tego domu). Zmiana pracy pasuje jak ulał. No i kwadratura P Księżyca do Saturna - to chyba tez odpowiadało za to poczucie samotności, wyobcowania, brak wsparcia i bliskich osób. Potem tez Kwadratura P Księżyca do Urana w 3 domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ekspert
Napisano (edytowane)

Czuję małe przebłyski P Księżyca w Pannie - w ciągu 2 tygodni kupiłam 4 książki, co w świetle ostatnich 3 lat oznacza „dużo” :D 

Jestem poddenerwowana, krytykancka i ironiczna - i wszystko mnie drażni - jak typową pannę. Plus, i to olbrzymi - skupiam się ostatnio na domowych obowiązkach( pranie, sprzątanie i te sprawy). Przysiadam bardziej do nauki języka - czuję się bardziej zobligowana do nauki. 
Na koniec - co raz bardziej przeszkadzają mi moje kilogramy i znów myślę o trzymaniu bardziej diety. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Księżyc progresja w Pannie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...