Skocz do zawartości

Maj 2021 Zakrętka ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - as monet - nowe szanse i możliwość na poprawę sfery materialnej 

Praca - Rydwan - przyspieszenie, dużo będzie się działo 

Finanse - giermek mieczy (as monet) karty pokazują ze uczę się czegoś co daje szanse na budowanie w świecie materii mocnych podstaw i dobrej pozycji 

Uczucia - Rycerz buław - tutaj nastąpi jakieś ożywienie, spotkania i miło spędzany czas 

Treningi - Siła - cały czas konsekwentnie będę realizować swoje założenia treningowe 

Zaskoczy - 4 pucharów - w tym miesiącu raczej nie będzie niespodziankę 

Co robić - Słońce - wychodzić na świeże powietrze, cieszyć się życiem 

Czego nie robić - 8 monet - nie przepracowywać się 

Rada - 4 monety - utrzymać pozycje która zdobyłam, nie być rozrzutna 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - as monet - zdecydowanie szansa na coś, as denarów to takie małe koło fortuny, więc aura fajna, sprzyjająca nowościom, zmianom.

Praca - Rydwan - sporo pracy, obowiązków, którym powinnaś spokojnie podołać, ponieważ w tej karcie jest zawarta determinacja i zwycięstwo. Może zajmiesz jakąś wyższą pozycje w pracy albo czymś zostaniesz wyróżniona

Finanse - giermek mieczy (as monet) miałam identyczne karty na finanse w tym miesiącu (ale nie publikowałam tego rozkładu na forum) ;p  U mnie sprawdziły się jako odpowiednie/rozsądne zarządzanie budżetem, na nic mi nie brakowało, swobodny przepływ gotówki; zarobiłam-wydałam-zarobiłam

Uczucia - Rycerz buław - Coś zapłonie, a raczej ktoś sprawi, że twoje uczucia ożywią się w tym miesiącu i troszkę się podzieje

Treningi - Siła - dalsza praca nad sylwetką i zadowolenie z efektów jakie przynoszą, dobrze będziesz się czuć trenując

Zaskoczy - 4 pucharów - Może jakaś szansa, której w ogóle nie będziesz się spodziewać, ponieważ wyda ci się, że w tej sytuacji w jakiej się znajdujesz, już nic cię nie zaskoczy? (moja karta przedstawia chłopca, który wpatrzony jest w 3 puchary, dla niego to wszystko co ma, nie spodziewa się, że może dostać dodatkowy czwarty, a taka szansa w jego przypadku przychodzi)

Co robić - Słońce - skupiać się na pozytywach, dbać o dobry nastrój, cieszyć się i korzystać z uroków pogody jakie prawdopodobnie przyniesie miesiąc maj :thanks:

Czego nie robić - 8 monet - nie przepracowywać się, nie być nadmiernie drobiazgowym.

Rada - 4 monety - nie ryzykuj jeśli jesteś czegoś niepewna

Radosnego i pogodnego miesiąca Ci życzę ;*

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 hours ago, zakretka23 said:

Aura - as monet -  

Pojawienie się szansy na coś bardzo dobrego, korzystnego dla Ciebie. Karta nowych możliwości.  Może sprzyjać nowym źródłom dochodu, rozpoczynanie finansowych przedsięwzięć pod szczęśliwą gwiazdą. Ogólnie aura bardzo pomyślna. 

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Praca - Rydwan -

Sprawy będą szły sprawnie i do przodu. Sytuacja pod Twoją kontrolą. Osiągnięcie celów. 

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Finanse - giermek mieczy (as monet) 

Rozumiem, że Asa Minet dociągnelas do Pazia? Powtórzenie tej karty i to w tej konkretnej dziedzinie kładzie nacisk na sprawy finansowe. Może być jakiś mały galimatias, informacje odnośnie finansów przy czym stawiam, że sytuacja rozwinie się na Twoją korzyść skoro jest tutaj As Monet.

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Uczucia - Rycerz buław -

W uczuciach zaznacza się obecność pewnego energicznego mężczyzny z którym masz kontakt od czasu do czasu. Może też być randka.

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Treningi - Siła

Karta mówi sama za siebie :) Jest działanie i jest rezultat. 

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Zaskoczy - 4 pucharów -

4 Pucharów to takie zniechęcenie. Człowiek może nie czuć sensu czegoś, nie chcieć angażować się emocjonalnie w jakaś sytuację. Rezygnacja. 
 

3 hours ago, zakretka23 said:

Co robić - Słońce -

Być optymistą. Z wiarą patrzeć w przyszłość. Karta niwelująca wszelkie niepowodzenia - tak więc nie zniechęcać się do niczego bo jesteś na dobrej drodze. 

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Czego nie robić - 8 monet

8 Monet - tak jak piszesz- nie przepracowywać się, nie dążyć do perfekcji w sprawach które i tak dobrze wygladają. Wiedzieć kiedy skończyć dane działanie, docenić rezultat i przejść dalej. Nie zafiksowywać się na niektórych zajęciach. Więcej odpoczynku i relaksu. 

 

3 hours ago, zakretka23 said:

Rada - 4 monety


Docenić stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Nie ryzykować i trzymać się wypracowanych schematów. Przynajmniej w maju. 4 Monet jest dość zachowawcza i nie ma tu miejsca na eksperymenty. Utrzymać to, co posiadasz. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Aura - as monet - miesiąc w którym los będzie Ci sprzyjał. Wiele szans i możliwości na jakieś projekty, dodatkowe pieniądze...

 

Praca - Rydwan - będziesz musiała podkręcić obroty.

 

Finanse - giermek mieczy (as monet) tutaj mi się kojarzy z wydatkami, może na naukę. 

 

Uczucia - Rycerz buław - pojawi się temperamentny pan, albo karta zapowiada romans. 

 

Treningi - Siła - tutaj dużo ćwiczeń i trenowania jak i duże efekty. 

 

Zaskoczy - 4 pucharów - może Ci brakować jakiejś satysfakcji z życia. Patrz - rada.

 

Co robić - Słońce - zachować optymizm

 

Czego nie robić - 8 monet - nie pracować za dużo, cieszyć się życiem(Słońce)

 

Rada - 4 monety - nie zamykać się w sobie, albo troszkę oszczędzać. 

  • O.K 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Aura - as monet 

Szansa na coś nowego w sferze materii lub pracy. 

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Praca - Rydwan 

Oj dużo będzie się działo, dużo obowiązków i urwanie głowy

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Finanse - giermek mieczy (as monet) 

Wydatki na naukę, może jakiś kurs doszkalający

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Uczucia - Rycerz buław 

Pojawi się jakiś energiczny Pan, może też będzie romans

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Treningi - Siła 

Konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Zaskoczy - 4 pucharów 

To karta zniechęcenia, znużenia obecną sytuacją. Może zaskoczy brak energii

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Co robić - Słońce 

Korzystać z kontaktu z przyrodą, cieszyć się tym co się ma

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Czego nie robić - 8 monet 

Nie skupiać się tylko na pracy

W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Rada - 4 monety 

Trzymać się tego co udało się osiągnąć, może nie dać się skusić na jakieś wydatki

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2021 o 08:07, zakretka23 napisał:

Aura - as monet - nowe szanse i możliwość na poprawę sfery materialnej Wpadną dodatkowe pieniądze albo zaoszczędzisz coś w tym miesiącu.

Praca - Rydwan - przyspieszenie, dużo będzie się działo Możliwy wyjazd służbowy.

Finanse - giermek mieczy (as monet) poszerzanie kwalifikacji.

Uczucia - Rycerz buław - poznasz pana ognistego :)

Treningi - Siła - cały czas konsekwentnie będę realizować swoje założenia treningowe Zgadzam się

Zaskoczy - 4 pucharów - możesz być troszkę leniwa albo markotna czasami

Co robić - Słońce - spędzać dużo czasu na zewnątrz

Czego nie robić - 8 monet - nie przepracowywać się Zgadzam się

Rada - 4 monety - trzymaj się tego, co masz

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA

 

Aura - as monet - nowe szanse i możliwość na poprawę sfery materialnej  dodatkowo wpadło mi sporo gotówki 

Praca - Rydwan - przyspieszenie, dużo będzie się działo ogrom pracy, nowych obowiązków z którymi swietnie sobie poradziłam 

Finanse - giermek mieczy (as monet) karty pokazują ze uczę się czegoś co daje szanse na budowanie w świecie materii mocnych podstaw i dobrej pozycji opis zgadza się zarówno praca jak i dodatkowe zajęcia otworzyło mnie nowe źródło zarobków 

Uczucia - Rycerz buław - tutaj nastąpi jakieś ożywienie, spotkania i miło spędzany czas nastąpiło ożywienie, ale tak szybko jak zapalam się do spotkania tak szybko ta chęć się wypalała 

Treningi - Siła - cały czas konsekwentnie będę realizować swoje założenia treningowe dobry poziom treningów 

Zaskoczy - 4 pucharów - w tym miesiącu raczej nie będzie niespodziankę zgadza się 

Co robić - Słońce - wychodzić na świeże powietrze, cieszyć się życiem 

Czego nie robić - 8 monet - nie przepracowywać się 

Rada - 4 monety - utrzymać pozycje która zdobyłam, nie być rozrzutna tutaj raczej nie wyszło  ;)

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Maj 2021 Zakrętka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...