Skocz do zawartości

Księżyc progresja w Lwie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam pamiętacie, Myszki?

 

Jak miałam Księżyc P we Lwie to miałam obronę pracy magisterskiej, Księżyc miałam blisko progu III domu. Księżyc był wówczas w I stopniu w trygonie z Jowiszem natalnym. No ale były też kwadratury z natalnym Saturnem i Plutonem. Nastrój mi psuł promotor, trwały walki z nim, ale ostatecznie się udało.

Potem zaczęłam staż, poznałam wielu ludzi, pasuje na III dom. Życie towarzyskie dość ożywione były. Jakieś częste wypady na działkę do kumpeli ze studiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja z kolei czekałam na przejście P Księżyca do znaku Lwa z Raka bo wiedziałam, że odetchnę od życiowych dramatów. 
I tak się stało. Skupiłam się na sobie, swoim rozwoju. Dostałam nową pracę, ogarnęłam swoje finanse- ustabilizowały się. Do tego „zaliczyłam” dwa romanse. 
Mocno ruszyłam z kursami astrologicznym - ukończyłam ich w sumie w tym okresie 4. 
Życie socjalne w końcu nabrało barw. Pojawili się nowi znajomi. 
Będę bardzo milo wspominać ten okres - za miesiąc P Księżyc ucieknie mi do perfekcyjnej Panny :obled:

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

Kocno ruszyłam z kursami astrologicznym - ukończyłam ich w sumie w tym okresie 4. 

 

Wow, podziwiam szczerze ! A w jakim domu był i jakie aspekty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minutes ago, Lianna said:

 

Wow, podziwiam szczerze ! A w jakim domu był i jakie aspekty? ;)

Tak, jak teraz popatrzyłam to aspekty P Księżyca uruchomiły mi te astro kursy. Pierwszy kurs z Solariuszy zrobiłam w 2018 we wrześniu, kiedy P Księżyc aplikował do sekstylu z urodzeniowym Słońcem( władca 11 domu a ulokowany w 8). A kolejne trzy kursy w roku 2020/21 kiedy P Księżyc aplikował kwadraturą do Słońca. I wtedy już był w Lwie w 11 domu. 
Stąd wniosek jak ważne są aspekty jakie robi P Księżyc bo sam znak daje tylko atmosferę i nie zsyła konkretnych wydarzeń. 
U mnie P Księżyc w trygonie do Wenus, w sekstylu to Saturna i Merkurego zesłał pierwszego faceta z którym byłam po odejściu od męża. 
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to się trochę podziało, urodził mi się młodszy braciszek, 2 stopnie od koniunkcji z progresywnym Słońcem, jednocześnie P księżyc robił opozycję do natalnego. A jak ta koniunkcja się uściślila, to szłam do gimnazjum i równocześnie zaczęłam trenować strzelectwo sportowe, gdzie miałam potem sporo sukcesów. Mam MC w Lwie i Marsa też dość blisko, więc to się też zbiegło właśnie z przejściem P księżyca tamtędy :) Chociaż też ważną rzeczą był tranzyt Jowisza równocześnie przez natalnego Marsa, takie podwójne doładowanie i wracałam do domu z samymi złotymi medalami :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Księżyc progresja w Lwie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...