Skocz do zawartości

Księżyc progresja w Byku


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Księżyc w P w Byku miałam, gdy zdawałam maturę, szedł mi przez 11 dom.Poznałam trochę nowych ludzi.  Zbiegło się to ze studiami, które okazały się chybionym wyborem.

Potem był czas, gdy byłam i bez pracy i bez studiów- wtedy mi szedł przez XII dom. Faktycznie czułam się osamotniona. Księżyc P był w opozycji z Saturnem.

Potem poszłam na zupełnie inny kierunek. Miałam wtedy Księżyc P w sekstylu ze Słońcem. To już był schyłek w Byku. Połowa studiów to Księżyc P w Bliźniętach.

A u Was co się działo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

U mnie przejście P Księżyca zbiegło się z wejściem też do VIII domu( szczyt VIII mam w 28 stopniu Barana). I sumie chodziło o kasę. Kilka miesięcy wcześniej zmarła moja babka, dziadek z uwagi na zły stan zdrowia trafił pod prywatną opiekę medyczną a malutkie mieszkanie zostało na mojej głowie. Było do generalnego remontu, łącznie z zrobieniem nowego systemu grzewczego. Wzięłam wtedy kredyt na ten remont. I ogólnie te kolejne 2.5 roku było na temat kasy( wynajmowałem to mieszkanie po remoncie). 
Z tranzytów jakie P Księżyc robił ze znaku Byka to była opozycja z Jowiszem w II domu( decyzja o kredycie), sekstyl do urodzeniowego Księżyca - wyjazd za granicę na wakacje na Maltę( pierwszy raz w życiu byłam na zagranicznych wakacjach), można to też podpiąć pod zajście w ciążę. 
Na koniec koniunkcja z natalnym Słońcem i decyzja o wyjeździe do UK. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringeto w sumie podręcznikowa 8-domowa realizacja: ogarnięcie spadku tak jakby :)

 

Mnie czeka Byk za jakieś 2 czy 3 lata, zaczyna w 6 domu, więc mam nadzieję że będzie o pieniądze z pracy chodzić ;)

Natomiast u mojego brata w tej chwili idzie po Byku w 10 domu, ma tam natalnie Księżyc w ścisłej koniunkcji z Wenus - niedawno poznał dziewczynę i to chyba poważna sprawa, a poza tym zrobił kurs zawodowy i zarabia pierwszy raz w życiu niezłe pieniądze :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@martynamarzena - Tak, plus Byk to kasa a w domu VIII do kwadratu ;) Mieszkanie dziadków nie do końca było spadkiem bo było na mnie kupione. Dziadki tak się prowadzili, że na koniec jedyna metodą było sprzedanie dużego mieszkania i kupno dwóch mniejszych na mnie i mamę - inaczej dziadek straciłby wszystko z powodu długów. 
Mam Słońce w VIII domu i zawsze zarządzała czyjaś kasą ;) 

Dziewczyna Twojego brata może okazać się kimś na poważnie i na dłużej :D przy tak znaczącej koniunkcji i to w 10 domu. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Księżyc progresja w Byku

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...