Skocz do zawartości

Czy wyjdzie wcześniej? ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię takie szybkie rozkłady z weryfikacją jednodniową. Mój chłopak zastanawiał się dzisiaj czy uda mu się wcześniej wyjsc z pracy (jeśli nic nie będzie się działo, będzie mógł iść wcześniej, jeśli natomiast będą klienci, będzie siedzial do końca zmiany). Położyłam więc karty. 

 

8 mieczy + Mag + 3 denary

 

Ot zagwozdka. Moim zdaniem będą mieli dzisiaj sporo pracy i zamówień telefonicznych i pomimo starań w Magu, i ogarnięcia swojego stanowiska będzie musiał zostać w pracy do końca. 3 denary rozumiem tutaj jako pracę zespołową. 

 

A Wy co myślicie? Bo karty niby pozytywne, ale interpretacja negatywna. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Wg  kart nie wyjdzie.Karty są jednoznaczne.8 mieczy-blokada,uwięzienie w robocie do samego końca.Mag i 3 denary mówią,że raczej nie będzie się nudził w pracy tylko będzie zapierniczał .To są karty prac,tworzenia i działania.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Myślę, że będzie siedział do końca zmiany, bez możliwości wcześniejszego wyjścia, coś go przyblokuje może więcej pracy albo ktoś inny wcześniej wyjdzie, a on zostanie z resztą zmiany   

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Lubię takie szybkie rozkłady z weryfikacją jednodniową. Mój chłopak zastanawiał się dzisiaj czy uda mu się wcześniej wyjsc z pracy (jeśli nic nie będzie się działo, będzie mógł iść wcześniej, jeśli natomiast będą klienci, będzie siedzial do końca zmiany). Położyłam więc karty. 

 

8 mieczy + Mag + 3 denary

 

Ot zagwozdka. Moim zdaniem będą mieli dzisiaj sporo pracy i zamówień telefonicznych i pomimo starań w Magu, i ogarnięcia swojego stanowiska będzie musiał zostać w pracy do końca. 3 denary rozumiem tutaj jako pracę zespołową. 

 

A Wy co myślicie? Bo karty niby pozytywne, ale interpretacja negatywna. 

Ogólnie wygląda, że nie wyjdzie wcześniej, mimo że będzie na rzęsach tańczył. Wygląda też na to, że ostatecznym decydetem w tej sprawie będzie szef, albo ktoś na podmianę kogo on poprosi o to, czyli zalezy od ostatecznego udeżenia młotka - czyli decyzji. Niemniej cienko to widzę.... Ale zobaczymy...

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim. Weryfikacja ostateczna będzie po 18, na ten moment z pola walki mam info, że właśnie staje na rzęsach, żeby wcześniej wyjść. Póki co, wszystko wskazuje na to, że jednak wyjdzie. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 

Na początku wyda się, ze nie ma możliwości wcześniejszego wyjścia. Jednak chłopak nie odpuści, kombinując na wszelkie sposoby będzie do końca próbował wyjść wcześniej. Uda się wyjść wcześniej, choć nie o tej godzinie o której planował i czas wyjścia może się przeciągać w realizacji. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

 

Na początku wyda się, ze nie ma możliwości wcześniejszego wyjścia. Jednak chłopak nie odpuści, kombinując na wszelkie sposoby będzie do końca próbował wyjść wcześniej. Uda się wyjść wcześniej, choć nie o tej godzinie o której planował i czas wyjścia może się przeciągać w realizacji. 

 

Faktycznie tak było! Mogę śmiało zweryfikować, bo niebawem będzie już w domu. Bardzo się przyłożył, żeby dzisiaj wszystko było jak w zegarku i miał wyjsc o 18, ale wyszedł o 18:30, bo szef w ostatniej chwili o coś go poprosił. 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy wyjdzie wcześniej? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...