Skocz do zawartości

Rozkład na relacje


Gość krolowakielichow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krolowakielichow

Witam, proszę o pomoc w interpretacji:) Nie mamy ze sobą kontaktu, ale nie raz wychodziła tęsknota z dwóch stron...

 
1. Czy będzie szansa na odnowienie relacji? 6 mieczy oraz rycerz kielichów 

 

2. Czy skorzystamy z tej szansy?

gwiazda 

 

3. Jakie będą konsekwencje tego działania? 6 kielichów i sąd ostateczny 

 

4. Najbliższa przyszłość wieża i królowa kielichów 

 

5. W jakim czasie to nastąpi? 
król buław (nie wiem czy mam brać ten czas pod uwagę, trudno o czas w tarocie, poza tym czytałam ze król buław jest kojarzony z czasem nieokreślonym albo wiosną...) 

 

Uważam że w najbliższym czasie wydarzy się coś niespodziewanego, razem z tą królowa kielichów, nie wiem

jak mam to traktować. Ja wykonam ruch w jego stronę? Jako szansa, to będzie jak najbardziej, zamknięcie przeszłości jako 6 mieczy, rycerz kielichów jako zaczęcie nowego etapu razem. Czy skorzystamy, jak najbardziej. Konsekwencje, 6 kielichów z sądem, wrócimy do siebie ostatecznie albo uznamy ze to koniec, i ktoś będzie rozmyślał na ten temat(?) 

Edytowane przez krolowakielichow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ciężko powiedzieć, jeśli ma się coś wyjaśnić to końcówka lipca, sierpień, na jakimś wyjeździe (nad wodą być może), uczucia mogą dać o sobie znać. W konsekwencjach będziesz musiała rozprawić się z przeszłością, natomiast w najbliższej przyszłości nadejdą jakieś duże zmiany, zatrzęsą Twoim uczuciowym podejściem. Wieża łamie schematy, być może spojrzysz realnie na sytuację. Szansa jest, bo Gwiazda daje nadzieję i jest opiekunem Twoich spraw.

Edytowane przez Sunrise009
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krolowakielichow
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Szczerze? Ciężko powiedzieć, jeśli ma się coś wyjaśnić to końcówka lipca, sierpień, na jakimś wyjeździe (nad wodą być może), uczucia mogą dać o sobie znać. W konsekwencjach będziesz musiała rozprawić się z przeszłością, natomiast w najbliższej przyszłości nadejdą jakieś duże zmiany, zatrzęsą Twoim uczuciowym podejściem. Wieża łamie schematy, być może spojrzysz realnie na sytuację. Szansa jest, bo Gwiazda daje nadzieję i jest opiekunem Twoich spraw.

Dziękuje, na ten moment nie da się wywnioskować czy odejdziemy w inne strony, czy jednak coś będzie razem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
16 hours ago, krolowakielichow said:

Czy będzie szansa na odnowienie relacji? 6 mieczy oraz rycerz kielichów 

 

2. Czy skorzystamy z tej szansy?

gwiazda 

 

3. Jakie będą konsekwencje tego działania? 6 kielichów i sąd ostateczny 

 

4. Najbliższa przyszłość wieża i królowa kielichów 

 

5. W jakim czasie to nastąpi? 
król buław

 6 Mieczy jest kartą bramą. Mówi o tym, że trzeba opuścić znany grunt, znaną sytuację, pozostawić smutek i żal za sobą i ruszyć w nieznane. Karta mówiąca o pójściu do przodu a nie powrotu do starej sytuacji( nawiązanie ponowne kontaktu). Uważam, że nie jest to karta powrotu do tej znajomosci. 
Drugą kartą jest Rycerz Kielichów. Tutaj może pojawić się inny mężczyzna który będzie

miał wpływ na odnowienie tej relacji - lub brak ochoty do powroty do przeszłości. W 6 Mieczy zamykasz za sobą jeden rozdział i ruszasz w podróż w kolejny. 
Gwiazda jest opieką sił wyższych i to one zadecydują, co jest dla Ciebie najlepsze. Niekoniecznie jest to powrót do tej znajomosci a coś zupełnie innego i lepszego.

Gwiazda opóźnia tez realizację( w najlepszym razie).  

W 6 Kielichów możesz wracać wspomnieniami przez jakiś czas do przeszłości, może być to tez pewien rodzaj rozliczenia się z przeszłością( Sąd). Może wyciągniesz wnioski na przyszłość i zastosujesz je w kolejnych relacjach. 
Wieża - mówiąca w kontekście przyszłości może mówić o niespodziewanych zwrotach akcji. Coś się nagle „zawali”, ktoś zrezygnuje -  może być cień szansy na odnowienie tej znajomosci jednak sama uznasz, że z tego nie skorzystasz. Może ktoś inny będzie zajmował Twoje serce ( Królowa Kielichów). 
Król Buław to okres wiosny( czyli tak do 20 czerwca sytuacja powinna się wyklarować). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, krolowakielichow napisał:

Witam, proszę o pomoc w interpretacji:) Nie mamy ze sobą kontaktu, ale nie raz wychodziła tęsknota z dwóch stron...

 
1. Czy będzie szansa na odnowienie relacji? Obawiam się, że nie. 6 mieczy zazwyczaj wskazuje odejście, pozostawienie jakiś etap, ludzi za sobą. Nie wiem, czy ta osoba nie mieszka gdzieś dalej lub nie rozważa wyjazdu. Możliwe, skorzysta z jakiejś oferty, aby porzucić stare.

 

2. Czy skorzystamy z tej szansy?

gwiazda  Możliwe, że kiedyś, bo Gwiazda zazwyczaj daje jakąś nadzieję, ale na obecną chwilę, to raczej marzenia, odległe plany.

 

3. Jakie będą konsekwencje tego działania? Albo uda się oczyścić relację ze względu na sentyment, albo pozostanie w sferze dobrych wspomnień, ale bez większej urazy. Na zasadzie, ze jak spotkasz ta osobe, to pogadacie, ale blizszych relacji juz nie bedzie.

 

4. Najbliższa przyszłość Stary układ się zawali, może być drastyczne zakończenie pewnego etapu, które może przysporzyć sporo emocji.

 

5. W jakim czasie to nastąpi? 
król buław (nie wiem czy mam brać ten czas pod uwagę, trudno o czas w tarocie, poza tym czytałam ze król buław jest kojarzony z czasem nieokreślonym albo wiosną...) 

 

Uważam że w najbliższym czasie wydarzy się coś niespodziewanego, razem z tą królowa kielichów, nie wiem

jak mam to traktować. Ja wykonam ruch w jego stronę? Jako szansa, to będzie jak najbardziej, zamknięcie przeszłości jako 6 mieczy, rycerz kielichów jako zaczęcie nowego etapu razem. Czy skorzystamy, jak najbardziej. Konsekwencje, 6 kielichów z sądem, wrócimy do siebie ostatecznie albo uznamy ze to koniec, i ktoś będzie rozmyślał na ten temat(?) 

 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krolowakielichow
3 godziny temu, Gringe napisał:

 6 Mieczy jest kartą bramą. Mówi o tym, że trzeba opuścić znany grunt, znaną sytuację, pozostawić smutek i żal za sobą i ruszyć w nieznane. Karta mówiąca o pójściu do przodu a nie powrotu do starej sytuacji( nawiązanie ponowne kontaktu). Uważam, że nie jest to karta powrotu do tej znajomosci. 
Drugą kartą jest Rycerz Kielichów. Tutaj może pojawić się inny mężczyzna który będzie

miał wpływ na odnowienie tej relacji - lub brak ochoty do powroty do przeszłości. W 6 Mieczy zamykasz za sobą jeden rozdział i ruszasz w podróż w kolejny. 
Gwiazda jest opieką sił wyższych i to one zadecydują, co jest dla Ciebie najlepsze. Niekoniecznie jest to powrót do tej znajomosci a coś zupełnie innego i lepszego.

Gwiazda opóźnia tez realizację( w najlepszym razie).  

W 6 Kielichów możesz wracać wspomnieniami przez jakiś czas do przeszłości, może być to tez pewien rodzaj rozliczenia się z przeszłością( Sąd). Może wyciągniesz wnioski na przyszłość i zastosujesz je w kolejnych relacjach. 
Wieża - mówiąca w kontekście przyszłości może mówić o niespodziewanych zwrotach akcji. Coś się nagle „zawali”, ktoś zrezygnuje -  może być cień szansy na odnowienie tej znajomosci jednak sama uznasz, że z tego nie skorzystasz. Może ktoś inny będzie zajmował Twoje serce ( Królowa Kielichów). 
Król Buław to okres wiosny( czyli tak do 20 czerwca sytuacja powinna się wyklarować). 

Dziękuje, zastanawia mnie ta wieża, gdybyśmy mieli jakikolwiek kontakt to by zapewne się zakończył

Nie mam pojęcia co ona może oznaczać

Edytowane przez krolowakielichow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minutes ago, krolowakielichow said:

Dziękuje, zastanawia mnie ta wieża, gdybyśmy mieli jakikolwiek kontakt to by zapewne się zakończył

Nie mam pojęcia co ona może oznaczać

Wieża może być ucieczką. Nagłym poczuciem, chęcią „wydostania się” z obecnej sytuacji. Patrząc na wszystkie karty ja nie widzę tu jednak kontaktu w najbliższym czasie - bo karty mówią raczej o oddaleniu i odchodzeniu do przeszłości tej relacji. Pojawia się nowa postać i może być ona tą Wieżą. 
6 Mieczy na początku tego rozkładu pokazała już „nie” to jest przejście do innej rzeczywistości i innych spraw. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...