Jump to content

Księżyc progresja w Wodniku


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Jak tam u Was się objawił, co się działo? U mnie będzie za ok trzy miesiące, więc będę pewnie częstym gościem w tym wątku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Księżyc progresja w Wodniku
Guest Lianna

Jeszcze nie mam Księżyca P we Wodniku, siedzi mi w końcówce Koziorożca, ale wydaje mi się, że powoli czuję energię wodnikową. Być może zbiega się to z solariuszem.

Pojawia się u mnie chęć zmian, praktycznie wszystkiego, od wystroju wnętrz, stylu ubierania po sposób myślenia. Bardziej mnie zaczyna ciągnąć do ludzi ( może to też Asc sol we Lwie plus Wenus na Asc).

No i od jakiegoś czasu duży zapał i chęci do nauki języka włoskiego ( jeszcze trochę potrwa jak będę mieć Księżyc P w IX domu.

Dzisiejszy przykład podam. Otóż miałam ciekawą rozmowę z panią bibliotekarką nie tylko o książkach :P. Otóż kobita jest blogerką modową, więc podpytałam gdzie są jakieś fajne SH. Mam ochotę łazić i szperać, to nie jest specjalnie do mnie podobne :P. Tu obstawiam też wpływy Wenus we Lwie w solarze i Asc we Lwie. Aczkolwiek Uran też pewnie ciśnie na metamorfozę ;).

Kolejna rzecz, kusi mnie,aby zrobić jakiś kurs astrologiczny, bo coś sługo stoję w miejscu. Mam nadzieję, że ruszę, a nie będzie to jak to u mnie często - słomiany zapał :P.

I jest też coś takiego, że chciałabym być w jakieś grupie, nie mam pojęcia jakiej, mającej wspólny cel. Może joga? Zobaczę, jak to się ułoży.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...