Skocz do zawartości

Samopoczucie w maju ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie będzie samopoczucie w maju? Karty od Gringe- bardzo Ci jeszcze raz dziękuję ! :bukiet3i:

 

Gwiazda     Śmierć    Moc

 

Wydaje mi się, że samopoczucie się znacznie poprawi na lepsze. Gwiazda mi pokazuje uzdrowienie, a także też wszelkie metody niekonwencjonalne, tak to nazwę ( joga, medytacja, bioterapia). Śmierć to ogromna wewnętrzna metamorfoza, która mówi wg mnie o pozytywnej przemianie, tym bardziej w otoczeniu takich kart. Moc to dużo energii, sił, witalności, także panowanie nad swoimi lękami. Będę chyba silniejsza psychicznie, pewniejsza siebie, mocniej stanę na nogach.

 

Będę bardzo wdzięczna za spojrzenie ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lianna napisał:

Jakie będzie samopoczucie w maju?

 

Gwiazda     Śmierć    Moc

No, no, no... Same AW :szok_:;)

Widać tu nadzieje, zmianę i siłę.

Jakie samopoczucie? Wydaje mi się, że zaczniesz bardziej skupiać się na pozytywach i momentach, gdy "gwiazdy będą Ci sprzyjać". To przyniesie uwolnienie i transformację, która ukarze jaką masz wewnętrzną moc.

Może nie będzie tylko różowo, bo zmiany i transformacje nawet w naszym samopoczuciu wiążą się z różnymi :mysli:... niedogodnościami, niepewnością.

Dla mnie jak widać u rozwój i wewnętrzną wędrówkę.

Powinno być dobrze.

 

Pozdrawiam :kwiatek:

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Lianna napisał:

Jakie będzie samopoczucie w maju? Karty od Gringe- bardzo Ci jeszcze raz dziękuję ! :bukiet3i:

 

Gwiazda     Śmierć    Moc

 

Widać zdecydowaną poprawę samopoczucia, choć w śmierci może to nie być przyjemne i bezbolesne, ale wyjdzie na dobre. Moc pokazuje dobre samopoczucie, więc uważam, ze ostatecznie wszystko wyjdzie Ci na dobre. Śmierć to duża zmiana, która może nam się na początku nie wydawać dobra :) 

  • Cool 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że się samopoczucie nie poprawi przy takich kartach. Właśnie te nadzieję na lepsze samopoczucie Śmierć troszkę zabije. Możesz przeżywać jakieś trudniejsze momenty, ale Moc pokazuje, że się nie dasz i bedziesz miała dużo siły. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 2.05.2021 o 10:35, nastek96 napisał:

Właśnie te nadzieję na lepsze samopoczucie Śmierć troszkę zabije.

 

No ale karta Śmierci to jest karta transformacji, zwłaszcza w otoczeniu Gwiazdy i Mocy. Na pewno zweryfikuję ;) 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że to karta transformacji. 

Ja tak uważam, ponieważ zwracam uwagę co jest po Śmierci. I po Śmierci następuje Siła, która pokazuje, że będziesz musiała troszkę zawalczyć. 

Ale ma nadzieję, że się mylę. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
2 minuty temu, nastek96 napisał:

Ale ma nadzieję, że się mylę. 

 

haha luz, mam tę moc ;P Moc to też jest wysiłek fizyczny, sport, nie tylko walka ;) Seks też xD

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

To był chyba jeden z najgorszych miesięcy od dawna pod względem samopoczucia. Znacznie mi się pogorszyło po szczepionce, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Obecnie mam uściślenie kwadratury Księżyc P- Saturn natalny i dalej kwadraturę Księżyc P- PLuton, w VIII domu. Dalej działa też opozycja Merkury natalny- Pluton T.

Od kilku dni jakby szło ku lepszemu, większa stabilność emocjonalna, co może pokazywać  Śmierć. Może teraz nabieram Mocy.

Dzięki za odpowiedzi ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Samopoczucie w maju ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...