Skocz do zawartości

Maj słodki jak tabliczka czekolady...


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kobieta pracująca, zamężna, kocia i psia matka :buhah:

 

Rozkład na maj pt. "tabliczka czekolady"

 

1. Praca:

Książka Pani Drzewo

W pracy jak to w pracy,  trzeba pracować :wink: sądząc po tym, że znalazła się tu moja karta sygnifikatora, to może być ważny zawodowo miesiąc. Wszelkie tajemnice trzymac w sobie. Pozycja zawodową widać, że przez Drzewo dobrze ukorzeniona. 

 

2.Psychika, podejście do życia:

Ptaki Dziecko Jeździec 

Nerwy przed podróżą, może strach że znowu coś odwołają. Generalnie sporo informacji, nowe plany, które będę wcielać w życie z pewną dozą nieufności. 

 

3. Finanse:

Słońce Bukiet Krzyż 

Uważać, żeby nie przehulać wszystkiego na prezenty dla rodziny. Miesiąc zasobny w finanse, ale też okazji do wydawania pieniędzy nie zabraknie ;)

 

4. Rodzina:

Drogi Wąż Księżyc 

Podejmę jakaś decyzje z której ktoś z rodziny nie będzie zadowolony 

 

5. Zdrowie:

Dom Gwiazdy Klucz

Zdrowie ok, wszystko na trwałych fundamentach, zadbane wychuchane i wydmuchane

 

6. Miłość 

Serce Wieża Myszy

W uczuciach jakieś smuteczki, będę czuła się odizolowana, osamotniona, ale że Myszy podgryzają Wieże to jest szansa, że mury runą pod koniec miesiąca :)

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 28.04.2021 o 09:49, Lunaria napisał:

1. Praca:

Książka Pani Drzewo

 

Bez większych zmian, stabilnie, powolny postęp. Może czegoś się nowego nauczysz. Jakaś tajemnica też wchodzi w grę :P

 

W dniu 28.04.2021 o 09:49, Lunaria napisał:

2.Psychika, podejście do życia:

Ptaki Dziecko Jeździec 

 

Troszkę może być chaotycznie, dużo kontaktów, rozmów. Jednocześnie widać taką dziecięcą radość, entuzjazm, nowe plany.

 

W dniu 28.04.2021 o 09:49, Lunaria napisał:

3. Finanse:

Słońce Bukiet Krzyż 

 

Początkowo bardzo dobrze, potem wydatki na kogoś mogą przyprawić o jakieś zmartwienia?

 

W dniu 28.04.2021 o 09:49, Lunaria napisał:

4. Rodzina:

Drogi Wąż Księżyc 

 

Tak, podobnie to widzę. Jakaś Twoja decyzja i zmartwienia kobiety z rodziny, matki? Albo niezadowolenie.

 

W dniu 28.04.2021 o 09:49, Lunaria napisał:

Zdrowie:

Dom Gwiazdy Klucz

 

Bardzo dobre, stabilne :)

 

W dniu 28.04.2021 o 09:49, Lunaria napisał:

Miłość 

Serce Wieża Myszy

 

W uczuciach coś Cię będzie trapić, jakiś stresik może być. Z drugiej strony widać, że uczucie jest i już długo trwa ;)

 

Taka moja koślawa interpretacja, początkująca z Lenorków jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Lianna napisał:

Taka moja koślawa interpretacja, początkująca z Lenorków jestem

Wcale nie koślawa, bardzo dziękuję kochana <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

weryfikacja:

w pracy wyszła pewna krzywa akcja i faktycznie musiałam trzymać język za zębami, żeby za dużo nie zdradzić.

Psychika średnio, po raz kolejny zmieniono mi plany, co już powoli doprowadza mnie do szału.

Finanse: przetanczylam pieniądze na prezenty dla męża,taty i chrześniaczki xD nie żałuję xD

Delikatne ścięcie z moją mamą.

Zdrowie koncertowo :)

w uczuciach też było wszystko ok, może chodzi o to, że razem wychodziliśmy do ludzi, a do tej pory siedzieliśmy w swoim kokonie miłości :buhah:

Dziękuję @Lianna :thanks:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...