Skocz do zawartości

Co tam w związku? ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem na wyrywki podpytuję, jak się mój związek ułoży w danym miesiącu. I teraz przyszedł maj, więc...

Sąd Ostateczny + 9 kielichów + 8 buław

Z racji tego, że mieliśmy w kwietniu przejściowe problemy, sąd odczytuję jako wyjaśnienie sytuacji i problemów. Ogólnie będziemy szczęśliwi, moja 9 kielichów to dobrobyt. będziemy sporo się przemieszczać (tak planujemy, będzie koniec lockdownów). Miłość, ruch i pokonanie problemów.

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Widać, że w maju zostawiacie daleko za sobą problemy "pochowacie je w piachu"'. Przyjemne uczucia będą górować w waszej relacji.Przychodzi odrodzenie i uzdrowienie tego co powinno być naprawione, ostatecznie zmierzycie się z kryzysem kwietniowym i z dużą energią i poczuciem spełnienia wejdziecie w nowy miesiąc. Dużo w związku będzie się działo, tak jak wspominasz, mogą udać się wyjazdy, ognista energia również powinna być między wami. Też takie chwytanie chwili w 9 kielichach, dzięki pierwszej karcie z rozkładu, która mówi o naprawie tego co jej potrzebowało otwieracie się na poczucie zadowolenia i harmonie, która przekłada się na naprawdę dobrze prognozujący miesiąc w kwestii związku. No kochana, samych wspaniałości w relacji ;*

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2021 o 08:19, Sunrise009 napisał:

Czasem na wyrywki podpytuję, jak się mój związek ułoży w danym miesiącu. I teraz przyszedł maj, więc...

Sąd Ostateczny + 9 kielichów + 8 buław
 

Jeśli ostatnio było coś nie tak to teraz wyjaśnicie sobie wszystko i oczyścicie z tego co nie służyło. Widać po tym radość, szczęście i relacja odżyje widać że sporo będzie się działo, może jakieś wyjścia gdzieś, wyjazdy. Powinna być duża zmiana na plus 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Będzie zmiana na plus. Poczujecie przypływ nowej energii. Wskoczycie na inny poziom. 9 Kielichów to miłe chwile i radość. 8 Buław to też wspólna aktywność, może też fizyczna ;P

Na pewno będzie o wiele lepiej :)

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 30.04.2021 o 08:19, Sunrise009 napisał:

Czasem na wyrywki podpytuję, jak się mój związek ułoży w danym miesiącu. I teraz przyszedł maj, więc...

Sąd Ostateczny + 9 kielichów + 8 buław

Z racji tego, że mieliśmy w kwietniu przejściowe problemy, sąd odczytuję jako wyjaśnienie sytuacji i problemów. Ogólnie będziemy szczęśliwi, moja 9 kielichów to dobrobyt. będziemy sporo się przemieszczać (tak planujemy, będzie koniec lockdownów). Miłość, ruch i pokonanie problemów.

WERYFIKACJA: ojej, dosyć dawno to było, ale w maju skupiliśmy się na pracy partnera, szukał i znalazł. Dużo się przemieszczaliśmy. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Co tam w związku? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...