Skocz do zawartości

Czy dojdzie paczka weryfikacja jutro rano ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne szybkie ćwiczenie wymuszone życiem :) weryfikacja najpóźniej rano :)

 

Kolega obiecał dostarczyć mi ważną dla mnie rzecz dzisiaj wieczorem. Natomiast z jego słownością jest różnie, więc zapytałam kart, czy dzisiaj mogę się go spodziewać. 

 

10 monet + 4 kielichów + Umiarkowanie (Rycerz Kielichów) 

 

Dostarczy mi do domu nawet, ale będę musiała poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Na moich kartach 4 kielichów ma pokazany zachód słońca, więc, raczej bliżej wieczora. 

 

Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Orchidea87 napisał:

Ech... czyli jednak nie..:mysli:

Rycerz Kielichów jest średnio słowny więc w zestawieniu z 4 kielichów, mógł mówić o czekaniu na kogoś bez sensu :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 hours ago, Sunrise009 said:

10 monet + 4 kielichów + Umiarkowanie (Rycerz Kielichów) 


W 4 Kielichów człowiek nigdy nie widzi sensu by działać. By coś robić. Oś siedzi i czeka z założonymi rękami( tak jest u mnie 4 Kielichów przedstawia faceta który siedzi i ma założone ręce i nic nie robi). 10 Minet na początku - lepiej nie będzie, cykl się skonczyl( paczka nie przyjedzie bo najlepsze już się wydarzyło - jest do odebrania). 
No ale łatwo mi pisać po fakcie ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

myslalam ze mimo wszgstko przyjedzie. Ja mialam ostatnio 9 denarow i 5 denarow i myslalam ze nie dojdzie a doszla. Myslalam ze 5denarow jets juz totalnie na nie. Bardziej niz 4.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gringe napisał:


W 4 Kielichów człowiek nigdy nie widzi sensu by działać. By coś robić. Oś siedzi i czeka z założonymi rękami( tak jest u mnie 4 Kielichów przedstawia faceta który siedzi i ma założone ręce i nic nie robi). 10 Minet na początku - lepiej nie będzie, cykl się skonczyl( paczka nie przyjedzie bo najlepsze już się wydarzyło - jest do odebrania). 
No ale łatwo mi pisać po fakcie ;) 

Dlatego ja scrolluje na sam dół zawsze, bez czytania :) ale i tak dzięki :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Wildwood napisał:

myslalam ze mimo wszgstko przyjedzie. Ja mialam ostatnio 9 denarow i 5 denarow i myslalam ze nie dojdzie a doszla. Myslalam ze 5denarow jets juz totalnie na nie. Bardziej niz 4.

5 denarów to karta braku, ale jest po usatysfakcjonowanej 9. Ja bym interpretowała, że dojdzie, ale późno lub niepełna, lub uszkodzona. Zawsze do 5 kładę dodatkową kartę, bo są kartami zmian. Tutaj mnie zmyliło umiarkowanie trochę, bo zrozumiałam je, jako harmonię. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minutes ago, Sunrise009 said:

5 denarów to karta braku, ale jest po usatysfakcjonowanej 9. Ja bym interpretowała, że dojdzie, ale późno lub niepełna, lub uszkodzona. Zawsze do 5 kładę dodatkową kartę, bo są kartami zmian. Tutaj mnie zmyliło umiarkowanie trochę, bo zrozumiałam je, jako harmonię. 

Ktoś kiedyś pisał przy innym rozkładzie, że Umiarkowanie to karta braku zmian. Nic nowego się nie wydarzy. Niby jest okay ale...jest rutyna, nie ma iskry do działania. 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Sunrise009 napisał:

5 denarów to karta braku, ale jest po usatysfakcjonowanej 9. Ja bym interpretowała, że dojdzie, ale późno lub niepełna, lub uszkodzona. Zawsze do 5 kładę dodatkową kartę, bo są kartami zmian. Tutaj mnie zmyliło umiarkowanie trochę, bo zrozumiałam je, jako harmonię. 

psczka doszla pelna. Ale wczesnuej mi pisali ze nie maja towaru i moga sie opoznic . Ale karty stawialam juz po tej informacji. I wszystko ok z zawartoscia.

Z tego wynika ze trzeba dokladac po bramach, asach, piatkach i karta transirmacji i zmian. 

Umiar wydluza w czasie wiec ja bym wnioskowala po umiarze ze jednak dostaniesz ale pozniej. ale nie ma tu kart pokazujacych Twoj ruch. a pytanie bylo czy kolega przywiezie czy ze bedziesz miec ta paczke? Bo moze umiar mimo wszystko pokazuje szczesliwe zakonczenie mimo 4 pucharow.

 

Edytowane przez Wildwood
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wildwood napisał:

Umiar wydluza w czasie wiec ja bym wnioskowala po umiarze ze jednak dostaniesz ale pozniej. ale nie ma tu kart pokazujacych Twoj ruch. a pytanie bylo czy kolega przywiezie czy ze bedziesz miec ta paczke? Bo moze umiar mimo wszystko pokazuje szczesliwe zakonczenie mimo 4 pucharow.

 

Fakt. Odpowiedź zależy od tego jak konkretnie było sformułowane pytanie.

Zrozumiałam,że tutaj było pytanie

18 godzin temu, Sunrise009 napisał:

czy dzisiaj mogę się go spodziewać. 

 

10 monet + 4 kielichów + Umiarkowanie (Rycerz Kielichów) 

I teraz jak patrzę na karty to faktycznie nie widać tu ruchu z jego strony. Karty są statyczne. Jemu nie zależało żeby się ruszać, było mu dobrze w domu (10monet) i nie miał na nic ochoty (4kielichy). 

(A co do Umiarkowania to jedna z kart, z którą zawsze mam problem co do odczytania jej)

Hehe... łatwo analizować po fakcie :wink:

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Ja bym powiedziała,że te karty pokazują lenistwo,takie nie chce mi się- 4 kielichy 10 denarów- ale jest fajnie po co mam coś robić,Umiarkowanie-hmmm oleję sprawę,pomedytuję, Ogólnie karty fajne i spokojne.Nie widać,aby kolega się źle czuł.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy dojdzie paczka weryfikacja jutro rano ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...