Skocz do zawartości

Maj u Gringe ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Tak więc mamy maj...niekoniecznie jest to mój. Ulubiony miesiąc w roku, mimo, że mam w nim urodziny. 
A więc jak bieżący miesiąc wyglada w kartach:

 

1. Aura Miesiąca - 7 Monet 2 Monet Kochankowie 

 

Na pewno będę czekać. 7 Monet to jedna z kart pokazująca mi czekanie i nic tu nie przyspieszę. Czekanie na zyski. Zgadza się - czekam na decyzję odnośnie alimentów( może być do 6 tygodni). 2 Monet to staranie się utrzymać balans w różnych dziedzinach rzuciła, są to też drobne zyski, mniejsze finansowe zyski z różnych źródeł. 
Kochankowie - podjęcie pewnych decyzji, wyborów. Tutaj jeszcze nie mam pomysłu(karta ta jako karta dzienna pokazała mi sympatyczna rozmowę z pewnym Włochem z kursu językowego). 
 

2. Praca - 5 Buław Rycerz Buław królowa Monet 

 

Nie mam pracy na ten moment. I przyznam, że nie szukam( dopóki nie skończę kursu językowego). 5 Buław to chęć postawienia na swoim. Rycerz Buław z kolei jest dość aktywny, zajęty, podejmujący działanie. Czyżbym zmieniła zdanie? Królowa Monet jest „ustawiona” materialnie - pytanie tylko czy ona ma pracę? Czy może spokojnie cieszy się domowymi pieleszami( w końcu to Mała Cesarzowa). 
 

3. Finanse - Śmierć Gwiazda 2 Kielichów 

 

Dość poważnie wyglądające karty.  Śmierć to transformacja, zmiana. Brak możliwości powrotu „sprzed”. A ponieważ dalej jest Gwiazda mniemam, że zmiana będzie bardziej na plus niż na minus. Do tego układ zamyka 2 Kielichów( emocjonalne zadowolenie, satysfakcja, współpraca z kimś). 
 

4. Uczucia - Rydwan 9 Mieczy 5 Monet 

 

Z jednej strony sprawy ruszą do przodu i po mojej myśli( cokolwiek to oznacza) z drugiej strony Rydwan to tez karta człowieka skupionego na wszystkim tylko nie na miłości. Pochłoniętego innymi zajęciami. 9 Mieczy to karta stresu, zapętlenia się w myślach. Dzielenie włosa na czworo. Może faktycznie będę się martwić tym, że jestem sama i nikogo na horyzoncie nie widać. Co potwierdza też 5 Monet - karta braku. 
 

5. Kontakty z otoczeniem -Rycerz Mieczy Mag 2 Mieczy 

 

W otoczeniu jakby zaznacza się jakiś galimatias, osoba która robi dużo zamieniania wkoło a w sumie nic konkretnego nie wnosi do sytuacji. Mogą być jakieś spięcia lub chłodne podejście do relacji. Z kolei Mag to dopinanie spraw za wszelką cenę. Osoba dużo robi by sprawić dobre wrażenie - stawiam

na koleżankę Agatę, która obiecała zrobić mi jajecznicę( pod tajemniczą nazwą szakszuka). 2 Mieczy to znów poczucie jakiegoś spięcia, dylematów, presji i konieczność podjęcia decyzji. 
 

6. Niespodzianka - 10 Kielichów Król Buław Królowa Mieczy 

 

Tu zaskoczyć mnie może jakaś para ludzi. Raczej pozytywnie skoro układ otwiera 10 Kielichów. 
 

7. Co robić? 9 Buław 9 Monet Królowa Kielichów 

 

Raczej być czujnym i przygotowanym na odparcie ataku bo coś może czaić się za rogiem. Nie spoczywać na laurach. 9 Monet - zdecydowanie cieszyć się niezależnością, środkami którymi dysponuję i polegać na sobie- karta zadowolonej i szczęśliwej ze swojego towarzystwa osoby. 
Królowa Kielichów - skupić się na swoich emocjach, tym, co czuję. Kierować się zdecydowanie sercem. Być wrażliwą i kobiecą.

 

8. Czego nie robić? As Buław Sprawiedliwość 5 Kielichów 

 

Nic nie inicjować i nie podejmować nowych działań( sura to 7 Monet - mówiąca o czekaniu). W Sprawiedliwosci nie wyciągać pochopnych wniosków- nie wszystko jest czarne lub białe. 5 Kielichów - kolejny miesiąc  mi radzi, by nie poddawać się rozmemłaniu emocjonalnemu( jak w poprzednim miesiącu ktoś mi to ładnie ujął - patrzeć na szanse które są jeszcze przede mną a nie to, co straciłam). 

 


 

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gringe napisał:

 

1. Aura Miesiąca - 7 Monet 2 Monet Kochankowie 

 

7 monet to czekanie na plony tego co sie posialo. 2 denary to moze byc taka niepewnosc. A kochankowie pokazaly mi umowe z notariuszem ktora byla formalnoscia, a ktora dala pozwolenie do dalszych dzialan. Wiec mniemam ze kochankowie to moze byc pozytywna decyzja odnosnie tych alimentow.

 

Praca - 5 Buław Rycerz Buław królowa Monet 

 

Wyglada jakbys miala dzialac cos w tym kierunku. Ale nie ma tu kart podpisania umowy dostania pracy. Krolowa monet nie wychodzi mi na kobiete pracujaca. 

 

Finanse - Śmierć Gwiazda 2 Kielichów 

 

Ogolnie to ja jestem zdania ze nie ma denarow nie ma kasy. Ale tutaj wyglada jakby Twojr marzenie mialo sie spelnic odnosnie finansow.
 

4. Uczucia - Rydwan 9 Mieczy 5 Monet 

 

Malo uczuciowe karty. Mniemam ze nie bedziesz nikogo szukac. Uwage moga zaprzatac inne sprawy?

 

5. Kontakty z otoczeniem -Rycerz mieczy mag 2 mieczy.

 

Moga te karty korespondowac z kartami uczuc. Bo Rycerz miecyz to troche taki rydwan. Tez biegnie przed siebie i sie nie oglada. RM to tez karta nerwow i stresu. Mysle ze zablokujesz jakegos manipulatora - Mag w tych dwoch mieczach. Moze bylego ktory bedzie sie denerwowal i sciamnial ze nie da rady placic takich alimentow.
 

6. Niespodzianka - 10 Kielichów Król Buław Królowa Mieczy 

 

Moze spotkasz sie z kims z rodziny? 10 kielichow wychodzi mi na rodzinne spotkania. zm mezczyzna i kobieta.

 

7. Co robić? 9 Buław 9 Monet Królowa Kielichów 

Zgadzam sie

 

. Czego nie robić? As Buław Sprawiedliwość 5 Kielichów 

 

Nie podejmowac dzialsn o ktorych wiesz ze sa skazane na niepowodzenie i Cie zasmuca.

 

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
3 godziny temu, Gringe napisał:

Aura Miesiąca - 7 Monet 2 Monet Kochankowie 

 

Będzie raczej spokojnie. 7 Monet to owszem czekanie. Dalsze karty pokazują, jakbyś miała faktycznie dokonać jakiegoś wyboru. 2 Monet to takie lawirowanie między dwoma zajęciami, czy coś w tym stylu.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Praca - 5 Buław Rycerz Buław królowa Monet 

 

Będziesz aktywna w temacie, 5 Buław to trochę taka walka wewnętrzna. Królowa Denarów jest zadowolona z materii, chyba że coś zarobisz na szybko i niespodziewanie.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Finanse - Śmierć Gwiazda 2 Kielichów 

 

Widzę te karty, jak Ty. Pozytywna zmiana. 2 Kielichy to Twoje wewnętrzne zadowolenie i komfort emocjonalny :)

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Uczucia - Rydwan 9 Mieczy 5 Monet 

 

Trochę nerwów widać, jednak uważam że przestaniesz się schizować na tym punkcie.9 Mieczy obok 5 Monet to dla mnie właśnie odcięcie się od zmartwień, nerwów itp.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

-Rycerz Mieczy Mag 2 Mieczy 

 

Na pewno będą kontakty, w Rycerzu Mieczy trochę nerwów, może jakaś kłótnia. Może będziesz z kimś się dogadać. Jest opcja też, że jakiś Rycerzyk będzie próbował Cię czarować, a Ty będziesz się wahać.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

 

6. Niespodzianka - 10 Kielichów Król Buław Królowa Mieczy 

 

Miłe i chwile z dwojgiem ludzi, albo faktycznie coś bardzo pozytywnego się zaznacza związanego z rodzinką ;)

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

9 Buław 9 Monet Królowa Kielichów 

 

Ja bym powiedziała, że zdystansować i podchodzić na chłodno do kwestii finansowych.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Czego nie robić? As Buław Sprawiedliwość 5 Kielichów 

 

Nie działać pod wpływem impulsu i emocji.

 

Kochana, udanego maja i wszystkiego dobrego ! :1s_z:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gringe napisał:

Tak więc mamy maj...niekoniecznie jest to mój. Ulubiony miesiąc w roku, mimo, że mam w nim urodziny. 
A więc jak bieżący miesiąc wyglada w kartach:

 

1. Aura Miesiąca - 7 Monet 2 Monet Kochankowie 

Będziesz czekać na jakąś decyzję finansową. 

 

2. Praca - 5 Buław Rycerz Buław królowa Monet 

Będziesz musiała zawalczyć o swoje racje i nawet będziesz bojowo nastawiona, ale argumenty bedziesz miała sensowne. 

 

3. Finanse - Śmierć Gwiazda 2 Kielichów 

Zmiana w finansach na plus.

 

4. Uczucia - Rydwan 9 Mieczy 5 Monet 

Moim zdaniem będzie szansa na wyrwanie się z impasu uczuciowego. 

 

5. Kontakty z otoczeniem -Rycerz Mieczy Mag 2 Mieczy 

Sporo dyskusji i nie będziesz wiedziała jak uargumentować swoje racje i przekonać do nich. 

 

10 godzin temu, Gringe napisał:

6. Niespodzianka - 10 Kielichów Król Buław Królowa Mieczy 

 Ktoś niespodziewanie Cię odwiedzi w domu. 

 

7. Co robić? 9 Buław 9 Monet Królowa Kielichów 

Nie zapominać o sobie. 

 

8. Czego nie robić? As Buław Sprawiedliwość 5 Kielichów 

Nie podejmować decyzji w oparciu o emocje, tylko na chłodno, rzeczowo. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2021 o 10:14, Gringe napisał:

Tak więc mamy maj...niekoniecznie jest to mój. Ulubiony miesiąc w roku, mimo, że mam w nim urodziny. 
A więc jak bieżący miesiąc wyglada w kartach:

 

1. Aura Miesiąca - 7 Monet 2 Monet Kochankowie 

 

Myślę, że ten miesiąc będzie dosyć bierny, ale ta cisza ma właśnie na celu, abyś powoli dostrzegała pierwsze efekty swoich wcześniejszych decyzji. 2 monet może wskazywać brak równowagi, a może odnosić się zmiennych emocji, czekania na dodatkowo źródło finansowe (o czym już wspomniałaś) lub balansowanie pomiędzy jakimiś dylematem.
 

2. Praca - 5 Buław Rycerz Buław królowa Monet 

 

Jakbyś jednak zdecydowała się na poszukiwania pracy, to myślę, że mogłabyś liczyć na odzew ze strony potencjalnych pracodawców, a mało tego mogłabyś nawet coś ugrać, bo Królowa Monet jest niezależna finansowa. Ewentualnie właśnie nie za bardzo ruszasz się do tych poszukiwań, bo zniechęca Cię ta rywalizacja, wysyłanie CV i spalanie swojej energii, a w sumie wcale nie masz najgorszej sytuacji, aby od razu rwać się do pracy.
 

3. Finanse - Śmierć Gwiazda 2 Kielichów 

 

Ja także widzę ten rozkład na plus, a więc rozstrzygnie się sprawa alimentów lub proponuję rozważyć szukanie pracy, bo możesz na serio zyskać.
 

4. Uczucia - Rydwan 9 Mieczy 5 Monet 

 

Cholernie nie lubię 5 monet, bo zawsze pokazuje mi taki brak emocjonalny, dziurę na sercu jeśli chodzi o uczucia, relacje z innymi ludźmi. Na pewno na plus, że idziesz do przodu, ale obawiam się, że w tym miesiącu nie ominą Cię jakieś słabsze momenty tzn. chwile zwątpienia, smutku, poczucia braku bratniej duszy przy twoim boku. Trzeba iść do przodu i zająć się czymś, co odwróci uwagę od czarnych scenariuszy rodzących się w głowie.
 

5. Kontakty z otoczeniem -Rycerz Mieczy Mag 2 Mieczy 

 

Ogólnie będzie komunikacja elektroniczna ze znajomymi, ale może także mówić, że relacje ze znajomymi będą dosyć chaotyczne, nerwowe. Takie jakieś przekomarzanie, nie do końca ten sam punkt widzenia na pewne sprawy. Możesz się zamknąć w sobie albo przeżywać jakiś wewnętrzny konflikt odnośnie postępowania lub traktowanie Cię przez pewne osoby z kręgu znajomych np. ktoś coś powiedział, zrobił, co nie do końca Ci się spodobało, ale będziesz miała dylemt, czy podzielić się swoim odczuciem z drugą osobą.
 

6. Niespodzianka - 10 Kielichów Król Buław Królowa Mieczy 

 

Jakieś spotkanie w gronie rodzinnym, może jakaś nowa znajomość lub uporządkowanie relacji z byłym.
 

7. Co robić? 9 Buław 9 Monet Królowa Kielichów 

 

Zadbać o siebie i o swoje potrzeby emocjonalne. Stawiać granice, być bardziej asertywną i trochę skorzystać z życia np. zainwestować w coś.

 

8. Czego nie robić? As Buław Sprawiedliwość 5 Kielichów 

 

Dokładnie, nie wyciągać pochopnych wniosków, nie wracać do tego, na co już nie masz wpływu, a ciągle analizujesz.

 


Powodzenia!

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert
Napisano (edytowane)
W dniu 1.05.2021 o 09:14, Gringe napisał:

Tak więc mamy maj...niekoniecznie jest to mój. Ulubiony miesiąc w roku, mimo, że mam w nim urodziny. 
A więc jak bieżący miesiąc wyglada w kartach:

 

1. Aura Miesiąca - 7 Monet 2 Monet Kochankowie 

 

Na pewno będę czekać. 7 Monet to jedna z kart pokazująca mi czekanie i nic tu nie przyspieszę. Czekanie na zyski. Zgadza się - czekam na decyzję odnośnie alimentów( może być do 6 tygodni). 2 Monet to staranie się utrzymać balans w różnych dziedzinach rzuciła, są to też drobne zyski, mniejsze finansowe zyski z różnych źródeł. 
Kochankowie - podjęcie pewnych decyzji, wyborów. Tutaj jeszcze nie mam pomysłu(karta ta jako karta dzienna pokazała mi sympatyczna rozmowę z pewnym Włochem z kursu językowego). 
Faktycznie aura pod egidą ogólnego czekania. O ile decyzję o alimentach dostałam szybko to już na kasę od exa czekam :/ 

2 Monet - staranie się by utrzymać balans w finansach ale i w kontaktach. 
Kochankowie jako wyboru i decyzje - musiałam zdecydować czy chcę podtrzymać pewną relację z randek internetowych czy nie. Odpuściłam jednak. 

 

2. Praca - 5 Buław Rycerz Buław królowa Monet 

 

Nie mam pracy na ten moment. I przyznam, że nie szukam( dopóki nie skończę kursu językowego). 5 Buław to chęć postawienia na swoim. Rycerz Buław z kolei jest dość aktywny, zajęty, podejmujący działanie. Czyżbym zmieniła zdanie? Królowa Monet jest „ustawiona” materialnie - pytanie tylko czy ona ma pracę? Czy może spokojnie cieszy się domowymi pieleszami( w końcu to Mała Cesarzowa). 

Miałam różne oferty pracy, przy czym tylko do jednej teoretycznie mogłabym skorzystać ale odmówiłam. Inne opcje na pracę odpadły bo koszt dojazdu zjadał mój zarobek :/ 

W Rycerzu Buław aktywnie wysyłałam zapytania o pracę przy czym finalnie zostałam w domu z tym, co mam( Królowa Monet). Robię kurs językowy który skończę w czerwcu - może i to pokazała Królowa Monet. 
 

3. Finanse - Śmierć Gwiazda 2 Kielichów 

 

Dość poważnie wyglądające karty.  Śmierć to transformacja, zmiana. Brak możliwości powrotu „sprzed”. A ponieważ dalej jest Gwiazda mniemam, że zmiana będzie bardziej na plus niż na minus. Do tego układ zamyka 2 Kielichów( emocjonalne zadowolenie, satysfakcja, współpraca z kimś). 
W finansach pokazały się szybko uzyskana decyzja o alimentach plus podwyższenie limitu na karcie. 


 

4. Uczucia - Rydwan 9 Mieczy 5 Monet 

 

Z jednej strony sprawy ruszą do przodu i po mojej myśli( cokolwiek to oznacza) z drugiej strony Rydwan to tez karta człowieka skupionego na wszystkim tylko nie na miłości. Pochłoniętego innymi zajęciami. 9 Mieczy to karta stresu, zapętlenia się w myślach. Dzielenie włosa na czworo. Może faktycznie będę się martwić tym, że jestem sama i nikogo na horyzoncie nie widać. Co potwierdza też 5 Monet - karta braku. 
W uczuciach Rydwan zwiastował informacje od dwóch panów. Jeden uporczywie przypominał mi o kawie a drugi przejawiał chęć opowiadania o swoim specyficznym hobby. Niekoniecznie przyprawili mnie o dręczące myśli ale...żaden nie celował w moje gusta. 5 Monet pokazała obu odprawionych z kwitkiem. Przypomniało mi się, że Włoch którego poznałam na kursie językowym - zniknął. 5 Monet tutaj tez pasuje jako poczucie braku jego osoby. Nie jesteśmy w żadnym kontakcie. 
 

5. Kontakty z otoczeniem -Rycerz Mieczy Mag 2 Mieczy 

 

W otoczeniu jakby zaznacza się jakiś galimatias, osoba która robi dużo zamieniania wkoło a w sumie nic konkretnego nie wnosi do sytuacji. Mogą być jakieś spięcia lub chłodne podejście do relacji. Z kolei Mag to dopinanie spraw za wszelką cenę. Osoba dużo robi by sprawić dobre wrażenie - stawiam

na koleżankę Agatę, która obiecała zrobić mi jajecznicę( pod tajemniczą nazwą szakszuka). 2 Mieczy to znów poczucie jakiegoś spięcia, dylematów, presji i konieczność podjęcia decyzji.

I tutaj znów myślę, że w Rycerzu Mieczy pojawił się mój znikomy z neta ze specyficznym hobby. Robi galimatias wokół siebie ale nic z tego nie wynika. Filozof-gaduła.  W 2 Mieczy konieczność podjęcia decyzji co do znajomosci. Pisać z nim czy nie. 
 

6. Niespodzianka - 10 Kielichów Król Buław Królowa Mieczy 

 

Tu zaskoczyć mnie może jakaś para ludzi. Raczej pozytywnie skoro układ otwiera 10 Kielichów. 
Zaskoczył mnie mąż mojej mamy i ona sama, co widać w kartach. Idealnie opisują ich oboje. A zaskoczyli mnie tym, że wydali sporą sumę pieniędzy na prezent dla mojego dziecka. 

 

7. Co robić? 9 Buław 9 Monet Królowa Kielichów 

 

Raczej być czujnym i przygotowanym na odparcie ataku bo coś może czaić się za rogiem. Nie spoczywać na laurach. 9 Monet - zdecydowanie cieszyć się niezależnością, środkami którymi dysponuję i polegać na sobie- karta zadowolonej i szczęśliwej ze swojego towarzystwa osoby. 
Królowa Kielichów - skupić się na swoich emocjach, tym, co czuję. Kierować się zdecydowanie sercem. Być wrażliwą i kobiecą.

Tutaj trudno powiedzieć. Nieustanne w poszukiwaniu pracy, doceniam to co już mam ale tez miałam chwile zwątpienia w ciągu miesiąca. Zdecydowanie kontynuuję, to co już zaczęłam. 
 

8. Czego nie robić? As Buław Sprawiedliwość 5 Kielichów 

 

Nic nie inicjować i nie podejmować nowych działań( sura to 7 Monet - mówiąca o czekaniu). W Sprawiedliwosci nie wyciągać pochopnych wniosków- nie wszystko jest czarne lub białe. 5 Kielichów - kolejny miesiąc  mi radzi, by nie poddawać się rozmemłaniu emocjonalnemu( jak w poprzednim miesiącu ktoś mi to ładnie ujął - patrzeć na szanse które są jeszcze przede mną a nie to, co straciłam). 

Trzymałam się tej rady choć trudno mi powiedzieć na ile to wyszło mi na dobre. 

 


 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Maj u Gringe ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...