Skocz do zawartości

Życie erotyczne w maju ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jak będzie wyglądało moje życie erotyczne w maju:

 

8 kielichów, 10 buław, Gwiazda (dobrana 2 buław)

 

Najwyraźniej odpuszczę sobie poszukiwania w 8 kielichów i się poddam 10 buław. Ale ta Gwiazda?

Czyżbym jednak miał jakieś szanse na romans? 

Choć to chyba nie jest seksualna karta, bardziej jakieś połączenie dusz.

2 buław to też takie trochę niezdecydowanie. 

 

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

2 pierwsze karty malo seksualne. Powrot do czegos. Przeciazenie.  Gwiazda to marzenie. U mnie na karcie kobieta w lesie obserwuje piekna boginke. Moze bedziesz marzyl o pieknej kobiecie? 2 bulawy zawsze mam problem z ta karta.ale to mezczyzna za murami, ktory zdobyl sukces ale odizolowal sie od swiata. wiec zle to wrozy na kontakty. karta oznacza tez biernosc. niby sa mozliwosci ale nie wykorzystujemy.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Napisano (edytowane)
44 minutes ago, nastek96 said:

Witajcie,

Jak będzie wyglądało moje życie erotyczne w maju:

 

8 kielichów, 10 buław, Gwiazda (dobrana 2 buław)


 

Jestem „skrzywiona” przez ósmo domowe Słońce więc pytanie od razu przyciągnęło moją uwagę ;) 

Uważam, że w maju jeszcze poczekasz. 8 Kielichów to stracone złudzenia i nadzieje, odcięcie emocjonalne od tematu. Aby ruszyć z puntu wyjścia trzeba porzucić emocje które czujesz teraz. Czasem, 8 Kielichów pokazuje mi miotanie się między dwoma sytuacjami i żadna z nich nie jest satysfakcjonująca. 
10 Buław - tu wbrew pozorom jest nadzieja bo...gorzej już nie będzie. Na pewno jesteś zmęczony obecną sytuacją. I sfrustrowany brakiem postępów. Jest jednak światełko w tunelu( tyle, że jeszcze nie w maju....). Gwiazda jest zapowiedzią, że Wszechświat nie da zrobić Ci krzywdy- jakkolwiek źle to może teraz wyglądać. Gwiazda daje nadzieję, że nie wszystko stracone i jeszcze dużo dobrego w zadanym temacie( powtórzę po raz drugi- niekoniecznie w maju...). 
Szczęśliwie dla wszystkich, maj ma tylko 31 dni ;) 

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Dobrana 2 Buław - dla mnie karta dylematów, konieczności dokonania wyborów. I tutaj albo nic nie robić i czekać albo cieszyć się własnym towarzystwem( innej opcji nie ma). 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze w tych 2 bulawach przyszlo mi do glowy ze mozesz miec kogos na oku. Ale nic nie robic w kierunku poznania/uwiedzenia  tej osoby. Bo moze jakies sprawybz przeszllsci beda zaprzatac Ci glowe ? 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie,

Jak będzie wyglądało moje życie erotyczne w maju:

 

8 kielichów, 10 buław, Gwiazda (dobrana 2 buław)

 

Najwyraźniej odpuszczę sobie poszukiwania w 8 kielichów i się poddam 10 buław. Ale ta Gwiazda?

Czyżbym jednak miał jakieś szanse na romans? 

Choć to chyba nie jest seksualna karta, bardziej jakieś połączenie dusz.

2 buław to też takie trochę niezdecydowanie. 

 

 

Mało erotyczne te karty, raczej smutne i ciężkie, nie widzę w nich ściśle erotyzmu czynnego i bliskości. Mimo, ze będziesz pokładał nadzieję na spełnienie, a Twoja energia seskualna będzie  aż kipieć od nadmiaru pragnień i namiętności za którymi tęsknisz:bezradny:.:oswiecony:

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Wildwood napisał:

Jeszcze w tych 2 bulawach przyszlo mi do glowy ze mozesz miec kogos na oku. Ale nic nie robic w kierunku poznania/uwiedzenia  tej osoby. Bo moze jakies sprawybz przeszllsci beda zaprzatac Ci glowe ? 

Mnie się 2 buławy kojarzą z oglądaniem świerczyków i tego ten - myślę, że Nastek nie urazi, ;):serce1:

  • Dobre! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mnie się wydaje, że nie będzie seksu, i to będzie Ci ciążyć ( 10 buław). 8 Kieli to ciężkie emocje, tęsknota, aczkolwiek to też jest karta brama, więc może zapowiadać lepsze czasy.  Gwiazda to mogą jakieś Twoje marzenia o seksie właśnie ( 2 Buław).

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

8 kielichów odsunięcie się,odejście od tematu 10 buław-przytłoczenie psychiczne i fizyczne Gwiazda-raczej może będziesz się zajmował np.uzdrawianiem swoich emocji,może rozwijał duchowo

Nie widać seksu.Jednak wszystko zależy od Ciebie,a nie kart.Tak naprawdę łatwo znaleźć kogoś do romansu.Pytanie czy warto z byle kim.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie adamandium, nie jestem urażony ;)

 

Widzę, że wszyscy zgodni. 

Trudno, dam sobie radę. Najwyżej może w czerwcu będzie weselej.

 

Kaliaa, z reguły sprawdza się co mówią karty. One wzięły pod uwagę moj całokształt, więc raczej nikogo nie znajdę bo jak piszesz byle kogo nie chce. 

 

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Życie erotyczne w maju ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...