Skocz do zawartości

Sylwetka maj- czerwiec ZWERYFIKOWANE


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli przechodzę na keto i jestem ciekawa efektów:)

 

Jak spełnieni się moje oczekiwanie, że na keto schudnę do końca maja 3kg
8 buław, as mieczy, 2 pucharów 
Tak, schudnę te 3kg i będę zadowolona

 

Jak się spełni moje oczekiwanie,  że keto dieta pomoże mi schudnąć z brzucha?
Wisielec, król buław, królowa mieczy
Na początku nic, albo właśnie wisielec odwiesi to, co nie mogło ruszyć, bo dalej jest aktywny król buław i królowa mieczy, które potwierdzają zmianę i schudnięcie. Niestety taka miha genetyka, że tu jest najgorzej

 

Sylwetka do końca czerwca:
Ramiona, ręce
- 8 buław - tu szybka zmiana i lekki zarys mięśni, pelikany będą mniej wisieć

Talia/brzuch- wieża+as buław - tu będzie bardzo duża poprawa. Wieża wszystko dotychczasowe burzy a as jest szansą na poprawę wygląda.
Tyłek - głupiec - pośladki się podniosą, akurat ta część ciała u mnie najszybciej się zmienia
Nogi - eremita- i najszybciej chudnę z nóg, a Eremita zazwyczaj wysuszony na wiór jest...

 

Będę wdzięczna za wasze spojrzenie:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
7 godzin temu, Iwka78 napisał:

 

Jak spełnieni się moje oczekiwanie, że na keto schudnę do końca maja 3kg

 

Schudniesz, widać Twoje aktywne działanie, As Mieczy dobry na schudnięcie, 2 Kielichy to Twoje zadowolenie :)

 

7 godzin temu, Iwka78 napisał:

Jak się spełni moje oczekiwanie,  że keto dieta pomoże mi schudnąć z brzucha?
Wisielec, król buław, królowa mieczy

 

Trochę poczekasz na rezultaty, Wisielec przeciąga w czasie. Możesz być trochę zniechęcona. Potem ruszy do przodu, bo Buław wyszedł. No a Mieczowa to szczupła kobita jest, także schudniesz na bank :)

 

7 godzin temu, Iwka78 napisał:

Sylwetka do końca czerwca:
Ramiona, ręce
- 8 buław - tu szybka zmiana i lekki zarys mięśni, pelikany będą mniej wisieć

Talia/brzuch- wieża+as buław - tu będzie bardzo duża poprawa. Wieża wszystko dotychczasowe burzy a as jest szansą na poprawę wygląda.
Tyłek - głupiec - pośladki się podniosą, akurat ta część ciała u mnie najszybciej się zmienia
Nogi - eremita- i najszybciej chudnę z nóg, a Eremita zazwyczaj wysuszony na wiór jest...

 

Ramiona, ręce- tak, tutaj dość szybko się to stanie. Bardziej może umięśnione będą.

 

Talia/brzuch- tu nagła i bardzo duża poprawa.

 

Tyłek- odmłodnieje ;P Będzie wyglądać na naście lat xD

 

Powodzonka ! :koniczynka:

 

Nogi - tak, tutaj też będzie widoczna zmiana :)

Odnośnik do komentarza

Jak spełnieni się moje oczekiwanie, że na keto schudnę do końca maja 3kg
8 buław, as mieczy, 2 pucharów 
Tutaj widać, ze po czasach zastoju w końcu coś ruszy. Reszta kart pokazuje, ze bardzo polubisz się z ta dieta - poczujesz, ze znalazłaś dietę, która z tobą rezonuje.

 

Jak się spełni moje oczekiwanie,  że keto dieta pomoże mi schudnąć z brzucha?
Wisielec, król buław, królowa mieczy
Praca nad brzuchem potrzebuje żelaznej konsekwencji z Twojej strony. Jeśli będziesz wytrwała i systematyczna osiągniesz zamierzony efekt.

 

Sylwetka do końca czerwca:
Ramiona, ręce
 - 8 buław - szybko widoczna zmiana 

Talia/brzuch- wieża+as buław - tutaj zadzieje się coś diametralnego i będzie dobrym początkiem do gruntowej zmiany wyglądu tego obszaru 
Tyłek - głupiec - aktywacja mięśni pośladków i tak naprawdę dopiero teraz je naprawdę poczujesz 
Nogi - eremita- tą kartę w tym miejscu bym odczytała, ze nogi zostaną po staremu. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 5/2/2021 at 11:02 AM, Iwka78 said:

Jak spełnieni się moje oczekiwanie, że na keto schudnę do końca maja 3kg
8 buław, as mieczy, 2 pucharów 

na poczatku bedzie szybko lecialo ale potem mam wrazenie lekko zwolni, 2 kg schudniesz 

 

On 5/2/2021 at 11:02 AM, Iwka78 said:

Jak się spełni moje oczekiwanie,  że keto dieta pomoże mi schudnąć z brzucha?
Wisielec, król buław, królowa mieczy

w pytaniu o brzuch masz AW 2 razy ale Wisielec mowi zawsze o zmianach tyle ze przez dluzszy okres. Nie widze tu pelnego zadowlenia w tej Mieczowej niestety. 

 

On 5/2/2021 at 11:02 AM, Iwka78 said:

ylwetka do końca czerwca:
Ramiona, ręce
- 8 buław - robisz ciezarki?  skojarzylo sie mi tutaj by pocwiczyc 

Talia/brzuch- wieża+as buław - mam dziwne skojarzenia dzisiaj :) bo tu - czy masz moze jakis przyzad na brzuch, taki co trzesie i podgrzewa? 
Tyłek - głupiec - tu wiadomo jakis nowy poczatek, inny ksztalt 
Nogi - Eremita - moze wiecej sparceruj ?        Zycze Ci powodzenia :) . 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, HopeNot napisał:

Ramiona, ręce - 8 buław - robisz ciezarki?  skojarzylo sie mi tutaj by pocwiczyc - tak, 5-7kg w jedną rękę

Talia/brzuch- wieża+as buław - mam dziwne skojarzenia dzisiaj :) bo tu - czy masz moze jakis przyzad na brzuch, taki co trzesie i podgrzewa? - nie
Tyłek - głupiec - tu wiadomo jakis nowy poczatek, inny ksztalt 
Nogi - Eremita - moze wiecej sparceruj - faktycznie teraz mniej kroków robię ze względu na kiepską pogodę:(

Dziękuję bardzo!

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sylwetka maj- czerwiec ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...