Skocz do zawartości

Jowisz w Rybach


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Wkrótce Jowisz zmienia znak i wchodzi do Ryb. Jak odczuję w swoim życiu wpływ Jowisza? Mam na myśli czas, gdy będzie w Rybach, potem wróci znów do Wodnika. U mnie to jest dom XI.

 

3 Kielichy 9 Buław 6 Mieczy Cesarz Gwiazda     

 

Ja bym odczytała, że odblokuje się emocjonalnie, 9 Buław jest to karta ostrożności i dystansu, dalej jest karta 6 Mieczy, czyli karta brama, która symbolizuje zmiany. Patrząc na dalsze karty - coś może uda mi się zrealizować ( dom XI to dom planów, marzeń )- Cesarz obok Gwiazdy. Kojarzy mi się, że może mieć to związek z nauką, albo wyjazdem.

Będę wdzięczna za spojrzenie :1s_n:

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
36 minutes ago, Lianna said:

Wkrótce Jowisz zmienia znak i wchodzi do Ryb. Jak odczuję w swoim życiu wpływ Jowisza? Mam na myśli czas, gdy będzie w Rybach, potem wróci znów do Wodnika. U mnie to jest dom XI.

 

3 Kielichy 9 Buław 6 Mieczy Cesarz Gwiazda     

 3 Kielichy to przede wszystkim poczucie emocjonalnego zadowolenia. Karta kreatywności i tworzenia. Trójki są energiczne, tutaj wszystko jest w trakcie „robienia czegoś”. 
9 Buław przed 6 Mieczy - ja bym to odczytała przede wszystkim jako porzucenie niepotrzebnego napięcia i poczucia bycia w stanie gotowości. 9 buław jest tez kartą zmęczenia ale to jeszcze nie 10 wiec cały czas człowiek tu stoi i czeka na kolejny atak do odparcia. W końcu to zacznie odchodzić- skoro jest zaraz 6 Mieczy. Zupełna zmiana sytuacji. 
Cesarz jest zdecydowany, uparty. Ma wszystkie asy w rękawie i swoj własny pomysł na rzeczywistość w której żyje. Z determinacją doży do wyznaczonych celów i marzeń( Gwiazda). :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
15 godzin temu, Gringe napisał:

9 buław jest tez kartą zmęczenia ale to jeszcze nie 10 wiec cały czas człowiek tu stoi i czeka na kolejny atak do odparcia. W końcu to zacznie odchodzić- skoro jest zaraz 6 Mieczy. Zupełna zmiana sytuacji. 

 

Pora najwyższa na zmianę sytuacji :P

Kurczaki, zapomniałam że ja mam znak Ryb także w domu X :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...