Skocz do zawartości

Artur ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam na formy sportowym mężczyznę, który jest mocno mną zainteresowany. Dużo ze sobą rozmawiamy, z jego pytań wynika, ze chce mnie dobrze poznać. Będziemy się widzieć we wtorek problem jest takie ze wtorek i środę mam dużo pracy ale chce spotkać się choćby chwile. 
 

Jakim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

Cierpliwym, pracowitym, dokładny i lubi mieć wszystko zaplanowane. Pracuje na swój sukces. Jest po przejściach. Ma tez dużo optymizmu i poczucia humoru. 
 

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 
10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

 

Powiedziałabym ze nie, ale nie do końca jestem przekonana bo spotkanie na pewno widzę. Może zostanie odwołane po czy znowu reanimowanie. Mam nadziej ze nie będzie się deklarował na pierwszym spotkaniu hehe 

 

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

 

Mam dylemat i dwie opcje, albo od razu podda się i zrezygnuje, Krol mieczy giermek mieczy to raczej rezygnacja. Będzie chciał coś wyjaśniać. Trochę mnie nie pokoi fakt ze jak przez dzień się nie odzywałam to widać było ze wprawiło go to w niepokój. Ze mną to raczej nie przejdzie kocham swoją przestrzeń. Wiec albo się dogadamy albo pojawi się inny mężczyzna i to bardzo szybko. Z jego powodu nie spotkam się z owym panem. Co wy na to ? 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

Poznałam na formy sportowym mężczyznę, który jest mocno mną zainteresowany. Dużo ze sobą rozmawiamy, z jego pytań wynika, ze chce mnie dobrze poznać. Będziemy się widzieć we wtorek problem jest takie ze wtorek i środę mam dużo pracy ale chce spotkać się choćby chwile. 
 

Jakim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

Cierpliwy, lubi zarabiać pieniądze, wiecznie czeka na podwyżkę. Moim zdaniem wychodzi z jakiejś traumy.
 

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 
10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

Moim zdaniem nie, i to on odwoła.

 

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

W królu i giermku jest chęć kontroli, Cesarz nam to podpija - Pan chce, żeby wszystko chodziło jak w zegarku. Jego zegarku. Kochankowie na końcu razem z Asem Buław wskazują na emocjonalną decyzję, która będziesz musiała podjąć.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Sunrise009 napisał:

 

Słuszna uwaga Pan wyglada na kontrolującego, co dla mnie jest raczej nie do zaakceptowania. No chyba ze miałby jakieś grube argumenty za :oczko:

  • O.K 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
9 hours ago, zakretka23 said:

 

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 
10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

Raczej nie, z powodu spraw urzędowych, legalnych. 

6 hours ago, Sunrise009 said:

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie

Troszkę widzę to tak jak by Pan miał jakieś obawy, nawet jakiś stres czy lęk, ,może cię bedzie chciał sprawdzić, inwigilowac, nie końca szczery ten paz uważam jest. Wygląda to tak jak by to pan chciał kontrolować przebieg relacji no i widać jego dążenie do zbliżenia. 

Odnośnik do komentarza

Jakim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

 

Bardzo cierpliwy i spokojny. Myślę, że jest optymistyczny i wesoły.

A 3 miecze? Może jakoś emocjonalnie zraniony?

 

 

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 

10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

 

Raczej nie, tutaj przepadnie szansa na spotkanie. Ale Sprawiedliwość może pokazywać nowy termin, które już się odbędzie. 

 

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

 

Tutaj dość chłodne i powsciagliwe karty. Myślę, że.pan ma dystans i cały czas analizuje. Ale jest tutaj szansa na akt seksualny.

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Jakim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

 

Bardzo cierpliwy i spokojny. Myślę, że jest optymistyczny i wesoły.

A 3 miecze? Może jakoś emocjonalnie zraniony?

 

 

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 

10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

 

Raczej nie, tutaj przepadnie szansa na spotkanie. Ale Sprawiedliwość może pokazywać nowy termin, które już się odbędzie. 

 

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

 

Tutaj dość chłodne i powsciagliwe karty. Myślę, że.pan ma dystans i cały czas analizuje. Ale jest tutaj szansa na akt seksualny.

Mam wrażenie ze szansa na akt seksualny to jest zawsze ;)

Edytowane przez zakretka23
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

Poznałam na formy sportowym mężczyznę, który jest mocno mną zainteresowany. Dużo ze sobą rozmawiamy, z jego pytań wynika, ze chce mnie dobrze poznać. Będziemy się widzieć we wtorek problem jest takie ze wtorek i środę mam dużo pracy ale chce spotkać się choćby chwile. 
 

Jakim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

Mężczyzna po przejściach, który możliwie, że posiada dziecko. Powiedziałabym, że cierpliwy i mocno stąpający po ziemi. Nie lubi się śpieszyć, woli metodą małych kroków dochodzić do celu.
 

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 
10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

 

Myślę, że nie, bo 10 mieczy raczej wszystko przekreśla. Mam wrażenie, że Pan z przyczyn osobistych zrezygnuje ze spotkania np. jakiś wyjazd lub inna propozycja, która wyda mu się na obecną chwilę ważniejesza.

 

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

 

On chyba będzie się dystansował tzn. nie będzie z jego strony wyraźnych kroków. Bardzo trudna będzie się przebić przez ten mur, który wokól siebie stworzył. Widać w nim chęć kontaktu i podtrzymywania znajomości, ale tak jak juz wspomniałam bedzie oczekiwal, aby inicjatywa wychodzila od drugiej strony. Czy jest szansa? Myslę, ze tak, ale pod warunkiem, ze wydepczesz sobie sciezke do jego serca.

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 hours ago, zakretka23 said:

Jakim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

 W 7 Monet powiedziałabym, że cierpliwy i bardzo wytrwały w swoich dążeniach. Może być skupiony na pracy, skupiony na pomnażaniu, gromadzeniu majątku przy czym wiodący raczej oszczędny tryb życia.
3 Mieczy - jak każdy wcześniej przyznam, że ma za sobą bolesne zranienie, zdradę. Coś co di tej pory rzutuje na jego kontakty z całym otoczeniem( nie tylko kobietami). Jakiś wewnętrzny ból serca nosi w sobie. 
Słońce - radość, kreacja, duży sukces życiowy. Pozytywna energia raz rozwój i wzrost( szerokie horyzonty myślowe). 
Didatkowo, w mojej ostatnio zakupionej książce jest napisane, że Słońce jako AW zawiera elementy Arkan Mniejszych: 4 Buław jako szczęście i wolność, As Kielichów jako miłość i opieka, 3 Kielichów jako celebracja, 6 Buław jako sukces, 6 kielichów jako harmonia i starzy przyjaciele. 
 

 

11 hours ago, zakretka23 said:

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 
10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław

10 zamyka cykl i jest typową kartą moeiącą „nie” ale..kolejne karty pokazują nadarzające się, nowe okazje( As Pucharów). Sprawiedliwość mówi o tym, że wszystko zależy jak podejdziesz do tematu i czy będziesz chciała kontynuować znajomość mimo pierwszego niewypału ze spotkaniem. Rycerz Buław to już jest sam pan id randki a skoro zamyka układ - to się spotkacie. W przesuniętym terminie. 
 

11 hours ago, zakretka23 said:

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

 Potencjał jest jak najbardziej, nawet na cis poważniejszego bo pojawia się Król. Przy czym jako Mieczowy jest on dość oschły w okazywaniu uczuć i emocji i kieruje się logiką. Może tez oznaczać, że wasza znajomość przede wszystkim będzie opierać się na porozumieniu intelektualnym. Giermek Mieczy może zsyłać jakieś docieranie się, nieporozumienia.  A Cesarz - uparciuch i zrobi po swojemu. Dodatkowo, składowe dech Cesarza to z AM: wszystkie cztery Asy jako finansowa stabilność, Król Kielichów jako miłość i intuicja, Król Monet jako hojność i bezpieczeństwo, Król Mieczy jako intelekt, Król Buław jako kreatywność i komunikacja. 
Oczywiście As Buław jest możliwością wejścia w intymną relację a Kochankowie potwierdzają wysokie prawdopodobieństwo tego( dokonanie wyboru). 

  • W punkt 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Facet jest spokojny, wytrwały, pracowity, dokładny, rzetelny. Może lubić naturę. 3 Mieczy - nic odkrywczego nie dodam, ma pewnie za sobą rozczarowanie, został zraniony. Słońce pokazuje, że mimo ma w sobie optymizm, jest spełniony, ma dużo energii i witalności, mógł odnieść też jakiś sukces, wzbudza szacunek.

 

Nie spotkacie się w wyznaczonym terminie. Być może przez jakieś obowiązki. Jednak finalnie dojdzie do spotkania.

 

Najpierw facet może być zdystansowany, albo początkowo relacja może być oparta na sferze intelektualnej, rozmowach itd. Może też trzymać dystans, być nieco złośliwy ;P. Potem widać pewną stałość, pewnie regularne spotkania. No i szansę na romantyczną relację.

Odnośnik do komentarza

Wstępna weryfikacja Artur przełożył spotkanie ze względu na obowiązki zawodowe, a mnie przyszła ochota na spotkanie z nim tym bardziej ze mieszkamy od siebie z 200 km. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 6.05.2021 o 09:40, zakretka23 napisał:

akim jest mężczyzna ?

7 monet 3 miecze Słońce 

Generalnie gość wesoły o pogodnym usposobieniu, ale też z bagażem przykrych doświadczeń. Spokojny, konsekwentny, wytrwały w działaniu, aczkolwiek bardziej logiczny niż romantyczny.

 

W dniu 6.05.2021 o 09:40, zakretka23 napisał:

Czy spotkamy się w wyznaczonym terminie ? 
10 mieczy As pucharów Sprawiedliwość Rycerz buław 

Nie.

 

W dniu 6.05.2021 o 09:40, zakretka23 napisał:

Potencjal znajomosci 

Król mieczy giermek mieczy Cesarz as buław Kochankowie 

Bardziej jako kolega, bardziej jako towarzysz do rozmów niż jako partner. Czyli wspólne zainteresowania, ale niekonieczne wspólne wizje przyszłości. Ostatecznie będziesz musiała zdecydować, czy chcesz to kontynuować.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Artur ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...