Jump to content

Nowa fryzura ZWERYFIKOWANE

Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

We środę idę wreszcie do fryzjera ! :)

Jak spełnią się moje oczekiwania, że będę zadowolona z nowej fryzury?

Rydwan Papież Koło Cesarz

Z wszystkich wróżyłam. Rydwan to może, że dość radykalne cięcie. Teraz mam do ramion włosy. Papież- że będę dojrzale wyglądać? Nie wiem? Koło to zmiana? Same AW, to obstawiam, że będę jednak zadowolona, bo wiem czego chcę :P

Guest Hopefull
2 minutes ago, Lianna said:

W rydwanie widzę Twoje zdecydowanie co do cięcia. Co do papieża to możesz wyglądać bardziej klasyczniej, w cesarzu widzę podobnie, masz wysokie czoło? Koło- może samą siebie zaskoczyć po obcięciu, znaczy tym jak wyglądasz. Jeśli cięcie jest tradycyjne to powinnaś być zadowolona. 

• Ekspert
9 minutes ago, Lianna said:

Powinnaś być bardzo zadowolona :) Rydwan to zdecydowanie działanie, prosto do celu( wizyty Ci nie przełożą ani nie odwołają ;) Papież może symbolizować fryzjerkę która coś nowego zasugeruje, jakąś odmianę w wyglądzie(Koło). Cesarz - potwierdza, że jest to słuszna decyzja :) 

Edited by Gringe
  • Super 2

Koło oznacza tu zmianę z Arcykapłana na Cesarza. 

Moze teraz właśnie masz jakąś taką klasyczna kobiecą fryzurę?

I teraz będzie zmiana na jakąś krótszą fryzurę?

• Like 1
Guest Lianna
Teraz, nastek96 napisał:

Koło oznacza tu zmianę z Arcykapłana na Cesarza. 

Moze teraz właśnie masz jakąś taką klasyczna kobiecą fryzurę?

I teraz będzie zmiana na jakąś krótszą fryzurę?

Tak, będzie zdecydowanie krótsza. Dłuższe włosy mi działają na nerwy już :P

Guest Lianna
23 minuty temu, HopeNot napisał:

. Co do papieża to możesz wyglądać bardziej klasyczniej, w cesarzu widzę podobnie, masz wysokie czoło?

Czoło mam normalne raczej :P  Fryzura to ma być coś w stylu boba ;)

W takim razie nowa fryzura Ci się spodoba. Rydwan pokazuje, że będziesz czuła się pewniejsza i odważniejsza. 

A pozostałe karty to zmiana z takiej długiej fryzury, na bardziej męską.

Edited by nastek96
  • Like 1
Guest Hopefull
1 hour ago, Lianna said:

Czoło mam normalne raczej :P  Fryzura to ma być coś w stylu boba

Myślałam właśnie o bobie, o takim prostym cięciu bez pazura. Czytałam gdzieś że papież może pokazywać wysokie czoło : )

16 godzin temu, Lianna napisał:

We środę idę wreszcie do fryzjera ! :)

Z wszystkich wróżyłam. Rydwan to może, że dość radykalne cięcie. Teraz mam do ramion włosy. Papież- że będę dojrzale wyglądać? Nie wiem? Koło to zmiana? Same AW, to obstawiam, że będę jednak zadowolona, bo wiem czego chcę :P

Koło fortuny zaznacza nam tę zmianę, której chcesz dokonać. Rydwan + Kapłan + Koło to dążenie do zmiany klasycznej fryzury (włosy do ramion), przy czym to trudna decyzja (Kapłan nie lubi zmian, siedzi w tym Rydwanie - nie jesteś przekonana?), ale Koło + Cesarz mówi o konkretnym fachowcu, który dobrze Ci doradzi. Możesz pod jego wpływem zmienić zdanie.

• Like 1

Jak spełnią się moje oczekiwania, że będę zadowolona z nowej fryzury?

Zmiana będzie radykalna rydwan, duże cięcie o czym mówi karta Koła Fortuny i Cesarz.  Moim zdaniem zetniesz sporo włosów, które będziesz chciała uformować w tradycyjnej formie Papież. Sama wielkie arkana wiec na pewno będziesz zadowolona. 

• Super 1
  • Moderator
W dniu 6.05.2021 o 18:46, Lianna napisał:

Będziesz zwracała uwagę mężczyzn :) będziesz zadowolona, zmiana jest chyba dość radykalna :)

Guest Lianna
6 godzin temu, Lunaria napisał:

Będziesz zwracała uwagę mężczyzn :) będziesz zadowolona, zmiana jest chyba dość radykalna :)

Na uwadze chłopów mi nie zależy, potem zawsze są problemy ;p Tak, cięcie ok 12 cm, będę chłopcem :jupi:

• Moderator
W dniu 6.05.2021 o 18:46, Lianna napisał:

No stricte zadowolenia tutaj nie widać, a w dodatku Papież i Cesarz to mają fryzury takie hmmm na chłopaka, w najlepszym razie na Kojaka... na niektórych taliach cesarz jest łysy, zupełnie jak Telly Savalas w "Opowieści wszech czasów" (1965), gdzie wcielił się w rolę Piłata (do tej roli tez zgolił głowę a później został łysym porucznikiem).

Rydwa pokazuje na spora zmianę, ale koło pokazuje że zmiany będa zmieniane... raczej nie będziesz zachwycona.

Guest Lianna
1 minutę temu, Arbogast napisał:

No stricte zadowolenia tutaj nie widać, a w dodatku Papież i Cesarz to mają fryzury takie hmmm na chłopaka, w najlepszym razie na Kojaka... na niektórych taliach cesarz jest łysy, zupełnie jak Telly Savalas w "Opowieści wszech czasów" (1965), gdzie wcielił się w rolę Piłata (do tej roli tez zgolił głowę a później został łysym porucznikiem).

Rydwa pokazuje na spora zmianę, ale koło pokazuje że zmiany będa zmieniane... raczej nie będziesz zachwycona.

Rozbawiłeś mnie. Fryzura bob to jednak nie  jest na Kojaka :smieszne:

Guest Lianna

Weryfikacja

Jestem zadowolona ! :) Koło i Rydwan to duża zmiana, poszło ok 15 cm kudełków. Papież - to może rada Pani fryzjerki, żeby zrobić taką pół grzywkę, co też mi przypadło do gustu :)

Mam takiego boba sobie teraz, niby krótko, ale nie aż tak na faceta całkiem xD

Lepiej się czuję, niż w takich do ramion, to na pewno :D

Dziękuję Wszystkim ! :bukiet: :bukiet3i:

• Lunaria changed the title to Nowa fryzura ZWERYFIKOWANE