Skocz do zawartości

Nowa praca partnera


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Mój partner niedługo idzie do nowej pracy, gdzie będzie miał styczność z dużą ilością ludzi, w tym kobiet. Jakkolwiek śmiesznie by to nie zabrzmiało, to martwię się o to, że ktoś zawróci mu w głowie. Przez doświadczenia życiowe mam traumę z tego powodu i choć nigdy nie zawiódł mojego zaufania to jednak ciężkie myśli mnie nie opuszczają. Rozmawiałam z nim o tym, zapewnił mnie o wierności, ale w życiu różnie bywa niestety. Mam problem z interpretacją kart na pytanie:

 

Czy mam się martwić wpływem innej kobiety, kiedy pójdzie do pracy? 

 

7 mieczy + Arcykapłanka + Kapłan

Suma - Umiarkowanie. 

Pod talią (podstawa pytania) 10 mieczy. 

 

Trochę mnie zmroziło, jak zobaczyłam te karty, bo na 1 rzut oka jest tutaj Pan i Pani, którzy coś ukrywają. I to 10 mieczy dodatkowo, prosto w plecy... Może karty pokazały moje lęki? 

 

Ale, być może życzeniowo, pomyślałam po chwili, że faktycznie będę miała rywalkę, ale Kapłan to dojrzały człowiek, wierny. Dodatkowo Umiarkowanie mówi mi, że mój związek jest harmonijny. 

 

Co o tym myślicie? 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Sunrise009 napisał:

Mój partner niedługo idzie do nowej pracy, gdzie będzie miał styczność z dużą ilością ludzi, w tym kobiet. Jakkolwiek śmiesznie by to nie zabrzmiało, to martwię się o to, że ktoś zawróci mu w głowie. Przez doświadczenia życiowe mam traumę z tego powodu i choć nigdy nie zawiódł mojego zaufania to jednak ciężkie myśli mnie nie opuszczają. Rozmawiałam z nim o tym, zapewnił mnie o wierności, ale w życiu różnie bywa niestety. Mam problem z interpretacją kart na pytanie:

 

Czy mam się martwić wpływem innej kobiety, kiedy pójdzie do pracy? 

 

7 mieczy + Arcykapłanka + Kapłan

Suma - Umiarkowanie. 

Pod talią (podstawa pytania) 10 mieczy. 

 

Trochę mnie zmroziło, jak zobaczyłam te karty, bo na 1 rzut oka jest tutaj Pan i Pani, którzy coś ukrywają. I to 10 mieczy dodatkowo, prosto w plecy... Może karty pokazały moje lęki? 

 

Ale, być może życzeniowo, pomyślałam po chwili, że faktycznie będę miała rywalkę, ale Kapłan to dojrzały człowiek, wierny. Dodatkowo Umiarkowanie mówi mi, że mój związek jest harmonijny. 

 

Co o tym myślicie? 

 

Wg mnie nie masz się o co martwić. Żadna z kart zdrady ani flirtów nie pokazała, ani tym bardziej  jakiś wyskokowych osób  - lovelasek czy lovelasów!  jeśli już to uniki Twego partnera przed płcią przeciwną. Suma kart raczej mówi o tym abyś spokojnie podchodziła do swoich myśli - tych w 10 mieczy. One w tym wypadku są jak obsesje na tym punkcie o jaki się zamartwiasz.  

 

 Spokojnie...:bukiet3i:

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pokrzepienie :) uspokajają mnie te słowa.

 

Po prostu 7 mieczy i Arcykaplanka kojarzy mi się z subtelnym działaniem incognito, takie ostrożne podchody. I jedno i drugie to działanie w ukryciu, więc troszkę spanikowałam. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
14 hours ago, Sunrise009 said:

Czy mam się martwić wpływem innej kobiety, kiedy pójdzie do pracy? 

 

7 mieczy + Arcykapłanka + Kapłan

Suma - Umiarkowanie. 

Pod talią (podstawa pytania) 10 mieczy. 

Przychylę dię do tego, co napisała @adamandium - żadna z kart nie jest romansowa. Nie wiem dlaczego wszędzie się przewija Kapłanka jako ukryta kochanka a nawet „cichodajka”( tutaj to zdecydowane kogoś poniosło przy interpretacji). Kapłanka jest skromna. Zamknięta w sobie i daleka jest od wchodzenia w jakiekolwiek relacje a tym bardziej romansowe. 
Kaplan ma wysokie morale. Jego nie trzeba pouczać - to on zna życie i daje rady. I to tez nie jest karta faceta który miewa przygody na boku. 7 Mieczy może sygnalizować, że partner nie będzie chciał Ci wszystkiego opowiadać o pracy bo mogłabyś odnieść mylne wrażenie u wyciągnąć złe wnioski. Trzeba mieć tez na uwadze jego punkt widzenia i wrzucić na luz. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 7.05.2021 o 20:34, Sunrise009 napisał:

 

 

Czy mam się martwić wpływem innej kobiety, kiedy pójdzie do pracy? 

 

7 mieczy + Arcykapłanka + Kapłan

Suma - Umiarkowanie. 

Pod talią (podstawa pytania) 10 mieczy. 

To jest pomylka (7 mieczy), mylisz sie, ze maz bedzie tam z jakas flirtowal. Twoj maz nie bedzie mial tam dostepu (arcykaplanka), do bliskosci z inna kobieta. Arcykaplanka ma wiele znaczen, miedzy innymi mowi o tym, ze nie mamy do czegos dostepu, cos jest dla nas zakazane, albo tajemnicze. Przeciez arcykaplanka siedzi zamknieta w klasztorze, gdzie dla wielu osob z zewnatrz, jej wrota sa zamkniete. Dodatkowo sama sobie robisz pranie mozgu (arcykaplan), czyli wmawiasz sobie ta zdrade. Na to pytanie wyszedl arcykaplan, a wiec twoj maz jest moralny (arcykaplan), aby to zrobic, badz sa tam osoby (kobiety), jakie nie pozwola sobie na takie akcje, bo ida z poziomu arcykaplana, czyli kogos, kto zachowuje sie moralnie, i nie dadza dostepu (arcykaplanka) do bliskosci. a 7 mieczy to takze unikanie takich spraw. Gdyby doszlo do jakiejs zdrady, musialyby sie pokazac mocne karty na bliskosc i zdrade jak np: 2 kielichow plus jakas krolowa plus diabel.

W dniu 7.05.2021 o 20:34, Sunrise009 napisał:

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...