Skocz do zawartości

Wielkie marzenie


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, chwilkę mnie tu nie było ;)
Powolutku wprowadzam spokój i zadowolenie do swojego życia, dużo się dzieje i jeszcze więcej chcę zrobić- stąd mała aktywność na forum.
Jedną z wielu rzeczy, które wdrażam małymi krokami to poważne plany o spełnieniu odwiecznego marzenia jakim jest napisanie powieści.
Zadałam luźne pytanie kartom, czy uda mi się napisać książkę (nie zamknęłam tego pytania w czasie) rezultatem były takie karty:
Sąd ostateczny,Gwiazda, Królowa Buław
Rada; 8 kielichów, mag

Wydaje mi się, że karty ładnie pokazały, że moje marzenie ma szanse się spełnić, prawdopodobnie potrwa to bardzo długo, ale jeśli będę zdeterminowaną kobietą nic nie stanie mi na przeszkodzie. Mag, który ukazał się w radzie jasno nakazuje działać i kreować :D

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Uważam, że się uda. Sąd mówi o tym, że jest to Twoje dawne marzenie i teraz wróciło. To też nowa energia. Gwiazda- samo marzenie, ale ta karta wskazuje też na osoby utalentowane artystycznie. Bardzo dobra na twórczość, pisanie, kreatywność. Królowa Buław działa, wie czego chce i bierze sprawy w swoje ręce.

Karty naprawdę bardzo ładne ! :1s_z:

Podobnie czytam radę, jak Ty. Działać, pisać, wykazać się kreatywnością. Ja bym może jeszcze dodała, że nie bać się pisać o ciężkich emocjach, jakoś tak mi się skojarzyły te 8 Kielichów ;)

Powodzenia ! Trzymam kciuki mocno :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
56 minutes ago, Xadfgh said:

Zadałam luźne pytanie kartom, czy uda mi się napisać książkę (nie zamknęłam tego pytania w czasie) rezultatem były takie karty:
Sąd ostateczny,Gwiazda, Królowa Buław
Rada; 8 kielichów, mag


 

Karty zatem nie widzą przeszkód w realizacji tego marzenia :) Sąd jest na tak, Gwiazda również oznacza przychylność opatrzności przy czym sama realizacja może być odłożona w czasie lub zrealizowana w inny sposób. Królowa Buław to aktywna, przebojowa kobieta która wszelkimi sposobami dopnie swoich pomysłów. 
Rada: Wrócić do poprzedniego pomysłu do którego nie jesteś przekonana na ten moment. W Magu - użyć wszelkich możliwych środków by napisać książkę. 
Tak ode mnie - nie wiem co jest trudniejsze: napisać książkę czy ja potem wydać? ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gringe napisał:

Rada: Wrócić do poprzedniego pomysłu do którego nie jesteś przekonana na ten moment. W Magu - użyć wszelkich możliwych środków by napisać książkę.

 

Bardzo spodobał mi się sposób w jaki odczytałaś radę, ponieważ faktycznie wahałam się nad zmianą koncepcji książki :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Gringe napisał:

Tak ode mnie - nie wiem co jest trudniejsze: napisać książkę czy ja potem wydać? ;) 

Ojeju, szczerze nigdy nie zastanawiałam się nad trudnościami jakie niesie za sobą wydanie książki (na razie skupiam się na problemie dobrego zaplanowania treści, duży kamień milowy dla perfekcjonistki) :obled: Obie czynności na swój sposób są trudne, chociaż jak teraz zastanawiam się nad odpowiedzią to wydaje mi się, że dużo chyba zależy od okoliczności, jeśli ktoś ma znajomości, pieniądze albo jest osobą znaną to nie będzie miał tak wielkiego problemu z wydaniem jej, nawet jeśli nie jest to dzieło pierwszej klasy. Osobom takim jak ja szale trudności przeważą chyba cechy jakimi dysponują; wydaje mi się, że w moim przypadku ciężej będzie mi napisać książkę niż ją wydać z powodu, że bardzo zależy mi na jakościowej historii, którą  czytałoby się łatwo, przyjemnie, ale byłaby również skarbnicą emocji i posiadała głębszy sens- stawiam sobie dużą poprzeczkę, a dodatkowo jestem swoim największym krytykiem :) Jeśli jednak uda mi się osiągnąć cel i będę miała gotowy materiał, zdolności komunikacji i wchodzenia oknem, gdy zamykają mi drzwi będą dużym atutem, mars w skorpionie nie odpuści:smieszne:

Edytowane przez Xadfgh
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...