Skocz do zawartości

Druga połowa maja ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na drugą połowę maja. Jestem singielką, obecnie mocno zastanawiam się nad zmianą pracy, bo dopadła mnie monotonia i jakoś ostatnio spadek formy i zły nastrój.

 

Aura
5 pucharów + 2 buławy + 9 pucharów

Wdać rozczarowanie, smutek, przygnębienie jakieś rozmyślanie nad jakimiś propozycjami, wyborami, które spowoduje, że zapanuje radość

 

Praca
9 mieczy + 9 denarów + 4 puchary

Zamartwianie się, chyba nie do końca potrzebne bo widać radość, jakiś sukces zawodowy, ale to i tak spowoduje moje znużenie i nie zadowolenie

 

Uczucia
Król pucharów + diabeł + eremita

Tutaj chyba rozmyślanie nawet obłędne o pewnym mężczyźnie, przez co będę czuć się bardzo samotna, albo pojawi się Pan, który nie będzie miał dobrych zamiarów i zniknie

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 4 puchary + królowa pucharów

Dokonam jakiegoś wybory, zmiany, która zakończy to znudzenie i tą emocjonalną huśtawkę

 

Rada
kapłan + 3 buławy + 9 buław

Stosować swoje przekonania, a za ileś ruszę przed siebie z nową energią

 

Niestety widać dalszy ciąg jakiejś złej aury i nastroju :( Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Aura

5 pucharów + 2 buławy + 9 pucharów

Rzeczywiście widać smutek i stanie ma rozdrożu, nieumiejętność ruszenia się z sytuacji, taki stan rzeczy zacznie Ci odpowiadać i nie będziesz miała ochoty nic zmieniać. 

 

Praca

9 mieczy + 9 denarów + 4 puchary

Tutaj praca będzie Cię stresować. Możesz przez nią źle spać. Ale możesz być zbyt wygodna, aby coś zmienić i tak pozostaniesz w tej nudzie i szarości. 

 

Uczucia

Król pucharów + diabeł + eremita

Jakiś facet o którym będziesz miała nieczyste myśli, jednak eremita pokazuje, że myśli zostaną tylko myślami. 

 

Najważniejsze wydarzenie

2 miecze + 4 puchary + królowa pucharów

Myślę, że może pojawić się jakieś wyjście z tej całej sytuacji, z tej huśtawki. 

 

Rada

kapłan + 3 buławy + 9 buław

Snienodsgepuj od swoich zasad i wytrwale się nimi kieruj. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

 

Aura
5 pucharów + 2 buławy + 9 pucharów


Poczucie rozczarowania, chociaż nie wszystko będzie tak beznadziejne jak na pierwszy rzut oka może się wydawać. Postawi Cię to w sytuacji, gdzie nie będziesz pewna co dalej zrobić, ale rozkład kończy 9 pucharów, czyli powinnaś odnaleźć zadowolenie, które gdzieś umyka 5 kielichów ;)

 

Praca
9 mieczy + 9 denarów + 4 puchary

9 denarów ma stabilność i zadowolenie finansowe, jej niczego nie brakuje w kwestii materialnej, a jednak myśli z twojego wnętrza mogą narobić trochę zamieszania.

 

Uczucia
Król pucharów + diabeł + eremita

Pojawi się jakiś pan o którym będziesz dużo myślała, ale nic z tym nie zrobisz,nie wykonasz ruchu pozostawiając sama z własnego wyboru.

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 4 puchary + królowa pucharów

Wybór aby skupić  się na tym co już masz, na samej sobie i swoim wnętrzu.

 

Rada
kapłan + 3 buławy + 9 buław

 

Realizuj plany na podstawie wiedzy jaką posiadasz, nie ustępuj.

 

Edytowane przez Xadfgh
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mala_83 napisał:

Standardowo położyłam karty na drugą połowę maja. Jestem singielką, obecnie mocno zastanawiam się nad zmianą pracy, bo dopadła mnie monotonia i jakoś ostatnio spadek formy i zły nastrój.

 

Aura
5 pucharów + 2 buławy + 9 pucharów

Tutaj zaznacza się strefa komfortu - pomimo możliwości, jest wygodna i czasem smutna.

 

Praca
9 mieczy + 9 denarów + 4 puchary

W pracy żadnych zmian. Wyglądanie nowego. Ale tylko wyglądanie. 9 denarów jest jednak statyczną kartą stabilizacji.

 

Uczucia
Król pucharów + diabeł + eremita

Zaznacza się człowiek, który jest uzależniony od alkoholu, ale ukrywa to.

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 4 puchary + królowa pucharów

Powiedziałabym, że odwrotnie do interpretacji Twojej raczej nie wyjdziesz ze strefy komfortu. Bardziej powiedziałabym, że miłość i troska o siebie zacznie mieć znaczenie pod koniec miesiąca.

 

Rada
kapłan + 3 buławy + 9 buław

Nie bać się nowego, podejść do życia dojrzale, możesz również kogoś się poradzić.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne  @nastek96@Xadfgh i @Sunrise009 za interpretacje. Jakoś jestem teraz w momemcie że nie wiem co dalej robić. Praca nie daje mi satysfakcji i podcina skrzydła co przekłada się na inne dziedziny życia. Zmiana nie jest łatwa bo nic za bardzo obecnie nie ma a zarobki s obecnej są dobre i ciężko żeby znaleźć coś na tym poziomie więc muszę wszystko przemyśleć chyba co dalej robić żeby nie zwariować :)

Edytowane przez Mala_83
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, nastek96 napisał:

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. 

Śle Ci życzenia, aby było jak najlepiej :_buzki:

Dzięki :) mam nadzieję, że powoli stanę na nogi i ruszę do przodu

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 12.05.2021 o 08:12, nastek96 napisał:

Aura

5 pucharów + 2 buławy + 9 pucharów

Na początku był jakiś zły nastrój, ale jak zaczęłam się wszystkiemu bardziej przyglądać to to wszystko nie wyglądało tak źle i zaczęłam się cieszyć z tych małych rzeczy i doceniać

 

W dniu 12.05.2021 o 08:12, nastek96 napisał:

 

Praca

9 mieczy + 9 denarów + 4 puchary

Było sporo nerwów, chcę jakiś zmian ale nie widać ich na horyzoncie, taka stagnacja, znudzenie

W dniu 12.05.2021 o 08:12, nastek96 napisał:

 

Uczucia

Król pucharów + diabeł + eremita

Na jednym ze spotkań z koleżankami poznałam fajnego Pana o którym sporo ostatnio myślę, tylko nie wiem jak tutaj zainicjować kolejne spotkanie. Z racji, że to kolega koleżanki więc chyba w czerwcu się do niej wybiorę i może uda się spotkać z Panem :)

 

W dniu 12.05.2021 o 08:12, nastek96 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie

2 miecze + 4 puchary + królowa pucharów

Skupiłam się na swoi wnętrzu, swoich emocjach i uczuciach

W dniu 12.05.2021 o 08:12, nastek96 napisał:

 

Rada

kapłan + 3 buławy + 9 buław

 

Pewien Pan próbował mi sprzedać swoje madre rady, które mądrymi nie był więc chyba rada jest abym trzymała się swoich doświadczeń i mądrości życiowych a nie kogoś innego.

 

Dziękuję wszystkim za interpretację i pozdrawiam

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa maja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...