Skocz do zawartości

Powrót na siłownie


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak otwarcie siłowni wpłynie ma moja formę, od pół roku ćwiczę w domu. Karty na pierwszy miesiąc, góra dwa. Przez pomyłkę wstawiłam do pomocy w interpretacji - proszę o zamknięcie tam wątku. 
 

9 monet Sąd Śmierć Mag 

 

Docenię moja siłownie i będzie to dla mnie ogromny komfort. Widać odczucie i odgrzebanie jesiennego planu treningowego oraz zaczynanie od początku. Zmiany będą konkretne. 

widoczna praca w ciele 

 

Ręce, plecy - As buław 6 buław - widać duża aktywność i zadowolenie z rezultatu  

 

Brzuch - 8 buław, Sprawiedliwość Rydwan tutaj będzie szybka i duża zmiana 

 

Pośladki, nogi - Gwiazda, 3 buławy tutaj jest podtrzymywanie dotychczasowego efektu 
 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

 

9 monet Sąd Śmierć Mag 

 

Przejdziesz metamorfoze. Troszeczkę się ruszysz i Mag może.pokazywac ułożenie nowego planu treningowego.

 

Ręce, plecy,

Brzuch 

We wszystkich częściach widać tutaj zadowolenie i bardzo dużo ruchu 

 

Pośladki, nogi - Gwiazda, 3 buławy 

Będziesz zadowolona, ale 3 buław tomdopiero.podstawy do dalszej pracy. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od piątku do dzisiaj zrobiłam 6 treningów w tym poniedziałek był dniem regeneracji. Jestem pełna energii i zapału. Za miesiąc wchodź dna nowy plan treningowy. Stawiam na siłowe treningi, biegam i praktykuje jogę. Chciałabym wcisnąć raz w tygodniu tabate, rolki i wakacyjny kurs bachaty :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 13.05.2021 o 09:51, zakretka23 napisał:

9 monet Sąd Śmierć Mag 

 

Widać dużą zmianę, odrodzisz się, nabierzesz energii i chęci na treningi.

 

W dniu 13.05.2021 o 09:51, zakretka23 napisał:

Ręce, plecy - As buław 6 buław 

 

Duża aktywność przyniesie bardzo dobre efekty, będziesz niesamowicie zadowolona:)

 

W dniu 13.05.2021 o 09:51, zakretka23 napisał:

 

Brzuch - 8 buław, Sprawiedliwość Rydwan 

 

Będziesz solidnie pracować i szybko przyjdą rezultaty. Będzie bardziej umięśniony ( 8 Buław).

 

W dniu 13.05.2021 o 09:51, zakretka23 napisał:

Pośladki, nogi - Gwiazda, 3 buławy

 

Tu mam wrażenie, że efekty przyjdą nieco później ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...