Jump to content

Usuwanie chorob

nastek96
 Share

Recommended Posts

Witajcie, co sądzicie o usuwaniu chorób za pomocą magii? 

Na przykład za pomocą laleczek. Możnaby uszyć prostą laleczkę, przeniesc na nią chorobę i ją spalić.

Co sądzicie?

27 minut temu, nastek96 napisał:

Witajcie, co sądzicie o usuwaniu chorób za pomocą magii? 

Na przykład za pomocą laleczek. Możnaby uszyć prostą laleczkę, przeniesc na nią chorobę i ją spalić.

Co sądzicie?

Jak wyprobujesz i bedzie rezultat to daj znac :p

Edited by Wildwood
  • Like 1

Guest Kaliaa

Poczytaj sobie o " totalnej biologii". To jest dość interesujące podejście.

A jeśli chodzi o rytuały magiczne w celu usuwanie chorób to bym uważała.Jak wiesz każdy rytuał magiczny wymaga użycia energii.Trzeba umieć się tymi energiami posługiwać.Rytuały często nie działają.Potrafią też bardzo często zaszkodzić.Jednak większość nie działa,bo nie mamy odpowiednich umiejętności,znajomości tradycji i właściwej energii.Co do laleczki to raczej nie zadziała.Rytuał musi mieć odpowiedni przebieg.To nie wystarczy zrobić laleczkę.To trzeba potrafić tak operować energią,aby to zadziałało.

Dziękuję, poczytam o tym. 

Właśnie się pytam, dlatego że nie chciałbym sobie zrobić krzywdy. Jeśli nie zadziała to pół biedy. 

Oczywiście, że nie zrobiłbym tylko laleczki. Trzeba w jakiś sposób symbolicznie na nią przenieść tą chorobę. Tylko chciałem zapytać, czy ktoś już miał z czymś takim do czynienia.

Albo ogólnie z leczeniem chorób magią?

Dziękuję, co do szeptuch to pamiętam, że kiedyś oczyszczałem się jajkiem. 

Zapaliłem świece, przygotowałem się i jak zacząłem kręcić jajkiem wokół głowy to zaczęło mi się kręcić w głowie. Może właśnie w to powiniennem celować.