Skocz do zawartości

Kontakt w tym roku


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Czy w tym roku nastąpi między nami kontakt?Chciałam postawić na dłuższy okres,bo tak czułam w tej sytuacji.

8 buław,As kielichów,Królowa mieczy 

Dwie karty są bardzo dobre,bo 8 buław to komunikacja,a as kielichów to nowy emocjonalny początek.Jednak na końcu mam królowe mieczy,więc sądzą,że on jak to królowa będzie się odcinał od komunikacji i emocji.Teoretycznie królowa mieczy może pokazać komunikację,ale ja uważam,że ona może pokazywać całkowite odcięcie.

Karta rada na sytuację: 4 kielichy i tutaj nie wiem,co myśleć.Moze daj sobie spokój z czekaniem,bo ta droga jest zamknięta.

Odnośnik do komentarza

mi krolowa mieczy na koncu pokazala odciecie sie. Udalam ze kogos nie znam, a wczesniej byly karty kintaktu,a Km jako 3k. Podejrzewam ze i tak bedzie w tym przypadku. Ze poprostu nie odpowiesz na smsy /telefony /inne formy kontakti. Byc moze to Ty wyszlacs w tej KM. szczegolnie jesli kontakt ma byc miedzy Toba a jakims facetem.

Nie wiem ktora strona tutaj jestes wiec ciezko mi powiedziec co mowi rada z jendnej karty. 4 kielichy to np tesknota czyli dostrzezenie swoich uczuc-tak teskjie za ta osoba albo dostrzeganie szans porozumienie, nie udawanie ze tej osoby /problemu nie ma. Zalezy jaka hest miedzy wami sytuacja i ktora strona jestes. 

 

 

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Znaczy się ja jestem kobietą,a ta osoba mężczyzną.Królowa mieczy może oznaczac też faceta,który odcina się.Więc na pytanie czy będzie kontakt chyba trzeba odpowiedzieć,że nie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Kaliaa said:

Czy w tym roku nastąpi między nami kontakt?Chciałam postawić na dłuższy okres,bo tak czułam w tej sytuacji.

8 buław,As kielichów,Królowa mieczy 


Tarot pokazuje to, co ma się najpierw wydarzyć. 8 Buław jest to karta zdecydowanego kontaktu i to dość szybkiego a nawet niespodziewanego. Plus, że zaraz po tej karcie masz Asa Kielichów - wiadomość będzie bliska sercu i rozbudzi w Tobie pewne emocje. W królowej Mieczy podejdziesz do sprawy na chłodno ale niekoniecznie oferujesz pana. To raczej karta komunikacji i wymiany korespondencji. Logiki.

Z sumy masz Siłę - widać chodzi o relacje męsko-damską i jest obopólne zainteresowanie sobą. Karta sprzyjająca romansom( podszyta romansem ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

No chyba,że faktycznie nastąpi kontakt z jego strony,a ja z jakiegoś powodu zirytuje się. i odetnę.Ale trudno mi sobie wyobrazić,abym mogła tak zrobić.W końcu są to karty do końca roku.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Napisano (edytowane)
2 hours ago, Kaliaa said:

Czy w tym roku nastąpi między nami kontakt?Chciałam postawić na dłuższy okres,bo tak czułam w tej sytuacji.

8 buław,As kielichów,Królowa mieczy 


Tarot pokazuje to, co ma się najpierw wydarzyć. 8 Buław jest to karta zdecydowanego kontaktu i to dość szybkiego a nawet niespodziewanego. Plus, że zaraz po tej karcie masz Asa Kielichów - wiadomość będzie bliska sercu i rozbudzi w Tobie pewne emocje. W królowej Mieczy podejdziesz do sprawy na chłodno ale niekoniecznie oferujesz pana. To raczej karta komunikacji i wymiany korespondencji. Logiki.

Z sumy masz Siłę - widać chodzi o relacje męsko-damską i jest obopólne zainteresowanie sobą. Karta sprzyjająca romansom( podszyta romansem). 
 

nie wiem czemu dwa razy mi wkleiło post. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, Kaliaa said:

No chyba,że faktycznie nastąpi kontakt z jego strony,a ja z jakiegoś powodu zirytuje się. i odetnę.Ale trudno mi sobie wyobrazić,abym mogła tak zrobić.W końcu są to karty do końca roku.

Pytałaś o kontakt a nie samą relację :) Tarot jest dość konkretny jeśli chodzi o udzielanie odpowiedzi. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, Kaliaa said:

Karta rada na sytuację: 4 kielichy i tutaj nie wiem,co myśleć.Moze daj sobie spokój z czekaniem,bo ta droga jest zamknięta.

Rada: po prostu nie robić nic. Co ma być to będzie a na obecną chwilę nie angażować żadnych emocji. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Kaliaa napisał:

Czy w tym roku nastąpi między nami kontakt?Chciałam postawić na dłuższy okres,bo tak czułam w tej sytuacji.

8 buław,As kielichów,Królowa mieczy 

Dwie karty są bardzo dobre,bo 8 buław to komunikacja,a as kielichów to nowy emocjonalny początek.Jednak na końcu mam królowe mieczy,więc sądzą,że on jak to królowa będzie się odcinał od komunikacji i emocji.Teoretycznie królowa mieczy może pokazać komunikację,ale ja uważam,że ona może pokazywać całkowite odcięcie.

Karta rada na sytuację: 4 kielichy i tutaj nie wiem,co myśleć.Moze daj sobie spokój z czekaniem,bo ta droga jest zamknięta.

Królowa mieczy ucina wszelkie nadzieje, kontaktu nie będzie :( Rada z 4 kielichów? 4 kielichy to czekanie i myślenie, niezadowolenie z obecnej sytuacji, więc rada z 4 kielichów to - nie czekaj, zajmij się czymś zajmującym myśli.

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Królowa mieczy ucina wszelkie nadzieje, kontaktu nie będzie :( Rada z 4 kielichów? 4 kielichy to czekanie i myślenie, niezadowolenie z obecnej sytuacji, więc rada z 4 kielichów to - nie czekaj, zajmij się czymś zajmującym myśli.

Znaczy połączenie na poziomie energii jest bardzo silne.W myślach,jak najbardziej ta Osoba jest i będzie,bo myślę,że tego nie da się odciąć.Natomiast ja oczywiście zajmuje się swoimi sprawami.Mam swoje różne plany i pragnienia.Nie zamierzam wykonywać ruchu ze swojej strony w kierunku niego.Jeśli on podejmie decyzję o odezwania się to podejmie.Generalnie wróżby,które sobie sama stawiam nie zawsze spełniają się.Natomiast królowa mieczy w rozkładzie ( we wróżbach na różne osoby)pokazywała mi w przeszłości kontakt.Pokazywała również odcięcie.Ja bym powiedziała,że pół na pół.To chyba zależy jakie karty są obok,a tu są dobre.Ale jednak królowa teoretycznie odcina.4 kielichy to może też radzą pomedytować,nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
3 godziny temu, Gringe napisał:

@Kaliaa - wszystkie 3 karty są kartami kontaktu. Nawet Królowa Mieczy. Ja myślę, że kontakt będzie i raczej dość rzeczowy niż na gruncie prywatnym. Może bardziej formalny.

 

Znaczy jakbym pytała np. osobę z pracy bądź związaną z kształceniem to wiadomo,że wtedy karty 100% pokazywałby kontakt.Królowa mieczy jest chłodna,więc teoretycznie może pokazać brak kontaktu.Bo przecież ja właśnie pytam o stricte prywatną znajomość,relacje.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
53 minuty temu, Kaliaa napisał:

Znaczy jakbym pytała np. osobę z pracy bądź związaną z kształceniem to wiadomo,że wtedy karty 100% pokazywałby kontakt.Królowa mieczy jest chłodna,więc teoretycznie może pokazać brak kontaktu.Bo przecież ja właśnie pytam o stricte prywatną znajomość,relacje.

Nie spotkałam się z rozgraniczeniem, że Królowa Mieczy dotyczy tylko kontaktu z pracy czy w związku z nauką. Ogólnie jest to karta kontaktu. I tyle. Może być to mniej wylewny kontakt, może osoba jest zdystansowana, oszczędna w słowach czy w gestach. Jest to na pewno wymiana informacji. Brak kontaktu i odcięcie zwiastowałoby 10 Mieczy - zamyka cykl i jest po prostu „pozamiatane”, każdy idzie w swoją stronę i rozpoczyna nowy cykl. 
Patrząc nawet pod kątem odpowiedzi Tak/Nie - wszystkie trzy karty wróżą odpowiedz na „tak”- i nie ma tutaj nawet żadnej neutralnej karty która mogłaby opóźnić realizację tego pytania. Z resztą, 8 Buław jest dla mnie najsilniej mówiącą o kontakcie kartą. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kaliaa napisał:

Znaczy jakbym pytała np. osobę z pracy bądź związaną z kształceniem to wiadomo,że wtedy karty 100% pokazywałby kontakt.Królowa mieczy jest chłodna,więc teoretycznie może pokazać brak kontaktu.Bo przecież ja właśnie pytam o stricte prywatną znajomość,relacje.

Ty nie wytrzymasz, bo będzie Ciebie milczenie ew. ów brak kontaktu męczył  i sama się skontaktujesz - czyli nie strona od ktorej kontaktu chcesz, czy czekać będziesz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2021 o 18:58, Kaliaa napisał:

Czy w tym roku nastąpi między nami kontakt?Chciałam postawić na dłuższy okres,bo tak czułam w tej sytuacji.

8 buław,As kielichów,Królowa mieczy 

Nie opisujesz sytuacji (regulamin ;p ) więc można polecieć w interpretacjach na milion sposobów.

Ale ograniczając się ściśle do pytania o kontakt, to myślę, że będzie i to bardzo szybko i że będzie on zainicjowany przez Ciebie.

8 Buław - karta szybkości i sytuacji nieoczekiwanych, spadających na nas nagle;

Asy zawsze pokazują sprzyjające okoliczności, one dają szanse;

Królowa Mieczy - to kobieta o lotnym umyśle, poszukująca informacji.

Podsumowując karty: myślę, że to Ty jesteś osobą ciekawą drugiej strony, co się u tej osoby dzieje. Masz pewne założenia odnośnie tej relacji / znajomości na zasadzie: ja się pierwsza nie odezwę, choć zjada mnie od środka ;) ale As Kielichów daje możliwość "zaczepienia" drugiej osoby i ta możliwość pojawi się bardzo szybko (8 Buław).

 

Ps. co Wy z tymi mieczami - że jak miecz to już zawsze i wszędzie odcięcie :z_jezorem:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
7 godzin temu, Mesi napisał:

Ps. co Wy z tymi mieczami - że jak miecz to już zawsze i wszędzie odcięcie :z_jezorem:

Ufff....Ano właśnie. Nie wiem skąd to pokutujące przeświadczenie, że każdy Miecz „odcina”?...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mesi napisał:

 

Ps. co Wy z tymi mieczami - że jak miecz to już zawsze i wszędzie odcięcie :z_jezorem:

Z doświadczenia - ja z kolei nie rozumiem jak można Królową Mieczy odczytywać pozytywnie - zawsze to jest karta pozbawiona uczuć, a już kontaktu na 100 procent w moim odbiorze. Bo mi nigdy kontaktu nie pokazała. Co do odcięcia - na mojej karcie Królowa Mieczy zasłania się wachlarzem, buduje granicę, nie da się zbliżyć. Na kartach Waite'a siedzi bokiem, nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, odgradza się mieczem. Czyli oddala ten kontakt.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Z doświadczenia - ja z kolei nie rozumiem jak można Królową Mieczy odczytywać pozytywnie - zawsze to jest karta pozbawiona uczuć, a już kontaktu na 100 procent w moim odbiorze. Bo mi nigdy kontaktu nie pokazała. Co do odcięcia - na mojej karcie Królowa Mieczy zasłania się wachlarzem, buduje granicę, nie da się zbliżyć. Na kartach Waite'a siedzi bokiem, nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, odgradza się mieczem. Czyli oddala ten kontakt.

To ciekawe jak różne mamy doświadczenia z tą kartą :) Oczywiście zgadzam się, że jest to chłodna karta i racjonalna ale...wciąż uważam, że przy takich kartach kontakt będzie - tyle, że nie taki jaki by chciała autorka wątku( w końcu to Królowa Mieczy a nie Kielichów czy Buław) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Królowa mieczy to nie jest jedyna karta w rozkładzie.Jak się interpretuje bierze się pod uwagę 3 kart.8 buław z asem kielichów pokazuje kontakt.Poza tym królowa mieczy może przekazywać informacje.Jest karta intelektu.Nie pytałam o emocje,treść itd,znajomość...Pytanie było konkretne czy dojdzie do komunikacji między mną a nim?Czy będzie kontakt?Królowa mieczy może pokazywać każdego człowieka i k metę i mężczyznę.Jednak może pokazywać tylko ruch,wymianę informacji.Nie wiem,czy ma sens to co piszę.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
40 minut temu, Kaliaa napisał:

Królowa mieczy to nie jest jedyna karta w rozkładzie.Jak się interpretuje bierze się pod uwagę 3 kart.8 buław z asem kielichów pokazuje kontakt.Poza tym królowa mieczy może przekazywać informacje.Jest karta intelektu.Nie pytałam o emocje,treść itd,znajomość...Pytanie było konkretne czy dojdzie do komunikacji między mną a nim?Czy będzie kontakt?Królowa mieczy może pokazywać każdego człowieka i k metę i mężczyznę.Jednak może pokazywać tylko ruch,wymianę informacji.Nie wiem,czy ma sens to co piszę.

Ma sens :) przy czym czasem dwie dobre karty mogą być zniwelowane przez tą trzecią... co w tym wypadku nie ma miejsca. Trzymam się stanowiska, że będzie kontakt. 
Możesz coś więcej powiedzieć o tej relacji? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 minut temu, Wildwood napisał:

czytam was i coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ktos bedzie chcial sie skontaktowac ale Ty sje odetniesz.

Wildwood, ciekawa jestem zatem weryfikacji. Trzeba poczekać do końca roku.... ;) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2021 o 18:58, Kaliaa napisał:

Czy w tym roku nastąpi między nami kontakt?Chciałam postawić na dłuższy okres,bo tak czułam w tej sytuacji.

8 buław,As kielichów,Królowa mieczy 

Tak jak już tutaj padło kontakt będzie  ale Ty nie będziesz już nim zainteresowana i odetniesz się, nie będziesz chciała tego kontaktu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...