Skocz do zawartości

Opcja video


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull
8 minutes ago, Kaliaa said:

I co z tego.Masz priv i tam możesz podać komuś namiary na Skype.Wydaje mi się,że to nie jest takie proste,aby tak zmodyfikować forum by dodać takie funkcje.

Przepraszam że zapytałam.....

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
3 minuty temu, HopeNot napisał:

Przepraszam że zapytałam.....

Cytat
3 minuty temu, HopeNot napisał:

Przepraszam że zapytałam.....

 

To znaczy mnie nie przepraszaj.Pytanie zresztą jest do adminów,a nie do mnie.Po prostu napisałam tak,bo wg mnie jakby to było łatwe to na pewno taka funkcja już dawno by była.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
1 hour ago, Kaliaa said:

To znaczy mnie nie przepraszaj.Pytanie zresztą jest do adminów,a nie do mnie.Po prostu napisałam tak,bo wg mnie jakby to było łatwe to na pewno taka funkcja już dawno by była.

Przepraszam ale byłam lekko sarkastyczna z przepraszaniem Ciebie, mma nadzieję że wiesz dlaczego i że  nie muszę tłumaczyć. 

Tak, to pytanie było do Admina. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
1 minutę temu, HopeNot napisał:

Przepraszam ale byłam lekko sarkastyczna z przepraszaniem Ciebie, mma nadzieję że wiesz dlaczego i że  nie muszę tłumaczyć. 

Tak, to pytanie było do Admina. 

Nie musisz tłumaczyć,bo widać,że jesteś złośliwa osobą.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
37 minutes ago, Kaliaa said:

Nie musisz tłumaczyć,bo widać,że jesteś złośliwa osobą.pozdrawiam

Moja droga nie odwracaj kota ogonem. I naprawdę nie mam ochoty na głupie kłótnie. Pozdrawiam i życzę więcej uśmiechu na twarzy. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W dniu 17.05.2021 o 11:42, HopeNot napisał:

Tak z ciekawości, nie ma tu opcji video, typu Skype czy What's app, gdzie parę osób mogłoby się spotkać w pewnych celach? 

 

Nie ma takich opcji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...