Skocz do zawartości

6 buław - miejsce


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ćwiczę ostatnio określanie miejsc w tarocie, a że planuję przeprowadzkę (znów) to stwierdziłam, że położę sobie 3 karty odpowiadające na pytanie gdzie będzie znajdować się moje nowe miejsce zamieszkania? 

 

6 buław, Słońce i 5 buław. 

Jakiś czas temu, przy określaniu miejsca zamieszkania wypadł mi duet 5 bulaw + Słońce, i oznaczał on rondo w pobliżu rzeki (w takich okolicach się moja wróżba zmaterializowała), więc tutaj ufam swojemu doświadczeniu. Że będzie to miejsce gwarne, przy dużym skrzyżowaniu, z dużą ilością ludzi, w okolicach plaży. Natomiast zagwozdkę mam w 6 buławach. 

 

Stawiam na miejsce, w którym stoi jakiś pomnik triumfu, miejsce zwycięstwa, mogą to być również rogatki miasta (na moich kartach widnieje łuk triumfalny, brama wjazdowa). Jako, że aktualnie zamieszkuję Stolicę, to mam tu takich miejsc do wyboru do koloru. A Wam w jakich miejscach zmaterializowała się 6 buław? 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Moja pierwsza myśl, że może okolice Placu Zwycięstwa?  Teraz to Plac marsz.Józefa Piłsudskiego. Nie wiem, czy chodzi tu o stolicę nasza piękną, no ale pierwsza myśl taka była ;) Tam jest też sporo pomników.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lianna napisał:

Moja pierwsza myśl, że może okolice Placu Zwycięstwa?  Teraz to Plac marsz.Józefa Piłsudskiego. Nie wiem, czy chodzi tu o stolicę nasza piękną, no ale pierwsza myśl taka była ;) Tam jest też sporo pomników.

Okolice Starówki pasują, podoba mi się co prawda Powiśle, ale Starówka to Starówka. Słońce może wskazywać miejsce reprezentacyjne, centrum czegoś :) fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...