Skocz do zawartości

Czy o mnie myśli?


Catis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Łatwiej by było gdybyś dała krótki opis sytuacji i napisala, co która karta w rozkładzie oznacza i jaka wypadła  :)

Czekamy na Twoją interpretację :)

  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z czystej ciekawości, bo oboje jesteśmy zajęci, natomiast wyczuwam jakieś tam zainteresowanie i chciałam sprawdzić czy sobie coś wymyśliłam czy moja intuicja się sprawdza na i tak: 1. Czy myśli o mnie? Cesarz  wydaje mi się, że to mogę odebrać jako Tak. 2. Co o mnie myśli? Królowa monet.  Wydaje mi się, że m mnie za kogoś samodzielnego, życzliwego, z dobrym poczuciem humoru i ogólnie radzącym sobie w życiu. Czarującą, atrakcyjną?? 3. Czy uważa mnie za atrakcyjną? 9 buław nie wiem dlaczego, ale buławy ogólnie kojarzą mi się dość erotycznie :D ale z uwagi na charakter karty widzę tu jakieś niezdecydowanie, pewnie z uwagi na sytuację. Z ilustracji wyczuwam coś ukrytego, może obserwowanie z ukrycia? 4. Czego by chciał ? 2 kielichow  to wg mnie typowo karta uczucia, miłości, może przyjaźni? 5. Czy coś z tym zrobi? Sprawiedliwość tu czuje jakby miał nic nie zrobić, bo uważa to za niestosowne lub powiedzieć prawdę, więc też nie jestem pewna :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@Catis - czy ja dobrze Cię zrozumiałam, Że oboje jesteście w związkach? Czemu miałby o Tobie myśleć albo raczej czemu Ty się nim interesujesz? 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gringe napisał:

Świetne karty :) To znaczy talia - czy mogę spytać o nazwę? 

Magic Tarot wydane przez Fornier, kupiłam na taniaksiążka.pl o te:

IMG_20210513_201055.jpg

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

@Catis - czy ja dobrze Cię zrozumiałam, Żr oboje jesteście w związkach? Czemu miałby o Tobie myśleć albo raczej czemu Ty się nim interesujesz? 

U mnie to czysto kwestia sprawdzenia swojej intuicji, bo sprawia wrażenie jakby o coś chodziło. I nie zamierzam nic z tym robić ani nic takiego :p czysta ciekawość. No i zadaje wiele pytań, bo uczę się tarota i powoli mi się kończą rzeczy, o które mogę pytać :D

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mesi napisał:

Czy Królowa Pentakli ma wąsy? Czy jestem zmęczona i na wzrok mi się rzuciło?... :obled:

Tak, ja to odbieram jako znak tego, że radzi sobie bardzo dobrze i nie jest jej konieczne męskie wsparcie? 

  • Lubię to! 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Mesi napisał:

Czy Królowa Pentakli ma wąsy? Czy jestem zmęczona i na wzrok mi się rzuciło?... :obled:

Taka trochę Conchita Wurst :buhah:

  • Dobre! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Lunaria napisał:

Taka trochę Conchita Wurst :buhah:

No właśnie wygląd Królowej Monet mnie zaintrygował - czy to oznacza, ze kobieta ma problem z depilacją?... :mysli:

Edytowane przez Gringe
  • Dobre! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Catis napisał:

1. Czy myśli o mnie? Cesarz 

 2. Co o mnie myśli? Królowa monet. 

 3. Czy uważa mnie za atrakcyjną? 9 buław 

 4. Czego by chciał ? 2 kielichow  

5. Czy coś z tym zrobi? Sprawiedliwość 

1. Sądzę, że pojawiają mu się myśli na Twój temat 

2. Uważa Cię za atrakcyjną, zaradną i o ustabilizowanej pozycji zarówno materialnej jak i matrymonialnej  :p

3. Akurat 9 Buław jak dla mnie jest mało seksualna, prędzej bym powiedziała, że uważa Cię za wycofaną, niedostępna 

4. Przyjaźni, zrozumienia

5. Zostanie na tej samej stopie jakiej jest :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Catis napisał:

Skorzystałam z tego rozkładu:https://thetarotempress.com/does-he-think-about-me-tarot-spread/. Co myślicie? Mam problem z interpretacja 9 buław w tym kontekście. 

Z góry dzięki :thanks:

 

IMG_20210518_193429.jpg

Cesarz jest 4-kowy, więc raczej nie wybiega poza określone granice - jeśli on jest w związku, to raczej nie szuka emocji poza nim,

Królowa Pentakli - to raczej też kobieta poukładana, stała w przekonaniach, jeśli jest w związku, to nie szuka przygód poza nim. Pentakle to męska energia - może stąd ten pomysł na wąsa? :wink: ale jednak to "mała Cesarzowa", więc gryzie mi się tu wizerunek tej karty - ale to tylko moje spostrzeżenie,

9 Buław - jest w stałej pozycji, strzeże swojego terytorium,

2 Kielichów - przy tych kartach to po prostu sympatia, (głupio mi się ta karta widzi - kielich na górze ostrzy ząbki na kwiatka, a ten na dole już go zjadł i jest zadowolony - nie wiem, czy powinnam to publicznie pisać :sark: )

Sprawiedliwość - to takie prawe działania / myśli,

Odpowiadając na pytanie całościowo - karty nie pokazały jakiegoś szczególnego myślenia o drugiej osobie, takiego wiesz - "specjalnego".

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mesi napisał:

Cesarz jest 4-kowy, więc raczej nie wybiega poza określone granice - jeśli on jest w związku, to raczej nie szuka emocji poza nim,

Królowa Pentakli - to raczej też kobieta poukładana, stała w przekonaniach, jeśli jest w związku, to nie szuka przygód poza nim. Pentakle to męska energia - może stąd ten pomysł na wąsa? :wink: ale jednak to "mała Cesarzowa", więc gryzie mi się tu wizerunek tej karty - ale to tylko moje spostrzeżenie,

9 Buław - jest w stałej pozycji, strzeże swojego terytorium,

2 Kielichów - przy tych kartach to po prostu sympatia, (głupio mi się ta karta widzi - kielich na górze ostrzy ząbki na kwiatka, a ten na dole już go zjadł i jest zadowolony - nie wiem, czy powinnam to publicznie pisać :sark: )

Sprawiedliwość - to takie prawe działania / myśli,

Odpowiadając na pytanie całościowo - karty nie pokazały jakiegoś szczególnego myślenia o drugiej osobie, takiego wiesz - "specjalnego".

Dziękuję :thanks: :D tak go zawsze odbierałam, jako bardzo poukładanego, stąd też takie moje pytanie do kart, ale to pewnie kwestia jego specyficznego poczucia humoru :D

Nad tymi kielichami też się zastanawiałam jesli chodzi o i lustrację. Bardzo mi się ogólnie podoba taki klimat, ale niektóre karty mi nie pasują do ich znaczeń. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

1. Myśli o Tobie.

2. Uważa,że jesteś ładna, zadbana, rozsądna, odpowiedzialna. Wie, że masz kogoś.

3. Ja bym powiedziała, że może uważać Cię za atrakcyjną, ale wie że nic nie może zrobić- 9 Buław.

4. Chciałby mieć z Tobą miły kontakt, może nawiązać przyjaźń.

5. Nic nie zrobi, ona chyba uważa, że trzeba się trzymać zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Catis napisał:

Pytanie z czystej ciekawości, bo oboje jesteśmy zajęci, natomiast wyczuwam jakieś tam zainteresowanie i chciałam sprawdzić czy sobie coś wymyśliłam czy moja intuicja się sprawdza na i tak: 1. Czy myśli o mnie? Cesarz  wydaje mi się, że to mogę odebrać jako Tak. 2. Co o mnie myśli? Królowa monet.  Wydaje mi się, że m mnie za kogoś samodzielnego, życzliwego, z dobrym poczuciem humoru i ogólnie radzącym sobie w życiu. Czarującą, atrakcyjną?? 3. Czy uważa mnie za atrakcyjną? 9 buław nie wiem dlaczego, ale buławy ogólnie kojarzą mi się dość erotycznie :D ale z uwagi na charakter karty widzę tu jakieś niezdecydowanie, pewnie z uwagi na sytuację. Z ilustracji wyczuwam coś ukrytego, może obserwowanie z ukrycia? 4. Czego by chciał ? 2 kielichow  to wg mnie typowo karta uczucia, miłości, może przyjaźni? 5. Czy coś z tym zrobi? Sprawiedliwość tu czuje jakby miał nic nie zrobić, bo uważa to za niestosowne lub powiedzieć prawdę, więc też nie jestem pewna :D

1. Cesarz - nie, myśli bardziej o swoim otoczeniu, i głownie pracy. Cesarz wypada mi często na przełożonego, albo osobę wyższą stażem. Jesli o Tobie myśli, to tylko w zawodowym kontekście, jeśli się nie pomyliłam przy tym, że pracujecie razem.

2. Królowa monet - że jesteś fajną kobietą, ale w związku, zajętą. 

3. 9 buław - średnio uczuciowa ta karta, powiedziałabym że w jego oczach bronisz swojego terytorium. Czyli jesteś zajęta. 
4. 2 kielichów - przyjaźni, porozumienia. 

5. Sprawiedliwość - wybierze najlepszą drogę w oparciu o fakty, a nie uczucia. Sprawiedliwość jest bezuczuciowa, ślepa, Zostaniecie przy stosunkach oficjalnych.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...