Skocz do zawartości

Związek,w którym jestem - parę pytań.


Roulette

Rekomendowane odpowiedzi

Dzielę się rozkładem, który sobie dziś postawiłam.

Chętnie zobaczę Wasze spojrzenie na te karty, chociaż wydaje mi się, że ocena dość trafna. Specjalnie się nie waham przy tych odp, ale może ktoś coś wniesie.  

 

1. Co jest miedzy nami?

(odwrócony Król Kielichów), Słońce, 3 Buław

Narosłe przykrości, manipulacja uczuciami, ograniczanie się nawzajem, nieprzyjemne emocje. Dziecko. 3 Buław interpretuję jako zmianę, która już się zaczęła, ale nie widać jeszcze jej wpływu na nasze życie.

2. Co będzie miedzy nami (do 3 miesięcy)

Rycerz Monet, Wisielec (odwrócony), Królowa Kielichów

wróżyłam z talii Raidera Waita. Obie karty patrzyły profilem w stronę Wisielca (więc niejako też na siebie). Poczułam, że każda z tych dworskich reprezentuje każdego z nas i oznacza, że oboje będziemy tak samo bierni, jak dotychczas i że nic się nie zmieni. Nie będzie żadnego przełomu, zmiany, nic nie ruszy do przodu, nic się nie naprawi, nic nie runie.

3. Co nam przeszkadza?

odwrócona 6 Monet
nie potrafimy już sobie dawać, nie ma wymiany energii między nami. energia jest zastała, każdy patrzy na siebie.

4. Co nas łączy?

2 Mieczy

Oboje nie chcemy widzieć tego, co stało się z naszą relacją. Oboje zamiatamy problemy pod dywan.

5. Co on do mnie czuje?

3 monet

Zobowiązanie, zainwestował czas w tę relację, nie chce porzucać czegoś, na co pracował. Łączy nas wiele prozaicznych rzeczy.

6. Co ja do niego czuję?
Koło Fortuny - raz go kocham, raz nienawidzę

7. Co on myśli o naszym związku?

Król Buław - traktuje nasz związek jako coś danego raz na zawsze. Po angielsku mówi się, że ktoś "takes something for granted" - tak odbieram tutaj odpowiedź z tej karty.

8. co ja myślę o naszym związku?

Rycerz Buław - czekam, aż będę mogła ruszyć dalej. 

9. Jaka jest szansa na to, żeby było między nami lepiej?

2 Mieczy, 7 Monet, As MonetNarazie nie za wielka,a przynajmniej nie w najbliższym czasie. As Monet daje jakieś nadzieje. Dobrałam kartę, ponieważ to brama i wypadła 3 Kielichów. Tutaj średnio czaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Roulette napisał:

Ciężko stwierdzić bez kontekstu, czy ogólnie jest Wam w związku dobrze, czy źle, ale spróbuję. No i nie czytam odwróconych kart. Rozumiem, że nawiasy to karty dociągnięte.

1. Co jest miedzy nami?

(odwrócony Król Kielichów), Słońce, 3 Buław

Uczucie jest, ale Król K. to straszne lelum polelum - nie zmieni nic sam, ciężko mu zrobić krok w jakimś kierunku uczuciowym, trzyma pusty kielich i czeka. Natomiast 3 buławy wskazują na większą potrzebę zaangażowania się w sprawy związku i dziecka. Słońce i 3 buławy oznaczają szczęście i możliwości. 

2. Co będzie miedzy nami (do 3 miesięcy)

Rycerz Monet, Wisielec (odwrócony), Królowa Kielichów
Nic się nie zmieni. Rycerz to działanie ślamazarne, a Królowa Kielichów jest naiwna często. Razem z WIsielcem te karty mówią o tym, że powolne działanie zostanie przyblokowane, tak samo jak uczucia. Będzie zastój w związku jeszcze większy.

3. Co nam przeszkadza?

odwrócona 6 Monet
tutaj się zgadzam, jest zaburzona równowaga brania i dawania, kwestie finansowe też się wkradają. Do 6 monet warto dorzucić coś, dla głębszej interpretacji.

4. Co nas łączy?

2 Mieczy

Nie robicie nic, żeby coś zmienić.
5. Co on do mnie czuje?

3 monet

Myślę, że czytasz życzeniowo - 3 monet to rodzina, to naprawdę solidne podstawy związku, chęć budowania. To miłość bardzo stała i pewna, bez uniesień i górnolotnych słów, ale za to jest w niej zawarta troska o zwykłą codzienność. Chłop jest pragmatyczny, ale Cię kocha.

6. Co ja do niego czuję?
Jak to w Kole, raz na wozie raz pod wozem. Wydaje mi się też, cze mimo wszystko czujesz, ze jest CI przeznaczony.

7. Co on myśli o naszym związku?

Jest bardzo pewny tego związku.

8. co ja myślę o naszym związku?

Ty byś uciekła, spaliła mosty.

9. Jaka jest szansa na to, żeby było między nami lepiej?

2 Mieczy, 7 Monet, As Monet (3 kielichy)
Tutaj imo jest jasno powiedziane, że za długo będzie czekane i może pojawić się ktoś nowy.

 

Z kart wynika, że to Tobie nie pasuje ten związek. Twój facet jest zadowolony z obecnego stanu rzeczy.

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

Z kart wynika, że to Tobie nie pasuje ten związek. Twój facet jest zadowolony z obecnego stanu rzeczy.

 

Od długiego czasu przechodzimy przez sytuacje kryzysowe, układa się ciężko, gdyby nie dziecko, oboje byśmy dawno uciekli. Nie czuję się specjalnie kochana, choć z Twojej interpretacji by to wynikało. Rzeczywiście, jest więcej gadania o działaniach, niż faktycznego działania. Tak, jak napisałaś.

Dziękuję za tą interpretację. Wniosłaś parę ciekawych spostrzeżeń dla mnie.

Pozdrawiam! :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...