Skocz do zawartości

Praca na etacie czy dla siebie? ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 42 lata, 3 letnie dziecko i jestem sama. Nie pracuję - w sensie robię rękodzieło - biżuterię i coś tam sprzedaję jako działalność nierejestrowaną ale nie da się z tego za bardzo wyżyć.  Myślę cały czas o dotacji z PUP żeby zwiększyć sobie zasięgi sprzedaży ale cały czas stopują mnie obawy przed wpadnięciem w poważne długi z tego powodu. Mam rozterkę szukać pracy na etacie czy otwierać firmę i dodać do niej alternatywne dochody.

 

Praca na etacie:

1. Znajdę w ciągu najbliższych 2 miesięcy? Królowa Buław, VI Monet, Rycerz Monet

Myślę, że znajdę i będzie wymagała ode mnie nabycia nowych umiejętności, odbycia szkolenia czy coś.

2. Jaka to będzie praca? XIX SŁOŃCE, V Buław, IV Mieczy

Coś mi się wydaje, że zdalna, w domu, sama będę wyznaczała sobie godziny pracy, internet, telefon, dużo rozmów i kontaktów.

3. Moje zadowolenie finansowe z niej? VI KOCHANKOWIE, X Monet

Nie będzie tragicznie ale kokosów też nie zarobię czyli co zarobię to wydam.

 

Własna działalność + alternatywne dochody

1. Dostanę dotację PUP? Paź Buław, Paź Mieczy, Paź Monet

Myślę, że dostanę, jeżeli złoże wniosek tylko trochę się to przeciągnie.

2. Jakie będzie moje zadowolenie finansowe z działalności na koniec roku 2021? VI Monet, II Kielichów, VII Buław

Raz lepiej a raz gorzej niestabilny dochód ale jakiś tam będzie.

3. Alternatywny dochód (kontrakt B2B) z firma X? Rycerz Monet, VIII MOC, XVIII KSIĘŻYC

Podpiszą ale raczej mało na tym zarobię.

4. Alternatywny dochód (kontrakt B2B) z firma Y? 0 GŁUPIEC, XX SĄD, II KAPŁANKA dobrałam mały arkan IX Monet

Podpiszą i tu już będą konkretne pieniążki

 

Pomożecie :)?

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znajdę w ciągu najbliższych 2 miesięcy? Królowa Buław, VI Monet, Rycerz Monet

 

Wydaje mi się, że tak, będziesz współpracowała z jakąś kobietą. Rycerz denarów to wszakże osoba pracująca :)

 

 

2. Jaka to będzie praca? XIX SŁOŃCE, V Buław, IV Mieczy

 

Dająca dużo satysfakcji. Tutaj odznacza się trochę rywalizacji, może będziesz musiała wykazać się dużą wydajnością, 4 miecze może mówić o pracy w domu

 

3. Moje zadowolenie finansowe z niej? VI KOCHANKOWIE, X Monet

 

Kochankowie może mówic, że będziesz potrzebowała drugiego źródła dochodów, ale 10 monet mimo wszystko wskazuje na dobrobyt, więc będziesz zadowolona :)

 

 

Własna działalność + alternatywne dochody

 

1. Dostanę dotację PUP? Paź Buław, Paź Mieczy, Paź Monet

 

Wow, aż trzy pazie. Myślę, że tak. Tutaj pazie wskazują na dużą szansę i duże możliwości. 

 

2. Jakie będzie moje zadowolenie finansowe z działalności na koniec roku 2021? VI Monet, II Kielichów, VII Buław

 

Chyba niezbyt, mozesz potrzebować pomocy i trochę się nawalczyc, abyś osiagnela. 

 

3. Alternatywny dochód (kontrakt B2B) z firma X? Rycerz Monet, VIII MOC, XVIII KSIĘŻYC

 

Rycerz monet raczej pokazuje jakiś stały dochod ale na który będziesz musiała sobie zapracować. A Księżyc to mogą być jakieś niejasności. Może coś ukrywają?

 

4. Alternatywny dochód (kontrakt B2B) z firma Y? 0 GŁUPIEC, XX SĄD, II KAPŁANKA dobrałam mały arkan 9 monet 

Tutaj już nwm, czy pytasz czy podpiszą kontrakt, czy coś zarobisz.

Ogólnie nie ma tu jakiś finansowych kart. Sąd może pokazywać, że to praca na dłużej. Tutaj Kapłanka mi coś nie pasuje, bo też nie jest finansową kartą.

Dopiero potem 9 monet faktycznie pokazuje, że praca da Ci satysfakcję finansową. 

Ale tutaj nie jestem pewien 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 19.05.2021 o 01:55, Ceres napisał:

Mam 42 lata, 3 letnie dziecko i jestem sama. Nie pracuję - w sensie robię rękodzieło - biżuterię i coś tam sprzedaję jako działalność nierejestrowaną ale nie da się z tego za bardzo wyżyć.  Myślę cały czas o dotacji z PUP żeby zwiększyć sobie zasięgi sprzedaży ale cały czas stopują mnie obawy przed wpadnięciem w poważne długi z tego powodu. Mam rozterkę szukać pracy na etacie czy otwierać firmę i dodać do niej alternatywne dochody.

 

Praca na etacie:

1. Znajdę w ciągu najbliższych 2 miesięcy? Królowa Buław, VI Monet, Rycerz Monet

Myślę, że znajdę i będzie wymagała ode mnie nabycia nowych umiejętności, odbycia szkolenia czy coś.

Nie znalazłam

2. Jaka to będzie praca? XIX SŁOŃCE, V Buław, IV Mieczy

Coś mi się wydaje, że zdalna, w domu, sama będę wyznaczała sobie godziny pracy, internet, telefon, dużo rozmów i kontaktów.

Dalej rękodzieło bez etatu

3. Moje zadowolenie finansowe z niej? VI KOCHANKOWIE, X Monet

Nie będzie tragicznie ale kokosów też nie zarobię czyli co zarobię to wydam.

 

Własna działalność + alternatywne dochody

1. Dostanę dotację PUP? Paź Buław, Paź Mieczy, Paź Monet

Myślę, że dostanę, jeżeli złoże wniosek tylko trochę się to przeciągnie.

Nie złozyłam wniosku, bo miałam złe przeczucia i postanowiłam poczekac kilka miesięcy

2. Jakie będzie moje zadowolenie finansowe z działalności na koniec roku 2021? VI Monet, II Kielichów, VII Buław

Raz lepiej a raz gorzej niestabilny dochód ale jakiś tam będzie.

3. Alternatywny dochód (kontrakt B2B) z firma X? Rycerz Monet, VIII MOC, XVIII KSIĘŻYC

Podpiszą ale raczej mało na tym zarobię.

Nie podpisali, raczej karty pokazały moja nadzieje na to.

4. Alternatywny dochód (kontrakt B2B) z firma Y? 0 GŁUPIEC, XX SĄD, II KAPŁANKA dobrałam mały arkan IX Monet

Podpiszą i tu już będą konkretne pieniążki

Zrezygnowałam z tego, wykalkulowałam, że więcej bym musiała w to włożyć niz bym zarobiła przez dłuższy czas czyli nieopłacalne dla mnie.

Weryfikacja

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Praca na etacie czy dla siebie? ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...