Jump to content

Rozmowa kwalifikacyjna ZWERYFIKOWANE

Anastazja979

Recommended Posts

Szukam kolejnej pracy, bo z ostatniej zrezygnowałam z powodu toksycznej i stresującej atmosfery. Jutro mam rozmowę rekrutacyjną do potencjalnej następnej pracy. Jak przebiegnie?

XXI Świat, Rycerz kielichów, 6 Kochankowie

Pan rekruter się we mnie zakocha :buzka_z: A tak na serio to powinno być całkiem przyjemnie, tylko chyba będę miała dylemat, czy brać tę pracę..

Wynik rozmowy: 

Rycerz mieczy

Intuicja mi podpowiada, że z tej pracy nici. Chociaż kto wie? To praca w call center, a rycerz dużo gada. 

Wstępna weryfikacja:

spóźniłam się trochę, bo ciężko tam trafić. Pan rekruter był bardzo miły i udzielił mi wyczerpujących informacji. Opowiadał mi o różnych projektach w firmie i w sumie mogłam wybrać (Kochankowie). Wstępnie jestem umówiona na szkolenie za tydzień. 

Dodam jeszcze ostateczną weryfikację za jakiś czas, bo może coś się jeszcze wydarzy do tego szkolenia.

Dołożyłam jeszcze karty i będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

Czy mnie ostatecznie przyjmą mnie do pracy?

9 monet - tak, na pracę to dobra karta. 

Jak będzie mi się tam pracowało?

XVII Gwiazda, 6 kielichów, As mieczy

Dostanę od nich wsparcie i opiekę na początku, będą mnie szkolić i doszkalać (XVII Gwiazda), później będę korzystać z własnego doświadczenia, bo już kiedyś pracowałam na podobnym stanowisku (6 kielichów). As mieczy - będę się w tym doskonalić, to praca w call center, a as mieczy to komunikacja. 

Ale można to rozumieć też bardziej negatywnie, czyli ucieczkę stamtąd w tym asie.

Guest Lianna

Dostaniesz tę pracę :)

Widać, że dobrze Ci tam będzie. Gwiazda to miła i serdeczna atmosfera i wsparcie. 6 Kielichów - podobnie. As Mieczy- nauka/rozmowy/szkolenia.

Bardzo ładne karty. Trzymam kciuki :koniczynka:

18 minut temu, Lianna napisał:

Dostaniesz tę pracę :)

Widać, że dobrze Ci tam będzie. Gwiazda to miła i serdeczna atmosfera i wsparcie. 6 Kielichów - podobnie. As Mieczy- nauka/rozmowy/szkolenia.

Bardzo ładne karty. Trzymam kciuki :koniczynka:

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zależy mi na tym, żeby w końcu dobrze trafić :( Dzięki Lianna!

• 10 months later...
  • Lunaria changed the title to Rozmowa kwalifikacyjna ZWERYFIKOWANE