Skocz do zawartości

Kiedy spokój i harmonia


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Kiedy uda mi się osiągnąć spokój wewnętrzny i harmonię? :) Karty od Inez :bukiet3i:

 

Cesarzowa     Rycerz Mieczy   3 Buław

 

Cesarzowa to ja, jak i metody które stosuję - przebywanie na łonie natury, może te moje ogrody. To też zadbanie o swój wygląd, ogólnie o siebie. Chcę kupić trochę nowych ciuchów, zmiana fryzury itd.

W Rycerzu Mieczy widzę zmagania, ale on ma siłę do działania, to też nerwy, rozmowy, terapia. Mieczowy to też ruch. 

3 Buław to też pewien wysiłek jest, karta która może zapowiadać zmiany, albo nowy etap w życiu.

Z czasem nie jest tak łatwo w Tarocie. Obstawiam dłuższy czas, bo Rycerz Mieczy to Bliźnięta co prawda, ale może być, że 3 Buław pokazuje trzy miesiące i czas Lwa :)

Z sumy Śmierć, to zmiana duża.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

A np.Cesarzowa może pokazywać późne lato lub czas do 9 miesięcy.Jednak stawiam na późne lato.Rycerz jest dość szybki.Czasem biegnie na kartach.Karty Ci pokazują najczęściej zdarzenia do kilku miesięcy..3 buławy oznacza,że ten rycerz dobiegnie do celu.Przez lato uporasz się z problemami.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
2 minuty temu, Kaliaa napisał:

Cesarzowa może pokazywać późne lato lub czas do 9 miesięcy.

 

Tak, czytałam o tym, bo Cesarzowa czasem pokazuje ciążę, stąd może pokazywać 9 miesięcy. Rycerz Mieczy i 3 Buław wydają mi się dość dynamicznymi kartami. Wiem, że to jest proces, także cierpliwość, cierpliwość i działanie :)

Dzięki wielkie za spojrzenie ! :serce1:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...