Jump to content

Nauka jazdy na rolkach


Guest Kaliaa

Recommended Posts

Guest Kaliaa

Witam,

Wyszły mi karty As kielichów,5 denarów,4 kielichy.Zapytałam czy nauka jazdy na rolkach powiedzie się?Okres czasu,którego dotyczy wróżba to czerwiec,ewentualnie koniec maja też.Więc jest w Asie kielichów duża szansa na to.Jednak karty wyraźnie pokazują,że istnieje potrzeba walki ze swoimi emocjami,które niekoniecznie dotyczą rolek.Moze pojawić się poczucie braku i zniechęcenia,które bédzie utrudniało zabranie się do dzieła.Być może te rolki pomogły by złapać trochę luzu.

 

Link to comment

As kielichów obrazuje nadzieje i szanse na poprawę samopoczucia poprzez jazdę na rolkach. Późniejsze karty wskazują jednak na zniechęcenie, brak pracy nad nauką jazdy i poczucie, że to jednak nie to, takie "nie chce mi się". Jednak jako wielka fanka jazdy na kółkach ogromnie polecam Ci nie poddawanie się i walczenie z chęcią rzucenia rolek w kąt. Ta aktywność jest bardzo przyjemna, na mnie działa zbawiennie pod względem samopoczucia :D Fajnie jakbyś do jazdy zaprosiła kogoś jeszcze- wtedy jest jeszcze weselej :)

  • Like 1
Link to comment
  • Moderator
54 minuty temu, Kaliaa napisał:

Zapytałam czy nauka jazdy na rolkach powiedzie się?

 

56 minut temu, Kaliaa napisał:

As kielichów,5 denarów,4 kielichy

Podchodzisz do tematu dość emocjonalnie (As Kielichów) chęci są spore i zapał jest, ale ta 5 Denarów, to może być brak czasu, a przy 4 Kielichów dodatkowo niechęć, poddanie się, więc czy powiedzie się to może niestety być słomiany zapał... 

  • Like 1
Link to comment
  • Moderator
3 godziny temu, Kaliaa napisał:

Okres czasu

nie powinno się używać takiego zwrotu, bo to masło maślane :P

a sama nauka nie bardzo się powiedzie, znudzi się, nie będziesz tego kontynuowała.

  • W punkt 1
Link to comment
  • 1 month later...
Guest Kaliaa

No niestety odpuściłam i zajmowałam się innymi sprawami.Zniechęcenie i brak czasu.Ale wakacje dopiero się zaczęły.Mam nadzieję,że jednak wezmę się za to.Przez pewien czas byłam też chora.

Link to comment
  • Lunaria locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...