Skocz do zawartości

Nauka jazdy na rolkach


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Witam,

Wyszły mi karty As kielichów,5 denarów,4 kielichy.Zapytałam czy nauka jazdy na rolkach powiedzie się?Okres czasu,którego dotyczy wróżba to czerwiec,ewentualnie koniec maja też.Więc jest w Asie kielichów duża szansa na to.Jednak karty wyraźnie pokazują,że istnieje potrzeba walki ze swoimi emocjami,które niekoniecznie dotyczą rolek.Moze pojawić się poczucie braku i zniechęcenia,które bédzie utrudniało zabranie się do dzieła.Być może te rolki pomogły by złapać trochę luzu.

 

Odnośnik do komentarza

As kielichów obrazuje nadzieje i szanse na poprawę samopoczucia poprzez jazdę na rolkach. Późniejsze karty wskazują jednak na zniechęcenie, brak pracy nad nauką jazdy i poczucie, że to jednak nie to, takie "nie chce mi się". Jednak jako wielka fanka jazdy na kółkach ogromnie polecam Ci nie poddawanie się i walczenie z chęcią rzucenia rolek w kąt. Ta aktywność jest bardzo przyjemna, na mnie działa zbawiennie pod względem samopoczucia :D Fajnie jakbyś do jazdy zaprosiła kogoś jeszcze- wtedy jest jeszcze weselej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
54 minuty temu, Kaliaa napisał:

Zapytałam czy nauka jazdy na rolkach powiedzie się?

 

56 minut temu, Kaliaa napisał:

As kielichów,5 denarów,4 kielichy

Podchodzisz do tematu dość emocjonalnie (As Kielichów) chęci są spore i zapał jest, ale ta 5 Denarów, to może być brak czasu, a przy 4 Kielichów dodatkowo niechęć, poddanie się, więc czy powiedzie się to może niestety być słomiany zapał... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Kaliaa napisał:

Okres czasu

nie powinno się używać takiego zwrotu, bo to masło maślane :P

a sama nauka nie bardzo się powiedzie, znudzi się, nie będziesz tego kontynuowała.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kaliaa

No niestety odpuściłam i zajmowałam się innymi sprawami.Zniechęcenie i brak czasu.Ale wakacje dopiero się zaczęły.Mam nadzieję,że jednak wezmę się za to.Przez pewien czas byłam też chora.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...