Jump to content

Ucieczka, piwnica, spódnica


Destiny80

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji. 

Wracałam do domu (rodzinnego) Było ciemno. Tuż pod domem coś, ktoś.. Nie pamiętam co mnie wystraszyło, bądź chciałam być niauważona. Wbiegłam do klatki. Niewiele myśląc chciałam się ukryć. Wbiegłam do piwnicy. A tam na schodach i 2 chłopaków. Przestraszyłam się, ale oni mnie też jakby. Coś mówili do siebie że to spisek czy coś i poszli na lewo. Pobiegłam do siebie do piwnicy na prawo. Ale stamtąd poszłam na lewo i tam był jakby schron. Piwnica  była szeroka i oświetlona dosyć. Tam było sporo kobiet i chłopaków. Ukrywaliśmy się i czułam się bezpiecznie. Jednak ktoś otworzył drzwi i wyszedł i oni tam wpadli jak policja. To była moja szefowa która jest okropna w życiu. Ona z pretensją skąd mam jej spódnice. Ze jej ukradłam Zwróciłam na nią uwagę, bo ona krzyczała. Była ołówkowa i biała skórzana. Bardzo dobrze na mnie leżała. Musiałam się tłumaczyć że ją znalazłam. Ale ona w to nie wierzyła i mnie oskarżała że jeszcze jedna jej zginęła i nawet ją zobaczyłam w wyobraźni. Nie potrafiłam się wytłumaczyć i czułam się winna.A ona jakby zalatana poszła jeszcze coś robić. 

Później z jakąś koleżanką pobiegłyśmy do innej piwnicy i próbowałam zamknąć drzwi, ale ona były całe ze szkła i tam stał mężczyzna brunet z brodą. Ja mu powiedziałam że mamy imprezę, a on na to że z nami pobaluje. Próbował włożyć rękę do środka, ale przytrzanelam drzwiami. Rozzłościł się i widziałam że wyjął młotek i zamierzał wybić tą szybę. Pożałowałam że  to zrobiłam, bo nie zdawałam sobie sprawy z konsekwencji. Ten gościu to był facet od w-fu i chyba tam też nauczyciele byli np. od historii 

Dawno nic się  nie  śni. Mam stres bo tyle miesięcy siedzę w domu a w czerwcu otwierają moje miejsce pracy. Nie wrócę na czas, bo staram się o dziecko, a tyle miesięcy trwało leczenie. Miałam rozmowę z moją szefową i ok to potrakowała. Ale boję się że jednak jak wrócę do pracy to może złośliwie robić mi problemy. Bo już tak poprzednio było. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...