Skocz do zawartości

Rosnąca wierzba


motherofcats

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Bardzo proszę o interpretację snu.

Dzisiaj w nocy śniło mi się, że z moim mężem jechaliśmy chyba koło jakiegoś parku i mówiłam w zartach, żeby sobie wytatułował dębowe liście. I mówię "A ja jakie powinnam? Chyba wierzbowe, bo uwielbiam płaczące wierzby". A powiedziałam to, bo one nagle były obok. Cieszyłam się ich widokiem. Później była tam też moja przyjaciółka, o którą się bardzo ostatnio martwię. I na naszych oczach zaczęła rosnąć nowa wierzba. Dotykałam pnia i czułam, jak drzewo rozrasta się od środka. W dodatku tak ciekawie urosło, że łatwo było na nie wejść. Najpierw wszedł mój mąż chyba. Później jak zszedł to ja weszłam i podziwialam piękne widoki. Czułam się taka szczęśliwa. I powiedziałam mojej przyjaciółce, żeby weszła, żeby się nie bała, bo tu jest pięknie. Weszła, ale chociaż jej pokazywałam, co mi się podoba, to jakby nie widziała tego co ja bądź nie robiło to na niej wrażenia.

 

Co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzba może oznaczać, że ktoś po sobie daje jeździć, manipulować sobą, jest podporządkowany lub tak jest przytłoczony codziennością, swoimi problemami, zmartwieniami, że nie widzi świata poza nimi, nie umie sobie z nimi poradzić, nie widzi wyjścia.To może prowadzić do zamknięcia się w sobie, do stanów depresyjnych. W tym śnie ty i mąż podziwiacie piękno, jesteś szczęśliwa, a przyjaciółka przeciwnie. Może w ten sposób poprzez sen dostałaś wskazówkę, by się dyskretnie przyjrzeć jej sytuacji i - jeśli trzeba - udzielić wsparcia lub jakiejś pomocy. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Tak, przyjaciółka ma problemy od dłuższego czasu. Za każdym razem gdy potrzebuje, jestem. Tylko przyznam, że już trochę to trwa, a ja czasami nie daję rady :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...