Skocz do zawartości

Pierwsza połowa czerwca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą w której czuję się wypalona

 

Aura
10 mieczy + koło fortuny + as pucharów

Po ciężkich przeżyciach wszystko się odmieni, zatroszczę się o siebie i będę marzyć o miłości

 

Praca
Paź denarów + świat + gwiazda

Nauka czegoś nowego co spowoduje, że będę spełniona, odnajdę swoje miejsce i odniosę sukces.

 

Uczucia
sąd + eremita + 7 mieczy

Widać jakieś oczyszczenie, albo odrodzenie jakiejś znajomość w której będę czuła się samotnie i ktoś nie będzie do końca ze mną szczery

 

Najważniejsze wydarzenie
3 puchary + as buław + 10 pucharów

Widać spotkania ze znajomymi, jakieś zmiany mogą zajść w moim życiu i będę to zdecydowany czas z rodziną. Może też impreza rodzinna (na tą chwilę nic się nie zapowiada)

 

Rada
6 pucharów + rycerz pucharów + diabeł

Uwolnić się od kogoś z przeszłosci od kogo w pewnym sensie jestem uzależniona i nie mogę się uwolnić

 

Może ktoś zerknie na karty i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą w której czuję się wypalona

 

Aura
10 mieczy + koło fortuny + as pucharów

Aura sukcesu. Zły los się odwroci, nadejdą nowe możliwości. 

 

Praca
Paź denarów + świat + gwiazda

Na horyzoncie pojawi się możliwość zmiany pracy. 

 

Uczucia
sąd + eremita + 7 mieczy

Brak zaufania, wycofanie się w ceku przeanalizowania sytuacji. Spojrzenie prawdzie w oczy 

 

Najważniejsze wydarzenie
3 puchary + as buław + 10 pucharów

Impreza rodzinna, może dowiesz się, że ktoś jest w ciąży. 

 

Rada
6 pucharów + rycerz pucharów + diabeł

Nie rozpamiętywać przeszłości w osobie Rycerza Pucharów, to niestały człowiek. I Diabeł to toksyk. 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą w której czuję się wypalona

 

Aura
10 mieczy + koło fortuny + as pucharów

 

zmiana sytuacji na lepsze. Możliwe zauroczenie w kimś.

 

Praca
Paź denarów + świat + gwiazda

doszkalanie. Możliwy wyjazd służbowy.

 

Uczucia
sąd + eremita + 7 mieczy

nie widać tu nikogo konkretnego. Samotność.

 

Najważniejsze wydarzenie
3 puchary + as buław + 10 pucharów

impreza ze znajomymi lub rodziną.

 

Rada
6 pucharów + rycerz pucharów + diabeł

przestać rozmyślać o przeszłości, o poprzednich związkach.

 

Może ktoś zerknie na karty i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :)

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mala_83 napisał:

co do uczuć to chyba nie ten czas, bo najpierw trzeba zrobić porządek z sobą :) a praca trwa 

Sąd i Eremita to chyba bardzo dobre karty do takiej pracy, plus gdzieś wyczytałam, że 7 mieczy to też przegadywanie problemu :)

Rada by potwierdzała, że mocno pracujesz nad tym - zgadzam się z interpretacją o nierozpamiętywaniu przeszłości. 

 

10 mieczy jako pierwsza karta, to w sumie chyba dobra wróżba na zakończenie jakichś rozterek właśnie.

 

Co do reszty, to jestem ciekawa tej Gwiazdy na końcu pytania o pracę - może jakiś pomysł jak zmienić swoją sytuację Ci przyjdzie do głowy i tu też ten Paź na początku by pasował? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
18 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
10 mieczy + koło fortuny + as pucharów

Po ciężkich przeżyciach wszystko się odmieni, zatroszczę się o siebie i będę marzyć o miłości

 

Nastąpi pozytywna zmiana, otworzysz się na nowe, może uczucie.

 

18 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
Paź denarów + świat + gwiazda

 

Jakieś kursy, wyjazd lub kontakty z obcokrajowcami. Będziesz bardzo zadowolona :)

 

18 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
sąd + eremita + 7 mieczy

 

Moim zdaniem mogą być jakieś kontakty netowe ( 7 Mieczowe). A ja bym powiedziała, że w tym Pustelniku odpuścisz sobie przeszłość.

 

18 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 puchary + as buław + 10 pucharów

 

Jakaś impreza rodzinna zapewne. Doda Ci to energii :)

 

18 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
6 pucharów + rycerz pucharów + diabeł

 

Zgadzam się, nie wspominać. To Ci absolutnie nie służy. Diabeł to takie uwiązanie i toksyczna energia.

 

Wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @martynamarzena i @Lianna co do pracy obecnej to się wypaliłam i stoję w miejscu nie wiedząc co dalej. Przeglądam oferty ale nic nie ma żeby zmienić. Wewnętrznie wysłałam CV ale nie puścił mnie przełożony tak naprawdę nawet ze mną nie rozmawiając. Coś się może tutaj ruszy i pójdzie w jakimś kierunku :) co do uczuć to planuje wrócić na portale randkowe więc może to 7mieczy to faktycznie rozmowy przez neta :) przeszłość już trochę przepracowałam i staram się nie wracać do tego, ale Pan którego opłakiwała spotyka się z kobietą, która mieszka obok mnie i ich widuję a ona teraz jeszcze w ciąży z nim. Nie ułatwia mi to wszystko ale powoli zaczynam patrzeć na to z innej strony :) Moż może powoli się pouklada zobaczymy :) jeszcze raz dziękuję wszystkim za interpretacje 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 26.05.2021 o 19:36, Mala_83 napisał:

Aura
10 mieczy + koło fortuny + as pucharów

 

To co najgorsze chyba mam za sobą, teraz się odmieniło i zatroszczyłam się o siebie, otaczam się miłością i jest mi dobrze :)

 

W dniu 26.05.2021 o 19:36, Mala_83 napisał:

 

Praca
Paź denarów + świat + gwiazda

 

Zdecydowanie nauka nowych rzeczy, które dały mi zapał do pracy i nową energię. Wyjazdów nie było, ale bardziej kontakty przez internet

W dniu 26.05.2021 o 19:36, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
sąd + eremita + 7 mieczy

 

Oczyściłam się i zostawiłam za sobą przeszłość. Odezwało się kilka osób z przeszłości, które szukały wyłącznie seksu co mnie nie interesuje więc znajomości te zakończyłam

W dniu 26.05.2021 o 19:36, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
3 puchary + as buław + 10 pucharów

 

Imprezy rodzinnej nie było, ale był fajny czas z rodziną, gdzie było sielsko i udało się odpocząć. Taki błogi fajny czas :)

W dniu 26.05.2021 o 19:36, Mala_83 napisał:

 

Rada
6 pucharów + rycerz pucharów + diabeł

Karty radzą mi w pełni uwolnic się od osoby z przeszłości i myślę, że udaje mi się mniej mysleć o tym co było i iść do przodu :)

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa czerwca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...