Skocz do zawartości

Zatrudnienie po stażu


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż jest po pierwszym miesiącu stażu, dziś się dowiedział że dostaje umowę na kolejny miesiąc :) Natomiast zaczęliśmy się zastanawiać, jaka jest szansa, że firma go zatrudni po okresie stażu. Zadałam takie pytanie: Jak się zrealizuje oczekiwanie, że mąż dostanie zatrudnienie w firmie, w której teraz odbywa staż?

*Robię podobny rozkład, co w pytaniu o ciążę*

1. Główna karta rozkładu: 4 mieczy

2. Na co uważać: Rycerz monet

3. Rada: 8 monet

4. Jakie negatywne przyzwyczajenia mogą przeszkadzać w osiągnięciu celu: 3 buław

5. Rola innych osób (myślę tu o współpracownikach): Kapłanka 

6. Najbliższa przyszłość: 5 buław

 

Mam problem z tą 4 mieczy. Wg Jóźwiaka to karta sztywnych zasad, czyli wychodziłoby, że po prostu w firmie są pewne reguły, których należy przestrzegać. Natomiast taka popularniejsza interpretacja mówi o bezruchu i hmm... W pytaniu o kontynuację to nie powinna być zła karta :D

Być może mąż będzie musiał uważać na jakiegoś pilnego Rycerza monet, mam na myśli współstażystę ;) Niby nie miało być konkurencji między nimi, ale dziś jednemu nie przedłużyli umowy... 8 monet jako rada jest dość oczywista, po prostu musi się przyłożyć i będzie to żmudna dłubanina, ale będzie powoli budować sobie pozycję (na mojej karcie pani tka sieć pajęczą z tych monet). 3 buław jako takie drugie ostrzeżenie mówi o tym, że mąż się często niecierpliwił w przeszłości i może to wyjść tutaj. Kapłanka to może być dosłownie każdy, bo tam same kobiety :D ale liczę na to, że chodzi o nasza znajomą, dzięki której dostał ten staż i ona go mocno wspiera. 5 buław mówi o rywalizacji, czyli jednak trzeba będzie tam z kimś powalczyć o stanowisko, nie będzie tak gładko. 

 

Będę oczywiście wdzięczna za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

1. Główna karta rozkładu: 4 mieczy Moim zdaniem trzeba czekać i po prostu tyle. Plusem jest, jak piszesz, że to karta nie mówi o zmianach, także jest szansa :).

2. Na co uważać: Rycerz monet Na pracowitego Rycerzyka obok.

3. Rada: 8 monet Solidna, systematyczna, mrówcza praca.

4. Jakie negatywne przyzwyczajenia mogą przeszkadzać w osiągnięciu celu: 3 buław Może być niecierpliwość, tak jak piszesz, albo mąż może przedwcześnie snuć jakieś wizje przyszłości i snuć plany...

5. Rola innych osób (myślę tu o współpracownikach): Kapłanka  Może więc Kapłanka wstawi się za Twoim Małżem ;)

6. Najbliższa przyszłość: 5 buław - Tak, będzie dość ostra rywalizacja, kilku kandydatów. Patrząc na cały rozkład, uważam że szanse ma ;).

 

Trzymam kciuki ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sajya
W dniu 26.05.2021 o 20:49, martynamarzena napisał:

 

1. Główna karta rozkładu: 4 mieczy- trzeba jeszcze poczekać, wykazac cierpliwość, troszkę wyhamować zapał, tak jakby jeszcze nie ten etap

2. Na co uważać: Rycerz monet-kolega z pracy o dobrej pozycji. Popatrzeć na jego pracę, jak on ją wykonuje i uczyć się od niego. Nie spoufalać się, kontakt utrzymywać dobry ale służbowy

3. Rada: 8 monet- aktywna praca, dbanie o szczegóły

4. Jakie negatywne przyzwyczajenia mogą przeszkadzać w osiągnięciu celu: 3 buław- wychodzenie przed szereg..

5. Rola innych osób (myślę tu o współpracownikach): Kapłanka - mogą przysłuzyc się nauką i doświadczeniem

6. Najbliższa przyszłość: 5 buław- walka i rywalizacja. Szanse na pracę są ale raczej nie w najbliżej przyszłości.

Powodzenia

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 20:49, martynamarzena napisał:

Mój mąż jest po pierwszym miesiącu stażu, dziś się dowiedział że dostaje umowę na kolejny miesiąc :) Natomiast zaczęliśmy się zastanawiać, jaka jest szansa, że firma go zatrudni po okresie stażu. Zadałam takie pytanie: Jak się zrealizuje oczekiwanie, że mąż dostanie zatrudnienie w firmie, w której teraz odbywa staż?

*Robię podobny rozkład, co w pytaniu o ciążę*

1. Główna karta rozkładu: 4 mieczy

2. Na co uważać: Rycerz monet

3. Rada: 8 monet

4. Jakie negatywne przyzwyczajenia mogą przeszkadzać w osiągnięciu celu: 3 buław

5. Rola innych osób (myślę tu o współpracownikach): Kapłanka 

6. Najbliższa przyszłość: 5 buław

 

Mam problem z tą 4 mieczy. Wg Jóźwiaka to karta sztywnych zasad, czyli wychodziłoby, że po prostu w firmie są pewne reguły, których należy przestrzegać. Natomiast taka popularniejsza interpretacja mówi o bezruchu i hmm... W pytaniu o kontynuację to nie powinna być zła karta :D

Być może mąż będzie musiał uważać na jakiegoś pilnego Rycerza monet, mam na myśli współstażystę ;) Niby nie miało być konkurencji między nimi, ale dziś jednemu nie przedłużyli umowy... 8 monet jako rada jest dość oczywista, po prostu musi się przyłożyć i będzie to żmudna dłubanina, ale będzie powoli budować sobie pozycję (na mojej karcie pani tka sieć pajęczą z tych monet). 3 buław jako takie drugie ostrzeżenie mówi o tym, że mąż się często niecierpliwił w przeszłości i może to wyjść tutaj. Kapłanka to może być dosłownie każdy, bo tam same kobiety :D ale liczę na to, że chodzi o nasza znajomą, dzięki której dostał ten staż i ona go mocno wspiera. 5 buław mówi o rywalizacji, czyli jednak trzeba będzie tam z kimś powalczyć o stanowisko, nie będzie tak gładko. 

 

Będę oczywiście wdzięczna za podpowiedzi :)

1. 4 mieczy pokazuje bardzo dobrze sytuację. Brak ruchu, odpoczywanie po zawartej umowie.

2. Na opieszałość i lenistwo, a także rozmienianie się na drobne. Na zbytnią drobiazgowość. 

3. Radą jest żeby po prostu robić swojw i uczyc się, zdobywać umiejętności. 

4. 3 buław w tym ustawieniu może mówić o nadmiernym wybieganiu myślami w przyszłość, a także dzielenie skóry na niedźwiedziu. Coś w stylu witania się z gąską przedwcześnie. 

5. Cóż powiedziałabym, że Kapłanka wskazuje na trzymanie języka za zębami, nie spoufalanie się. Ktoś może z ukrycia obserwować męża pracę. Możliwe, że zostanie oddelegowana osoba, która w dyskretny sposób oceni możliwości. 

7. W najbliższej przyszłości może być w tej pracy młyn, może trzeba będzie wykazać się pracą w stresujących warunkach, mogą występować nieporozumienia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lianna@Sajya@Sunrise009 dziękuję :1s_c:

 

Zweryfikuję pewnie pod koniec lipca, w każdym razie nie będziemy dzielić tej skóry na niedźwiedziu jeszcze ;) a mąż rzeczywiście się skupi na nauce, bo tak czy siak pewnie wyciągnie z tego sporo jeśli chodzi o doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weryfikuję :)

4 mieczy ewidentnie pokazała kontynuację - zatrudniają wszystkich stażystów, niedługo będą podpisywać umowy :) Jestem ciekawa o co chodziło w tej 5 buław, bo ta atmosfera tylko przez moment była nerwowa, jak właśnie podziękowali jednemu panu, ale tak generalnie to bardzo na luzie i jeśli jakieś tam przepychanki były, to nie dotyczyły męża. Kapłanka to ewidentnie nasza znajoma, została w pewnym momencie opiekunką stażu i zawsze można było na nią liczyć :)

dziękuję wszystkim za pomoc :koniczynka:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...