Jump to content

Progresywny Księżyc w Rybach


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Księżyc progresywny w Rybach zwiastuje czas fantazji sennych, romantycznych uniesień, oderwania od rzeczywistości, uzależnień i gloryfikowania intuicji. Wzrasta zainteresowanie sztuką, muzyką, filmem a człowiek jest napędzany bliżej nieokreślonymi inspiracjami. Księżyc progresywny w znaku Ryb jest znakomitym okresem dla artystów, ponieważ dają się oni teraz wyjątkowo ponieść natchnieniu i fantazji. Dla ludzi z podatnością na uzależnienia wejście progresywnego Księżyca do znaku Ryb zwiastuje odpłynięcie na fali nałogu i zwodzenie całego otoczenia za pomocą najróżniejszych kłamstw. Znak Ryb związany jest z wodą, pomaganiem, zagranicą, tęsknotą. Czasami progresja ta pokazuje oddalenie się od swoich korzeni, wyjazd w odległe miejsca czy silną potrzebę duchowych przeżyć. Mogą też nasilić się fobie lub natręctwa a zmysł organizacji ustępuje kreatywnemu chaosowi.Przykłady z życia Stephena Kinga (ur.21.09.1947, 1:30, Portland):


Progresywny Księżyc w Rybach

19.11.1953-13.04.1956

W wieku siedmiu lat Stephen King zaczyna pisać swoje pierwsze opowiadania i odkrywa zamiłowanie do kina.

25.03.1981-21.08.1983

W tym okresie Stephen King był już sławny i bogaty. Uzależnienie od alkoholu staje się problemem. Powieści pisane w tych latach powstawały w stanie alkoholowego i narkotykowego zamroczenia. Pisarz zaczął także występować w filmach powstających na podstawie jego powieści. W latach 1977-1985 publikował pod pseudonimem Richard Bachmann.

01.08.2008-10.01.2011

W tych latach King intensywnie udziela się charytatywnie. W roku 2009 zostaje opublikowana biografia, w której dowiadujemy się o problemach z używkami i licznych fobiach.

 

Internet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...