Jump to content

Progresywny Księżyc we Lwie


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Tuż przed zmianą progresywnego Księżyca do znaku Lwa odczuwalna jest zmiana bądź oczekiwanie na coś co pozwoli oderwać się od codzienności. Podczas gdy Księżyc znajdował się w fazie Raka zajmowały nas sprawy związane z domem, rodziną, kobietami, dziećmi, macierzyństwem, historią, przodkami..itd. Byliśmy łagodniejsi, opiekuńczy i uczuciowi. Czuliśmy się dobrze w domowym zaciszu a kariera, o ile nie związana ze znakiem Raka i Księżycem zeszła na dalszy plan.

Kiedy progresywny Księżyc wchodzi do znaku Lwa rysuje się zupełnie inny obraz człowieka. Wychodzimy z domów i realizujemy się zgodnie z położeniem i aspektami Słońca w horoskopie natalnym. Stajemy się pewniejsi siebie, kreatywniejsi, chętnie bawimy się i udzielamy towarzysko (poza gdy Księżyc przechodzi przez XII lub VIII dom natalny). Chcemy brylować, przewodzić i nadawać ton. Chcemy żyć bardziej luksusowo, być w centrum zainteresowania a może nawet zajmiemy się aktorstwem? Może zmienimy wystrój mieszkania. Modna, odważna tapeta, jakaś skórzana sofa, wystawna witryna, wielkie lusto albo w ogóle nowe okna? To może być czas, w którym kobieta wyjdzie za mąż,mężczyzna zostanie ojcem lub kiedy dostaniemy awans i rozpoczniemy pracę na stanowisku odpowiedzialnym- np. w roli szefa.
Bardziej szczegółowe określenie sytuacji, z którymi zetkniemy się w czasie przejścia progresywnego Księżyca przez znak Lwa wymaga przeanalizowania: pozycji Słońca w horoskopie urodzeniowym; domów, którymi włada Słońce , aspektów Słońca i aspektów jakie robi progresywny Księżyc zarówno w horoskopie progresywnym jak i urodzeniowym (itd.)- a więc w całości „jakość czasu”.

 

Internet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...