Jump to content

Progresywny Księżyc w Pannie


Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

Guest Lianna

Czas przebywania Progresywnego Księżyca w Pannie to przede wszystkim okres poświęcenia, pracy. Dobry czas na doskonalenie naszego rzemiosła.  A także skupienia na kwestiach zdrowotnych. Rutyna będzie niezwykle ważna w tym okresie. Będzie to introwertyczny czas w życiu.Bardzo ważne będą schematy i procedury postępowania.

Wszelkie detale, drobiazgi, na które wcześniej specjalnie nie zwracaliśmy uwagi, teraz okażą się bardzo istotne. Zlecone zadania będziesz wykonywać z niezwykłą precyzją i dokładnością.

Możesz się stać zdecydowanie bardziej krytyczny i analityczny,a także do perfekcji w każdej dziedzinie.

Wszystko ma być poukładane, logiczne i przewidywalne.

Wzrośnie chęć porządkowania życia, może to być np. przeorganizowanie swojego stanowiska pracy, zmiany w relacjach z niektórymi osobami.

Może pojawić się chęć zorganizowania generalnych porządków, pozbycie się zbędnych rzeczy. Panna jest raczej ascetyczna i ocenia rzeczy pod kątem ich użyteczności.

Twoje zdrowie może być wówczas na pierwszym planie, albo z racji faktycznie wystąpienia jakiś dolegliwości, albo zwiększeniu swojej świadomości zdrowotnej. Może nastąpić zmiana nawyków żywieniowych, albo dieta mająca na celu schudnięcie.

Bardziej będziesz skupiony na praktycznej części życia. Dobry czas na oszczędzenia, a także wszelkie planowanie ( w tym wydatków).

Doskonały czas również na planowanie jakiegoś przedsięwzięcia, ponieważ będzie ono oparte na solidnych podstawach.

Uwaga na problemy trawienne i związane z narządami brzucha.

 

Internet

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Ekspert

Dosyć ciekawe jest to, że w zależności od położenia P Księżyca w znakach rożny rodzaj ludzi nas otacza lub mamy do czynienia. Obecnie zaczynam odczuwać, że spotykam ludzi którzy pracują, wiodą spokojny, stabilny tryb życia. Są związani z moją pracą lub mam możliwość dzięki nim podjąć pracę. 
Koleżankę którą poznałam na P Księżycu w Bliźniętach( znak który mam w 9 domu), zobaczę po długiej nieobecności i to w momencie kiedy P Księżyc wszedł mi do Panny( koleżankę poznałam w pracy i bardzo zaprzyjaźniliśmy się). 
Posiadając P Księżyc w Pannie człowiek staje się bardziej praktyczny, pragmatyczny, skupiony na codziennych zajęciach. Wszystko też zależy od dyspozytora czyli władcy znaku przez który idzie P Księżyc. U mnie, dla przykładu, P Księżyc w Pannie jest władany przez Merkurego który natalnie jest w Bliźniętach i tworzy ważne aspekty- Trygon z Saturnem, sekstyl z Wenus oraz kwadraturę z Księżycem. 
Czuję się zdecydowanie spokojniejsza i stabilna emocjonalnie :obled: niż mając wcześniej P Księżyc w Lwie który ma upodobanie do wszelkiego rodzaju dramy. 

  • Like 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...