Skocz do zawartości

Progresywny Księżyc we Wodniku


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Kiedy Progresywny Księżyc zawita do znaku Wodnika, możesz mieć ochotę do łamania wszelkich norm i zasad społecznych. Nie masz najmniejszej już ochoty, aby podążać za tłumem. Wolność - jest słowem kluczem na ten czas. To co inni o Tobie myślą, czy też mówią- zupełnie traci na znaczeniu. Chcesz iść pod prąd, przełamywać schematy. Możesz zainteresować niekonwencjonalnymi dziedzinami.

Czasem pojawić się coś na zasadzie, że czujesz się nierozumiany przez ludzi, jednak mimo tego postanowisz pozostać sobą.

Zapragniesz wyróżnić się z tłumu, może to dotyczyć sposobu ubierania się, zainteresowań, trybu życia, poglądów na wiele spraw itd.

Kierowanie się logiką stanie się priorytetem, możesz stać się znacznie bardziej aktywny umysłowo.

Progresywny Księżyc we Wodniku z pewnością nie jest czasem otwartej ekspresji emocjonalnej, ale za to okazją, dlaczego posługujemy się określonymi wzorcami emocjonalnymi i myślowymi.

Pewnym niebezpieczeństwem tak położonej Luny może być nadmierne analizowanie i intelektualne podejście względem uczuć i emocji. Może pojawić się pewien opór przed okazywaniem emocji.

Jednocześnie możesz zapragniesz pomagać innymi, dołączyć do organizacji charytatywnej. Pomimo tego, że bardzo chcesz skupić na swojej indywidualności, paradoksalnie dobrze możesz się czuć w tym okresie we wszelkich grupach/organizacjach.

Jest to wyśmienity czas na nawiązywanie nowych przyjaźni, zwłaszcza opartych na wspólnych zainteresowaniach. Jednak we wszelkich relacjach bardzo ważna będzie niezależność i poczucie wolności.

Doskonały czas na eksperymentowanie, doświadczanie nowych rzeczy, diametralne, wręcz rewolucyjne zmiany.

Warto mieć na uwadze, że więcej rzeczy może nas denerwować i irytować. Jednocześnie możemy się buntować ( Uran) przeciwko strukturom, istniejącemu porządkowi rzeczy.

Ciągnąć nas może do rzeczy i ludzi w pewien sposób niezwykłych, dziwnych, jednocześnie bardzo zwiększy się nasza tolerancja i otwartość na inność.

Jest to bardzo dobry czas na wszelkie działania twórcze, ponieważ Uran doda nam kreatywności. Mogą nam przychodzić do głowy bardzo oryginalne, wręcz rewolucyjne pomysły.

Rodzina może nieco zejść na dalszy plan w tym okresie.

W zdrowiu uważaj na problemy z łydkami lub kostkami, a także na problemy z krążeniem i skurcze.

Może to być inspirujący i łatwy czas dla solarnych Bliźniąt i lunarnych Wag.

 

Internet

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

U mnie dokładnie będzie Księżyc P we Wodniku 2 sierpnia. Na pewno jednak czuję już tę energię. Zaczęłam ( wreszcie!) wychodzić do ludzi i zapraszać do siebie. Lubię teraz rozmawiać na różne tematy. Przy tym jestem tolerancyjna i empatyczna. Wróciłam po przerwie do biegania, nie wiem czy to ma związek z Księżycem xD.

Cóż jeszcze- jak wiecie- uczę włoskiego, też zainteresowałam się kulturą Italii ( tu już chyba wpływy będą domu IX).

Dalej zgłębiam tajniki i medytacji oraz jogi :). Czuję powoli wychodzenie z domu VIII do IX, jakby z ciemności do światła! :)

Będę opisywać na bieżąco, co się będzie działo ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Lianna

Chyba w celach naukowych mogę coś jeszcze napisać :)

Mam szczerze gdzieś, co tam kto o mnie myśli, wydaje mi się że może to być wpływ właśnie Księżyca we Wodniku. Jestem na pewno bardziej otwarta, taka lubię pogadać z każdym w sumie, niezależnie od temu. 

Seriale oglądam ostatnio tylko po włosku lub niemiecku, kłania się dom IX. Fascynacja Włochami dalej trwa. Bardziej też interesuje się przyszłością planety ( ekologia, pogoda). Nie wiem tutaj, czy to wpływ Księżyca. 

Wpadł mi pomysł, żeby się uczyć Reiki, też pasuje pod ten dom. Zobaczymy, ile wyjdzie  z tego. 

Jeszcze coś takiego, że chcę się wyróżnić z tłumu, ale nie wiem czy to Księżyc we Wodniku, czy tez moje planety w solarze we Lwie, czyli Ascendent, Księżyc, Mars i Wenus. 

Jeszcze jedno- niektóre osoby zaczęłam trzymać na dystans, jakby Wodnik górował nad "ciepłym" Rakiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...