Jump to content

Zamiary pewnej osoby


kaylii

Recommended Posts

pustelnik+koło fortuny+śmierć

 

2 raz wyszły mi te karty: koło fortuny i smierć na pytanie o zamiary faceta, którego sie trochę obawiam. Mam wrażenie, a może on chce abym tak myślała, że ma psychopatyczną osobowość. Być może uważa mnie za rywalkę w pracy...sama już nie wiem, bo się pogubiłam trochę o co mu chodzi. Na poczatku myslałam, że coś do  mnie poczuł (jest żonaty)...ale ja też nie jestem wolna, więc gdy zdał sobie sprawę, że nic z tego nie będzie zaczął się mścić poprzez różne głupie i dziecinne zachowania...gdy nie reagowałam na to dał sobie spokój na jakiś czas 

Dla mnie 1 karta oznacza wycofanie i izolacje tej osoby ode mnie, nie chce mieć ze mną kontaktu ale 2 karta pokazuje, że mimo tej jego izolacji stanie się coś co wszystko zmieni, jakby chciał z daleka wywrócić moje życie do góry nogami i zakończyć coś raz na zawsze? hmmm...tylko co? Bo chyba nie moje życie??? ...gdzieś czytałam, że koło fortuny i smierć to wypadek... Nie chcę tu dokładnie pisać o co chodzi, ale on zachowywał się wcześniej jakby chciał abym się go bała...wcześniej wychodziły mi karty sąd+koło fortuny +smierć, albo cesarz+świat+śmierć...Na pytanie o jego uczucia: sprawiedliwość+głupiec+moc.  Co myślicie? O co właściwie mu chodzi?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Sajya

Widać, że gość ma dyktatorskie zapędy i nierówno pod sufitem. Zmienne usposobienie.

Raczej nie ma tu sytuacji by się na Ciebie jakoś uwziął ale lepiej  go unikać. Może miewać tendencje do zemsty okolicznościowej. Najlepiej wycofać się, nie zwracać uwagi, a samo z czasem wygaśnie śmiercią naturalną, pójdzie w zapomnienie.

Wszystkiego dobrego.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaliaa

Myślę tak,jak Ty.Facet chce się wycofać.Może ta śmierć oznacza,że nastąpi koniec relacji.Koło może oznaczać,że nie masz na to wpływu.Być może będzie Cię po prostu unikał i nie będzie kontaktu albo będzie mocno ograniczony( formalny).Może będzie chciał zmienić pracę,jeśli poprzez nią macie kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
W dniu 29.05.2021 o 17:48, kaylii napisał:

pustelnik+koło fortuny+śmierć

 

Nie ma zadnych zamiarow, odsuwa sie w sina dal (Eremita), bo sytuacja nagle go zaskoczyla (kolo). Mysli sobie ze ta wasza relacja, to moment w jakim cos juz przemija i nie wroci. On pogrzebal juz wszelkie walki o ta relacje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...