Jump to content

Czerwiec 2021

zakretka23

Recommended Posts

Aura - 8 pucharów - pożegnanie się z czymś co mi nie służy 

Praca - As pucharów - satysfakcja z pracy, uruchomienie więcej własnej kreatywności 

Finanse - Słońce - radość i sukces, a może pieniądze na wakacje 

Uczucia - Gwiazda - porozumienie na polu duchowym  

Dom - 4 miecze - głównie będzie miejscem odpoczynku 

Praca z ciałem - 3 monety - wejście na wyższy level 

Niespodzianka - 10 mieczy - coś się zakończy, połączyłabym to z aura miesiąca

Co robić - 2 mieczy - wycofać się, przyjąć pozycje bezstronna 

Czego nie robić - 3 puchary - uważałam ze spotkaniami towarzyskimi, co za dużo to nie zdrowo 

Rada - Król monet - bym zwróciła uwagę na mężczyznę w typie takiego króla, lub nie bała się oczekiwania na sukces  

• W punkt 1
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

Aura - 8 pucharów - tu sie zgodze cos moze odejsc z twojego zycia.

Praca - As pucharów - nowe pomysly, dobra atmosfera w pracy, pomocna dlon.

Finanse - Słońce - o fajnie. Napewno o finanse nie bedziesz musiala sie martwic.

Uczucia - Gwiazda - jakies marzenia nierealne.

Dom - 4 miecze - tak dom

Praca z ciałem - 3 monety - moze byc wejscie nanwyzszy poziom jak napisalas. Kilka sfer bedzie tu ze soba wspolpracowac dla Twojego dobra

Niespodzianka - 10 mieczy - tu sie zgadzam.

Co robić - 2 mieczy - albo przemyslec kazda decyzje.

Czego nie robić - 3 puchary - tu sie zgadzam. Karta moze mowic zeby za mocno nie "isc w tango".  mozeradzic aby nie angazowac sie w trojkaty :p. 

Rada - Król monet - moze tez sugerowac aby cieszyc sie z tego co sie ma.

• Super 2
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - 8 pucharów - albo coś odejdzie, albo.... Wróci :) na pewno odejście od sytuacji sprawiającej dyskomfort w sercu. 

Praca - As pucharów - coś nowego przed Tobą, więcej kreatywności, uczucia wlewanego w pracę. Jakiś nowy projekt, który sprawi ci radochę. 

Finanse - Słońce - będzie moneta :)

Uczucia - Gwiazda - raczej nadzieja na coś... Lub uzdrowienie sytuacji, wspólne plany, ale odległe. 

Dom - 4 miecze - w domu spokojnie, chociaż 4 miecze mi pokazuje często L4. 

Praca z ciałem - 3 monety - w tej jakieś małe sukcesy w pracy z ciałem. 

Niespodzianka - 10 mieczy - coś niezbyt miłego Cię spotka, natomiast gorzej być nie może. 

Co robić - 2 mieczy - nauczyć się decydować. 

Czego nie robić - 3 puchary - nie przesadzać z imprezami. 

Rada - Król monet - baczniej rozgladaj się w swoim życiu i pilnuj strefy materii. 

• Super 2
Guest Lianna
W dniu 30.05.2021 o 18:40, zakretka23 napisał:

Dużo emocji, coś zostawisz za sobą bolesnego.

Praca - As pucharów

Da Ci dużo radości, może coś nowego się zacznie :)

Dużo ciepła widać i serdeczności, i oczywiście wsparcie duchowe :)

Będziesz tu odpoczywać, medytować ;)

Praca z ciałem - 3 monety

Włożysz dużo pracy, co przyniesie rezultaty ;)

Niespodzianka - 10 mieczy

Coś bolesnego się skończy.

Co robić - 2 mieczy

Ja bym powiedziała, żeby zastanawiać się, analizować.

Czego nie robić - 3 puchary

Uważam podobnie.

Rada - Król monet

Może rozsądnie gospodarować kasą. Może być też, że dostrzec Pana z żywiołu ziemskiego.

Wszystkiego dobrego :)

• Moderator

Aura - 8 pucharów

Bolesne emocje, które sprawią, że będziesz rozbita

Praca - As pucharów

Będzie sprawiała radość; rozpoczniesz coś nowego do czego podjedziesz z dużym entuzjazmem 

Finanse - Słońce

Udany miesiąc pod względem finansów, jakaś dodatkowa premia, coś na wakacje

Uczucia - Gwiazda

Będziesz marzyć i szukać swojego ideału

Dom - 4 miecze

W domu spokój, odpoczniesz w nim

Praca z ciałem - 3 monety

Praca w grupie może w kooperacji z kimś (trener/dietetyk), wyważona praca, która przyniesie efekty

Niespodzianka - 10 mieczy

Coś zwali Cię z nóg, nagle się urwie

Co robić - 2 mieczy

Wycofać się, przyjąć rolę obserwatora, zastanowić się nad czymś 

Czego nie robić - 3 puchary -

Odpuścić życie towarzyskie, nie dopuścić do sytuacji, aby kogoś przy Tobie obgadywano

Rada - Król monet -

Zwrócić uwagę na mężczyznę w tym typie lub działać tak jak ta karta radzi, czyli stabilnie, zachowawczo, nie dopuszczać do głosu emocji. Skupić się na konkretach

• Super 2
17 minut temu, Lunaria napisał:

Bolesne emocje, które sprawią, że będziesz rozbita

Będzie sprawiała radość; rozpoczniesz coś nowego do czego podjedziesz z dużym entuzjazmem 

Udany miesiąc pod względem finansów, jakaś dodatkowa premia, coś na wakacje

Będziesz marzyć i szukać swojego ideału

W domu spokój, odpoczniesz w nim

Praca w grupie może w kooperacji z kimś (trener/dietetyk), wyważona praca, która przyniesie efekty

Coś zwali Cię z nóg, nagle się urwie

Wycofać się, przyjąć rolę obserwatora, zastanowić się nad czymś 

Odpuścić życie towarzyskie, nie dopuścić do sytuacji, aby kogoś przy Tobie obgadywano

Zwrócić uwagę na mężczyznę w tym typie lub działać tak jak ta karta radzi, czyli stabilnie, zachowawczo, nie dopuszczać do głosu emocji. Skupić się na konkretach

Odezwał się do mnie eks bratnia dusza, może tak na mnie działać 8 pucharów Gwiazda 10 mieczy 

• Like 1
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

Odezwał się do mnie eks bratnia dusza, może tak na mnie działać 8 pucharów Gwiazda 10 mieczy 

Oj te bratnie dusze mogą namieszać 

• Like 1
  • W punkt 1
  • Moderator
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Faktycznie, to może być to. Karty od razu pierwszego czerwca zaczęły się sprawdzać 

• Like 1
  • W punkt 1
  • Ekspert
W dniu 30.05.2021 o 17:40, zakretka23 napisał:

Praca - As pucharów - satysfakcja z pracy, uruchomienie więcej własnej kreatywności 

Finanse - Słońce - radość i sukces, a może pieniądze na wakacje 

Praca z ciałem - 3 monety - wejście na wyższy level 

Niespodzianka - 10 mieczy - coś się zakończy, połączyłabym to z aura miesiąca

Co robić - 2 mieczy - wycofać się, przyjąć pozycje bezstronna 

Czego nie robić - 3 puchary - uważałam ze spotkaniami towarzyskimi, co za dużo to nie zdrowo 

Rada - Król monet - bym zwróciła uwagę na mężczyznę w typie takiego króla, lub nie bała się oczekiwania na sukces  

8 Kielichów - nie jest dla mnie kartą żegnania się. A wręcz upartego trzymania się czegoś, co już nam nie służy a mimo to wciąż w tym tkwimy. Czasem jest to miotanie się między dwiema opcjami, gdzie żadna nie sprawia nam przyjemności ani nie przynosi emocjonalnego spełnienia. 
Mogą to być kontakty z ex. 

Praca, As Pucharów - początek czegoś miłego, jakaś nowa sytuacja. Spełnienie emocjonalne, radość w sercu. 

Finanse - Słońce - tu nie mam pytań :D pełen relax i optymizm. Faktycznie mogą być super wakacje lub urlop. Mega optymizm. Brak problemów z kasą. 

Dom - 4 Miecze - jakieś relacje będą na wstrzymaniu. Może ktoś z domowników na rehabilitacji. Ochłodzenie relacji lub czasowa rozłąka. 

Uczucia - Gwiazda - marzenia o idealnej miłości. Coś, co ma szansę na realizację w późniejszym czasie. 

Praca z ciałem - 3 Monet - cześć pracy za Tobą i widać już pierwsze, konkretne efekty. Zadowolenie z rezultatu. poczucie dumy i zachwyt otoczenia. 

Niespodzianka - 10 Mieczy - rozstanie z kimś, dość niespodziewane skoro na tej pozycji. Brak pomysłu na poprawę w jakiejś dziedzinie lub relacji. Koniec. Gorzej już nie będzie. 

Co robić - 2 Mieczy -  dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Nie podejmować decyzji pochopnie. Przemyśleć dwie opcje. 

Czego nie robić - 3 Puchary - może nie wyciągać pochopnych wniosków tylko na podstawie miłych chwil.  Patrzeć perspektywicznie. 

Rada - Król Monet - bądź jak on. Zdecydowany. Pragmatyczny. Stabilny. Uparty. Nastawiony na cel. Nie zadawalającej się byle czym. Bądź aktywna. 

• W punkt 1
  • Super 1
19 minut temu, Gringe napisał:

8 Kielichów - nie jest dla mnie kartą żegnania się. A wręcz upartego trzymania się czegoś, co już nam nie służy a mimo to wciąż w tym tkwimy. Czasem jest to miotanie się między dwiema opcjami, gdzie żadna nie sprawia nam przyjemności ani nie przynosi emocjonalnego spełnienia. 
Mogą to być kontakty z ex. 

Praca, As Pucharów - początek czegoś miłego, jakaś nowa sytuacja. Spełnienie emocjonalne, radość w sercu. 

Finanse - Słońce - tu nie mam pytań :D pełen relax i optymizm. Faktycznie mogą być super wakacje lub urlop. Mega optymizm. Brak problemów z kasą. 

Dom - 4 Miecze - jakieś relacje będą na wstrzymaniu. Może ktoś z domowników na rehabilitacji. Ochłodzenie relacji lub czasowa rozłąka. 

Uczucia - Gwiazda - marzenia o idealnej miłości. Coś, co ma szansę na realizację w późniejszym czasie. 

Praca z ciałem - 3 Monet - cześć pracy za Tobą i widać już pierwsze, konkretne efekty. Zadowolenie z rezultatu. poczucie dumy i zachwyt otoczenia. 

Niespodzianka - 10 Mieczy - rozstanie z kimś, dość niespodziewane skoro na tej pozycji. Brak pomysłu na poprawę w jakiejś dziedzinie lub relacji. Koniec. Gorzej już nie będzie. 

Co robić - 2 Mieczy -  dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Nie podejmować decyzji pochopnie. Przemyśleć dwie opcje. 

Czego nie robić - 3 Puchary - może nie wyciągać pochopnych wniosków tylko na podstawie miłych chwil.  Patrzeć perspektywicznie. 

Rada - Król Monet - bądź jak on. Zdecydowany. Pragmatyczny. Stabilny. Uparty. Nastawiony na cel. Nie zadawalającej się byle czym. Bądź aktywna. 

Tylko, ze nie jestem w żadnej relacji. I nie ma opcji wracania do tego co było. 

15 minut temu, zakretka23 napisał:

Tylko, ze nie jestem w żadnej relacji. I nie ma opcji wracania do tego co było. 

Relacja nie musi być tylko uczuciowa. Może być zawodowa, przyjacielska, jakakolwiek.