Skocz do zawartości

Jak wpłynie na mnie współpraca z psychologiem?


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D

Rozpoczęłam niedawno współprace z psychologiem, męczę się z problemami odżywiania, które budzą się poprzez brak radzenia sobie z trudnymi emocjami, dodatkowo przeze mnie w pewien sposób prowokowanymi(do wczoraj tak naprawdę nie zdawałam sobie z tego sprawy) jeśli chodzi np. o relacje damsko-męskie- wybieram facetów, którzy są dla mnie niedostępni, każdy adorator wykazujący mną zainteresowanie nie odpowiada mi, lgnę tylko do ludzi z którymi nie mogę być, jakiś dziwny schemat zachowania, który uaktywnia zaburzenia odżywiania no harmider, który już trwa kilka lat :obled: No, ale ważne, że chce nad tym pracować :)
A więc zapytałam karty;


Jak wpłynie na moje samopoczucie terapia?
Arcykapłanka, giermek mieczy, 9 buław, rycerz mieczy

 

Terapia wpłynie na moje samopoczucie trochę jak kubeł zimnej wody w tych mieczowych. Pobudzi to mogą krzątaninę, walkę wewnętrzną z informacjami jakie dostane z zewnątrz( od psychologa). Będę też bardziej wnikliwie obserwować swoje emocje, poddawać wszystko pod lupę, może to obudzić we mnie w pewnym momencie pozycję obronną przed całym procesem zmiany myślenia.

Co zyskam dzięki terapii?
6 kielichów, 8 buław, giermek buław, 6 buław


Zrozumiem wzorce, które powielam od najmłodszych lat, zdobędę informacje które pomogą mi zmienić kierunek działań przez co odniosę sukces w terapii.

Co odejdzie dzięki terapii?
As buław, wieża, koło fortuny, rycerz pucharów


Odejdzie moje powielane, bardzo mocno nie służące podejście do facetów.

Wynik terapii
8 kielichów, 3 kielichy, król mieczy, 4 buławy


Zmierzę się z tymi trudnymi emocjami i raczej pozostawię je za sobą, mogąc cieszyć się nowymi sposobami działania, opartymi na wnikliwej analizie mojego zachowania. Terapia pomoże mi w odzyskaniu stabilności.

tło; glupiec- nowy, świeży start

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xadfgh napisał:

Cześć :D

Rozpoczęłam niedawno współprace z psychologiem, męczę się z problemami odżywiania, które budzą się poprzez brak radzenia sobie z trudnymi emocjami, dodatkowo przeze mnie w pewien sposób prowokowanymi(do wczoraj tak naprawdę nie zdawałam sobie z tego sprawy) jeśli chodzi np. o relacje damsko-męskie- wybieram facetów, którzy są dla mnie niedostępni, każdy adorator wykazujący mną zainteresowanie nie odpowiada mi, lgnę tylko do ludzi z którymi nie mogę być, jakiś dziwny schemat zachowania, który uaktywnia zaburzenia odżywiania no harmider, który już trwa kilka lat :obled: No, ale ważne, że chce nad tym pracować :)
A więc zapytałam karty;


Jak wpłynie na moje samopoczucie terapia?
Arcykapłanka, giermek mieczy, 9 buław, rycerz mieczy

 

Oj, ciężko się będzie pogodzić z tym, co usłyszysz.

Co zyskam dzięki terapii?
6 kielichów, 8 buław, giermek buław, 6 buław


Myślę, że przepracujesz wzorce z przeszłości.

Co odejdzie dzięki terapii?
As buław, wieża, koło fortuny, rycerz pucharów


Kompulsywność w wyborze mężczyzn. I raczej będziesz bardziej zdecydowana uczuciowo.

Wynik terapii
8 kielichów, 3 kielichy, król mieczy, 4 buławy


Odsuniesz od siebie wszystkie niedobre emocje, poukładasz swoje życie i zaczniesz się nim cieszyć.

tło; glupiec- nowy, świeży start - trzeba się nauczyć jak żyć, urodzić na nowo :)

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Godzinę temu, Xadfgh napisał:

Jak wpłynie na moje samopoczucie terapia?
Arcykapłanka, giermek mieczy, 9 buław, rycerz mieczy

 

Trochę nerwów będzie, ale mam wrażenie, że po pewnym czasie zdystansujesz się wobec tego. Podejdziesz bardziej na chłodno.

 

Godzinę temu, Xadfgh napisał:

Co zyskam dzięki terapii?
6 kielichów, 8 buław, giermek buław, 6 buław

 

Sięgniesz do przeszłości, co pozwoli Ci z nową energią ruszyć do przodu i osiągnąć sukces i radość, o czym świadczy 6 Buław.

 

Godzinę temu, Xadfgh napisał:

Co odejdzie dzięki terapii?
As buław, wieża, koło fortuny, rycerz pucharów

 

Zmienisz bardzo swoje podejście wobec facetów. Może nie będzie ono takie naiwne i romantyczne?

 

Godzinę temu, Xadfgh napisał:

Wynik terapii
8 kielichów, 3 kielichy, król mieczy, 4 buławy

 

Nauczysz się mieć większy dystans wobec emocji, zarówno tych bardzo trudnych, jak i tych radośniejszych. Będziesz zadowolona bardzo :)

 

Trzymam Dziewczyno za Ciebie kciuki, dasz radę ! Jesteś bardzo silna :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lianna napisał:

Trzymam Dziewczyno za Ciebie kciuki, dasz radę ! Jesteś bardzo silna :buziak:

Dziękuję ślicznie za pomoc w rozkładzie i słowa wsparcia :serduszka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Hopefull
On 5/31/2021 at 3:05 PM, Xadfgh said:

Jak wpłynie na moje samopoczucie terapia?
Arcykapłanka, giermek mieczy, 9 buław, rycerz mieczy

 

Może być burzliwie.  

On 5/31/2021 at 3:05 PM, Xadfgh said:

Co zyskam dzięki terapii?
6 kielichów, 8 buław, giermek buław, 6 buław

 

Więcej ekscytacji w życiu i dumy że to przeszłaś 

On 5/31/2021 at 3:05 PM, Xadfgh said:

Co odejdzie dzięki terapii?
As buław, wieża, koło fortuny, rycerz pucharów

 

Jakieś traumy i mieccy faceci 

On 5/31/2021 at 3:05 PM, Xadfgh said:

Wynik terapii
8 kielichów, 3 kielichy, król mieczy, 4 buławy

Większa radość z życia, większa towarzyskość.

 

Zaburzenia odżywiania miga wynikać z nienawiści do samej siebie a pogoń za niedostępnym facetami może odzwierciedlać twoja własna niedostępność emocjonalną bo nie chcesz się angażować w żadną miłość, bliskość z jakiegoś powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HopeNot napisał:

Zaburzenia odżywiania miga wynikać z nienawiści do samej siebie a pogoń za niedostępnym facetami może odzwierciedlać twoja własna niedostępność emocjonalną bo nie chcesz się angażować w żadną miłość, bliskość z jakiegoś powodu. 

Szczerze sądzę, że jest w tym dużo racji. Powoli sama zaczynam uważać, że podświadomie nie chcę partnerstwa, chociaż świadomie do tego "dążę" poprzez stałą pogoń za mężczyznami nie w moim zasięgu. Zawsze śmiechem/żartem powtarzałam, że mój facet musi mieć "idealną kobietę", teraz myślę, że w tych słowach nieświadomie komunikowałam, że nie uważam siebie za osobę wartościową do relacji, a wybieranie mężczyzn niedostępnych sprawia, że staram się być bliższa ideałowi, ale nigdy go nie spełnię bo 1. ideałów nie ma no i 2. wybieram ludzi, którzy co bym nie zrobiła nie zaangażują się.

Przy okazji dziękuję za pomoc w interpretacji :) 

Edytowane przez Xadfgh
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
2 hours ago, Xadfgh said:

Szczerze sądzę, że jest w tym dużo racji. Powoli sama zaczynam uważać, że podświadomie nie chcę partnerstwa, chociaż świadomie do tego "dążę" poprzez stałą pogoń za mężczyznami nie w moim zasięgu. Zawsze śmiechem/żartem powtarzałam, że mój facet musi mieć "idealną kobietę", teraz myślę, że w tych słowach nieświadomie komunikowałam, że nie uważam siebie za osobę wartościową do relacji, a wybieranie mężczyzn niedostępnych sprawia, że staram się być bliższa ideałowi, ale nigdy go nie spełnię bo 1. ideałów nie ma no i 2. wybieram ludzi, którzy co bym nie zrobiła nie zaangażują się.

Przy okazji dziękuję za pomoc w interpretacji :) 

Najważniejsze to mieć świadomość. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...