Jump to content

Progresywny Księżyc w IV domu


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Księżyc progresywny w domu IV może zwiastować większe skupienie na swoim wnętrzu, jako że ten dom jest "głęboko uduchowiony".

Jest to czas skupienia się przede wszystkim na swoich sprawach prywatnych, a także wypracowania bezpiecznej atmosfery, która pozwoli się nam się przygotować do nowego cyklu.

W pewien sposób mogą odnowić się stare rany i wzorce nawyków. A Ty bardziej będziesz skłonny, aby to wszystko analizować. Bardziej się skupisz na introspekcji. Chętniej zechcesz przebywać w domu, lub tylko w swoim towarzystwie. Wiele swoich myśli i uczuć zostawisz dla siebie, ponieważ Twoja potrzeba przeanalizowania wszystkiego może być bardzo głęboka. Być może sięgniesz nawet swoich korzeni.

Dom i rodzina będą niesłychanie ważne, ale Księżyc w IV domu może tez mówić o zmianie miejsca zamieszkania. Pochłaniać Cię mogą Cię sprawy domowe, także w sensie nieruchomości. Możesz odczuwać lęk i niepokój zarówno o domowników, jak o dom w sensie budynku.

Bardziej Cię może ciągnąć do dziedzin związanych z okultyzmem, gdyż Księżyc w domu IV w dużej mierze odnosi się do naszej psychiki.

Ponieważ dom IV jest domem kątowym, jest to czas dużej aktywności. Możesz doświadczać więcej niepokoju.

Podczas pobytu Księżyca progresywnego w domu IV możesz być bardziej emocjonalny. Nie jest to dobry czas na podejmowanie decyzji zawodowych.

Kiedy Księżyc P będzie opuszczał IV dom, możesz mieć wrażenie, że pozbywasz się dużego bagażu i jesteś gotowy na rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

 

Internet

 

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...