Skocz do zawartości

Czerwiec u Gringe ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, jak zwykle pierwszy dzień miesiąca więc pora ma na kolejny rozkład na 30 dni. 
Ogólna sytuacja wyjściowa: jestem rozwiedziona, mieszkam z dzieckiem oraz siostrą. Nie pracuję. Mam stały dochód. Nie mam żadnego faceta „na oku”. Robię kurs angielskiego i pod koniec czerwca mam egzamin. Od końca czerwca zaczynam też kurs astrologii partnerskiej.
A co u mnie w kartach na czerwiec? 
 

1. Aura miesiąca. 
9 Mieczy Sprawiedliwość Król Kielichów 

 

Zapewne zaznacza się tutaj bicie z różnymi myślami, niekoniecznie wnoszące coś pozytywnego do życia. Zdecydowanie logiczne i pragmatyczne podejście do rzeczywistości, podjęcie kolejnych kroków w celu otrzymania alimentów od ex( zwłaszcza Sprawiedliwość). Król Kielichów to zbyt wysoki level by umieszczać tu exa, stawiam, że sama będę przejawiać cechy tej karty - emocjonalność, hojność, wpływ na otoczenie, samostanowienie( Króle w tarocie są zdecydowanie bardziej aktywne niż królowe). Niezależność( Król Kielichów jest tez kartą oznaczającą osobę niezbyt wylewną z uczuciami, nieśmiałą). Może zacznę pić więcej cydru :obled:

 

2. Praca.

Paź Mieczy 6 Monet 10 Kielichów

 

Tutaj, w Paziu widzę szansę na staż. Mam na dwa weekendy w czerwcu być wolontariuszem w polskiej szkole( nauka języka polskiego z elementami plastyki, historii, geografii). Możliwe, że uda mi się załapać na pracę w soboty od września. 
6 Monet to balans. Może tylko potwierdzać tego Pazia, że opłaci mi się ten bezpłatny wolontariat i zacznę płatną pracę we wrześniu. 10 Kielichów mówi o spełnieniu i zadowoleniu. I tez wiążę to z tym samym tematem i tą samą pracą( jest to coś, co poniekąd wiąże się z moim pedagogicznym wykształceniem). 
Nie widzę tutaj nowej pracy czy podjęcia się jakiegoś zajęcia w czerwcu. 

 

3. Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

 

Tutaj trochę trudno mi powiedzieć. W Królu Mieczy bardziej pragmatycznie podejdę do sfery finansowej. Plajty nie widzę. 8 Buław dość dynamiczna karta, może oznaczać nagle wiadomości( w połączeniu z Królem obawiam się, że mogę zapomnieć o jakiejś płatności i dostać upomnienie lub w końcu dostanę maila w sprawie butów dziecka i zgłoszonej reklamacji odnośnie płatności). 
10 Buław - ostatni miesiąc płacenia różnych rat które już trochę mi ciążą. 


4. Uczucia.

4 Kielichy 3 Mieczy Rycerz Kielichów 

 

4 Kielichów otwiera rozkład więc stawiam, że nic nie będę robić i w nic nie będę się angażować. Poczucie bezsensu. 3 Mieczy - nie wiem czy może mnie jeszcze czymś zranić, rozczarować. Raczej pogłębia znaczenie poprzedniej karty - marazm. 
Rycerz Kielichów - stawiam, że ex może się pojawić choć zupełnie nie mam ochoty co widzieć ( co potwierdzają poprzednie karty). 

 

5. Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa

 

W kontaktach z otoczeniem poczucie „ciśnienia”, dylematy, jak podejść do relacji. Konieczność podjęcia decyzji, „między młotem a kowadłem”. Księżyc zsyła niejasne dla mnie sytuacje, stąd też i wcześniejsza 2 Mieczy.  Finalnie Cesarzowa która ma poczucie władzy i od niej wiele zależy. 
 

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

 

Coś pójdzie gładko, niespodziewanie szybko i pozwoli stworzyć obiecujące planu na przyszłość. W 7 Mieczy jakieś kombinowanie - moje lub cudze. 

 

7. Co robić? 
Królowa Monet Paź Monet Cesarz

 

Cieszyć się sobą, swoim towarzystwem, domem, przyjemnościami dnia codziennego. Być stałą - w różnych aspektach życia. Co w sumie bardzo dobitnie podkreśla Cesarz - mieć swoje standardy i poniżej tego nie schodzić. Trzymać się swojej ścieżki i planów - bo mam ku temu wszelkie możliwości i zasoby. To ja mam narzucać swoje zdanie a nie dopasowywać się do innych. 

Paź jest dla mnie uczniem więc pasuje i do obu kursów oraz wolontariatu.

 

8. Czego nie robić?
As Mieczy Śmierć Słońce  

 

Raczej nic sama nie wyjaśnię. Na pewno nie odcinać jeszcze niczego, nie zamykać i nie kończyć bo to jeszcze nie ten moment, nie ten miesiąc. Słońce kojarzy mi die z duża wyrozumiałością - skoro w negacji to stawiam by trzeźwi podejść do wszystkiego i bez „hurrra” optymizmu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gringe napisał:

sprawiedliwosc ość Król Kielichów 

No ja tez tu widze martwienie sie o alimenty albo jakies inne sprawy formalne zwiazane z mezczyzna.

Paź Mieczy 6 Monet 10 Kielichów

Ciesze sie ze dostalas tam wolontariat. Paz mieczy to ktos kto sie uczy. U mnir na karcie 6 monet kobieta na rozmowie kwalifikacyjnej dostaje prace . 10 kielichow mysle ze mowi o szkole.

3. Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

Krol mieczy nie jest kasiasty ale dobrze zarzadza tym co ma. U mnue na 8 bulawach jest pokazane placenie rachunkow wiec moze byc tak jak mowisz.  Uczucia.

4 Kielichy 3 Mieczy Rycerz Kielichów 

 

Tak bedziesz obojetna na potencjalnych kandytatow z powodu zranienia z przeszlosci. Ale moze sie ktos pojawic jakis rycerz kielichow.
 

 

5. Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa

 

Bedziesz ostrozna w stosunku do jakiejs kobiety z powodu niejasnosci. moze jakos nie bedziesz jej ufac?
 

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

Nie mam pojecia. Moze podroz jakas ? ale zwiazana z praca? 

 

7. Co robić? 
Królowa Monet Paź Monet Cesarz

Zapewnic sobie i dziecku stalosc i bezpieczenstwo w domowych pieleszach

8. Czego nie robić?
As Mieczy Śmierć Słońce 

tu sie zgodze.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, Wildwood napisał:

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

Nie mam pojecia. Moze podroz jakas ? ale zwiazana z praca? 

Ooo, widzisz Wildwood nie pomyślałam o tym. Faktycznie dwie karty mówią o podróży. Może być jakiś nieplanowany wyjazd. 
 

5 minut temu, Wildwood napisał:

Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa

 

Bedziesz ostrozna w stosunku do jakiejs kobiety z powodu niejasnosci. moze jakos nie bedziesz jej ufac?

Też racja. 

 

6 minut temu, Wildwood napisał:

Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

Krol mieczy nie jest kasiasty ale dobrze zarzadza tym co ma. U mnue na 8 bulawach jest pokazane placenie rachunkow wiec moze byc tak jak mowisz

No to ma sens ta 8 Buław jako płacenie rachunków plus 10 Buław jako „uciążliwość” która ma szansę skończyć się w czerwcu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gringe napisał:
33 minuty temu, Wildwood napisał:

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

Nie mam pojecia. Moze podroz jakas ? ale zwiazana z praca? 

Ooo, widzisz Wildwood nie pomyślałam o tym. Faktycznie dwie karty mówią o podróży. Może być jakiś nieplanowany wyjazd

Moze to z nauka zwiazane??

Ja mam na czerwiec podibne karty na niespodziewane wydarzenie 7 mieczy rydwan 3 kielichy. Zarazbwstawie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minutę temu, Wildwood napisał:

I sie doczekalas wreszcie. Wlasnie napisalam post ;p

Uzbroiłam się w kawę z lodami i tort z urodzin siostrzeńca - mogę przystąpić zatem do lektury :D 

  • Dobre! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
1 godzinę temu, Gringe napisał:

1. Aura miesiąca. 
9 Mieczy Sprawiedliwość Król Kielichów 

 

Zmartwienia o sprawy urzędowe,mogą być alimenty. Króla Kielichów czytam dwojako, albo to Ty, podejdziesz dojrzale do emocji, albo jakiś facet ze znaków wodnych może być pomocny w tych kwestiach.

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

2. Praca.

Paź Mieczy 6 Monet 10 Kielichów

 

Bardzo ładne karty :). Paziki to dzieci, jak i nauka. 6 Monet mi pokazuje często wolontariat, pomoc. 10 Kielichów - przyniesie Ci to dużo radości i spełnienia. Może nawet poczujesz się, jak w rodzinie :)

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

3. Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

 

Tutaj widać rozsądne podejście do kwestii finansowych, w 8 Buław no jakieś wydatki na bank będą. 10 Buław - że już Ci to ciąży.

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

4. Uczucia.

4 Kielichy 3 Mieczy Rycerz Kielichów 

 

Tu widać znudzenie i zmęczenie facetami, którzy sprawiają ból i w typie bajerantów, co nawijają makaron na uszy.

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

5. Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa

 

Jakbyś była niepewna i wahała się wobec pewnej kobiety, albo jej zachowanie będzie dla Ciebie niejasne. Albo możesz mieć wrażenie, że ona wobec Ciebie nie jest szczera. Zapewne ma dziecko.

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy

 

Widzę znów dwojako, albo jakiś wyjazd, coś pokombinujesz. Może też tak być, że coś Ci się uda zrealizować ( Rydwan), co zaplanowałaś sobie wcześniej. Wszak Rydwan to sukces ;).

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

7. Co robić? 
Królowa Monet Paź Monet Cesarz

 

Inwestować w siebie, może dosłownie, jak i przez naukę. Trzymać się twardo swoich zasad, być pewna siebie i tego, do czego dążysz. Nie da sobie sobie w kaszę dmuchać, stawiać na swoim.

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

Czego nie robić?
As Mieczy Śmierć Słońce  

 

Nie przekreślać jeszcze pewnych spraw, nie kończyć. Słońce zwiastuje, że może to się skończyć pozytywnie.

 

Kochana, dobrego czerwca i wszystkiego dobrego ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 godzinę temu, Lianna napisał:

Zmartwienia o sprawy urzędowe,mogą być alimenty. Króla Kielichów czytam dwojako, albo to Ty, podejdziesz dojrzale do emocji, albo jakiś facet ze znaków wodnych może być pomocny w tych kwestiach.

Jak najbardziej w punkt. Wolę aby to o mnie chodziło z tym Kielichowym Panem - niestety mój ex to solarne Rybię :obled:

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gringe napisał:

1. Aura miesiąca. 
9 Mieczy Sprawiedliwość Król Kielichów 

 

Jakieś zmartwienia związane z rozliczeniem się z jakimś mężczyzna. Może to tez oznaczać martwieniem się odpowiedziała na złożony wniosek w jakimś urzędzie, banku. Pomoże ci mężczyzna w typie króla pucharów.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

 

2. Praca.

Paź Mieczy 6 Monet 10 Kielichów

Będziesz uczyła się czegoś nowego z czego będziesz miała poniższe oraz ogromna przyjemności ze współpracy. 
 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

Będziesz kalkulowały każdy wydatek, ale i tak pieniądze szybko się rozejdą na opłaty. 10 buław mówi ze jesteś zmęczona już zobowiązaniami. 

 

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Uczucia.

4 Kielichy 3 Mieczy Rycerz Kielichów 

 

Widzę znudzenie i rozczarowanie postawa swojego eks. 
 

3 godziny temu, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa


Z Twojej strony wycofanie, chyba nie masz ochoty wyjaśniać jakiś niejasnych spraw związanych z cesarzowa. 

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

 

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

 

Nieplanowany wyjazd lub plan który sprytnie wdrożysz w życie. 

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

 

7. Co robić? 
Królowa Monet Paź Monet Cesarz

 

Zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa oraz dziecka. Popracować nad solidna stabilizacja. 
 

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

 

8. Czego nie robić?
As Mieczy Śmierć Słońce

Nie stawiać wszystko na ostrzu noża, coś co wydaje się sytuacja beznadziejna i bez wyjścia może okazać się czymś obiecującymi 
 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 minut temu, zakretka23 napisał:

Widzę znudzenie i rozczarowanie postawa swojego eks. 

W punkt. 

 

8 minut temu, zakretka23 napisał:
3 godziny temu, Gringe napisał:

 

Będziesz kalkulowały każdy wydatek, ale i tak pieniądze szybko się rozejdą na opłaty. 10 buław mówi ze jesteś zmęczona już zobowiązaniami. 

Niestety masz idealnie rację :( 

 

9 minut temu, zakretka23 napisał:

Jakieś zmartwienia związane z rozliczeniem się z jakimś mężczyzna. Może to tez oznaczać martwieniem się odpowiedziała na złożony wniosek w jakimś urzędzie, banku. Pomoże ci mężczyzna w typie króla pucharów.

Na pewno jakieś formalności zaprzątną mi głowę :( 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gringe napisał:

W punkt. 

 

Niestety masz idealnie rację :( 

 

Na pewno jakieś formalności zaprzątną mi głowę :( 

Mam nadziej, ze sobie to jakoś szybko poukładasz i tego Ci życzę :koniczynka:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2021 o 11:52, Gringe napisał:

Witam, jak zwykle pierwszy dzień miesiąca więc pora ma na kolejny rozkład na 30 dni. 
Ogólna sytuacja wyjściowa: jestem rozwiedziona, mieszkam z dzieckiem oraz siostrą. Nie pracuję. Mam stały dochód. Nie mam żadnego faceta „na oku”. Robię kurs angielskiego i pod koniec czerwca mam egzamin. Od końca czerwca zaczynam też kurs astrologii partnerskiej.
A co u mnie w kartach na czerwiec? 
 

1. Aura miesiąca. 
9 Mieczy Sprawiedliwość Król Kielichów 

Spojrzysz prawdzie w oczy, ocenisz osobę o cechach Króla Kielichów. Parę nieprzespanych nocy może być. Dostaniesz od niego jakąś ofertę. 

 

2. Praca.

Paź Mieczy 6 Monet 10 Kielichów

Paź Mieczy podgląda, zdobywa informacje, moim zdaniem będziesz szukać pracy. 

 

3. Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

Przeanalizujesz, że jakiś wydatek będzie ponad Twoje możliwości. 8 buław to wydawanie pieniędzy często, nieprzemyślane. 


4. Uczucia.

4 Kielichy 3 Mieczy Rycerz Kielichów 

Niestałość i zmienność nastrojów przysporzy trochę smutków. 

 

5. Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa

Raczej skupisz się w tym miesiącu na sobie, niż na otoczeniu. 

 

6. Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

Plany trzeba będzie odlozyc, lub wykazac się sprytem, żeby je zrealizować. 

 

7. Co robić? 
Królowa Monet Paź Monet Cesarz

Skupić się na pracy i sobie. 

 

8. Czego nie robić?
As Mieczy Śmierć Słońce  

Nie odrzucać żadnej z możliwości. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert

Mamy koniec miesiąca a zatem weryfikacja :) 

Aura- faktycznie chodziło o urzędowe sprawy. Alimenty zeszły na dalszy plan a pojawiła się nowa sprawa- ucięli mi dodatek do czynszu za mieszkanie(Król Mieczy w sferze finansów) bo ktoś się dopatrzył błędu w formularzu( sprawiedliwość), finalnie pomógł facet z którym rozmawiałam przez telefon( z tego samego urzędu) i bardzo troskliwie zajął się sprawą- na drugi dzień oddzwoniła babka i sprawa jest załatwiona - pieniądze maja wrócić. 
No 9 Mieczy przysporzyły mi stresu i rozmyślania bo sprawa ciągnęła się pół miesiąca( od 14 czerwca do 30.06)

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:

Praca.

Paź Mieczy 6 Monet 10 Kielichów

Pojawiła się szansa na pracę w polskiej szkole w weekendy. Byłam na zajęciach jako wolontariusz, docelowo zrezygnowałam z powodu kasy - połowa zarobku poszłaby na dojazdy( 3h w tygodniu to dla mnie za mało). 
6 Monet i 10 Kielichów - chyba pokazały pracę do której wróciłam, tyle, że na ciut inne stanowisko. 
 

 

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:

Finanse.

Król Mieczy 8 Buław 10 Buław 

Król Mieczy pokazał problem z Urzędem i obcięcie części zasiłku, z kolei 8 Buław i 10 Buław - mega szybkie rozejście się kasy mimo, że nie szalałam. Pewne płatności zakończyły mi się w tym miesiącu wiec mam cichą nadzieję, że już będzie lepiej. 
 

 

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:


4. Uczucia.

4 Kielichy 3 Mieczy Rycerz Kielichów 

W uczuciach totalna niechęć do wszystkiego - chyba ze dwa razy zapisałam się na randki na fb i dwa razy usunęłam konto bo zupełnie nie czułam tego. Normalnie marnowanie czasu. Nikt mi serca nie złamał w 3 Mieczy ale mam wrażenie, że pewien rozdział w moim życiu definitywnie się skończył. Rycerz Kielichów - może to te randki. Żaden facet nie pojawił się u mnie w tym miesiącu. 
 

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem. 
2 Mieczy Księżyc Cesarzowa

Tutaj nie wiem. Ale skoro jest Księżyc to jest normalne, że nic nie wiem i chyba się nie dowiem :obled:

Mogłabym się w tej Cesarzowej dopatrywać mojej siostry( ma dziecko) ale relacje miałyśmy w tym miesiącu bardzo udane i zgodne. Druga mogła być moja koleżanka( majętna i z dzieckiem) - może miałam pewne dylematy na wyjeździe kiedy musiałam wybierać między ich pomysłami. Widziałyśmy się razem i każda z nich miała inny pomysł na spędzanie czasu. 
 

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:

Niespodzianka.

Rydwan 3 Buław 7 Mieczy 

Niespodzianka okazał się wyjazd do wyżej wspomnianej koleżanki plus zaraz po powrocie zaplanowaliśmy wakacyjny wyjazd na koniec lipca. Dość niespodziewanie udało się znaleźć tani nocleg - w dwóch miejscach( wiec może stad ta 7 Mieczy i kombinowanie z noclegiem). 
 

 

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:

7. Co robić? 
Królowa Monet Paź Monet Cesarz

Walczyłam o swoją kasę :) i uparcie dopięłam swego :) zabrałam się tez za pracę - co chyba pokazał Paź Monet. 
 

W dniu 1.06.2021 o 10:52, Gringe napisał:

8. Czego nie robić?
As Mieczy Śmierć Słońce  

Tutaj nie do końca potrafię zweryfikować - chyba jednak @Lianna miała rację, że wszystko skończy się po prostu dobrze. 
 

Dziękuję wszystkim za pomoc :) :bukiet3i:
 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czerwiec u Gringe ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...