Jump to content

Czerwiec Sunrise ZWERYFIKOWANE

Sunrise009

Recommended Posts

Pokusiłam się na prognozę na czerwiec. Jestem w szczęśliwym związku i w pracy, w której pasuję jak przysłowiowa pięść do oka. 

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Przełom w jakiejś sprawie, wybór podyktowany sercem. Radość z małych rzeczy, dzielenie się. Sporo podróży sentymentalnych. 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Dylematy i brak akceptacji w miejscu pracy, nikłe rezultaty działań, jakieś wypalenie. Bronienie się, brak kroku naprzód. 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Dobra sytuacja finansowa. 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

Ktoś w typie Króla Mieczy, sprawi mi ogromną radość. 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Szczęście zgoda, radość. Czas bezpieczeństwa i stabilizacji. 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Cieszyć się swoim szczęściem i nie bać się prosić o pomoc. 

Cóż, całkiem przyjemnie to wygląda, jestem zdziwiona, szczerze powiedziawszy. 

A Wy jak myślicie? 

• W punkt 1
  • Super 1
30 minut temu, Sunrise009 napisał:

Aura  sentymentalna, powroty do przeszłości, rozmyślanie o niej, decyzje mogą być podejmowane własnie za pośrednictwem swoich doświadczeń.

Poczucie stanięcia w miejscu, brak wiedzy jaki krok dalej zrobić w kwestii pracy. Również odczytałabym to jako pewne wypalenie, bo 7 buław się broni, 7 denarów czeka w nieprzyjemnej atmosferze. Wydaje mi się, że możesz w pewnych momentach odsuwać od siebie myśli o sytuacji jaką masz w pracy, bronienie się przed zmianami i czekanie na dogodniejszy moment, żeby coś zmienić, tylko co i jak zmienić?(2 buławy) ale to czekanie , rozmyślanie i brak zmian może wymęczyć.

Może w jakiś pomysłowy sposób zyskasz dodatkowe pieniądze w 6 mieczach?

może król mieczy będzie organizował jakieś  kameralne spotkanko na którym fajnie się pobawisz :D 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Bardzo ładne karty :D Rozmowy, wyjazdy, otwartość na drugą osobę i wiele radości w czerwcu.

Pomyślałam, że może zadbać o rodzinę? 

Słonecznego i pełnego radości czerwca życzę ;*

Edited by Xadfgh
  • W punkt 1
  • Thanks! 1
49 minut temu, Sunrise009 napisał:

Pokusiłam się na prognozę na czerwiec. Jestem w szczęśliwym związku i w pracy, w której pasuję jak przysłowiowa pięść do oka. 

Aura: Kochankowie + 6 kielo

Bardzo fajna mila aura. Bedzie sielsko.

moze byc dylemat miedzy tym czy zawalczyc czy czekac co bedzie dalej.

jak jets kiepsko to bedzie zdecydowanie lepiej. jakis przelew ktory poprawi finanse ?

moze cos swietowac z krolem bedziesz?

Uczucia:

Świat + Słońce 

poczucie zycia pelnia i czerpanie radosci.

Takie karty o zupelnie przeciwnym znaczeniu. Moze chodzi o dzielenie sie szczesciem z innymi i pomoc innym?

A Wy jak myślicie? 

• W punkt 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Przełom w jakiejś sprawie, wybór podyktowany sercem. Radość z małych rzeczy, dzielenie się. Sporo podróży sentymentalnych. 

Dylematy i brak akceptacji w miejscu pracy, nikłe rezultaty działań, jakieś wypalenie. Bronienie się, brak kroku naprzód. 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Cieszyć się swoim szczęściem i nie bać się prosić o pomoc. 

A Wy jak myślicie? 

Aura - Kochankowie i 6 Kielichów - w sumie obie karty w bardzo podobnym wydźwięku. Współpraca. Emocjonalne zadowolenie, spełnienie. Utwierdzenie w przekonaniu, że wybory których dokonałaś w przyszłości były słuszne - teraz dają dobry plon. 
W 6 Kielichów mogą być tez sentymentalne powroty, ktoś może odświeżyć z Tobą kontakt. 
Praca - 2 Buław mówi o wahaniu się. Co robić, jakie działania podjąć - pozostajesz jednak na etapie rozważania dwóch opcji. Jeśli praca jest nieciekawa, może rozważasz zmianę lub rezygnację z obecnej. W 7 Buław twardo stoisz na ziemi i bronisz swego. Nie dajesz zepchnąć się przez oponentów. Masz mocną pozycję i aktywnie się bronisz. Pilnujesz granic i nie dajesz wejść sobie na głowę. W 7 Monet chodzi głównie o czekanie - plon przyjdzie za jakiś czas a na razie, w czerwcu - trzeba cierpliwie czekać na odpowiedni moment. Brak zmian.

Finanse - 6 Mieczy i Król Monet - kojarzy mi się z jakimiś długofalowymi inwestycjami. Finanse zdecydowanie na plus - jest czym zarządzać. 
Niespodzianka - 4 Buław i Król Buław - przychodzi mi do głowy zaproszenie od kogoś na imprezę. Niespodziewaną( w Królu wychodzą mi i kobiety - silne, niezależne).

Uczucia - Świat i Słońce - świetlane perspektywy na przyszłość. Stabilne fundamenty. 
Rada - 10 Kielichów i 5 Mieczy - Po prostu cieszyć się szczęśliwa rodziną. Pewne rzeczy odpuścić, je wszędzie można wygrać -przyjąć porażkę z godnością. To tylko jedna bitwa - wojna jest do wygrania. 
To tylko 30 dni :) 

• Like 2
  • Thanks! 1
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Moim zdaniem pokazuje się tutaj skupienie na relacji i wspólnie spędzanie miło czasu. Budowanie relacji na przyjaźni i fajnych emocjach. 

Pokazuje się oczekiwanie i brak spójności z otoczeniem. Jakbyś czuła się nieakceptowaną w miejscu pracy. Czujesz się nie na miejscu i czekasz na cud. 

Zgadzam się 

Twój partner daje Ci dużo radości i cały czas będzie się coś działo w tym temacie. Cudownie jak potrafimy się ciagle zaskakiwać. 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Pięknie jesteś w odpowiednim relacji z odpowiednia osoba. 

Wykorzystać pozytywne emocje i przekuć je, w wypełnieniu braków w innych dziedzinach życia. 

:koniczynka:

• Thanks! 1
Guest Lianna
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Aura pod znakiem uczuć. Będzie miło i rodzinnie.

Będziesz obserwować, co się się będzie dziać. 7 Buław to pozycja obronna, mnie ta karta pokazuje też stres. W 7 Denarach chyba zdecydujesz się zaczekać.

Jak najbardziej ok :). Może zaplanujesz jakieś wydatki, albo wydasz coś na podróż lub jakaś naukę.

Może jakaś randka, albo mała imprezka :)

Uczucia:

Świat + Słońce 

Pięknie. Spełnienie i radość, dużo miłych chwil :)

Nie wiem, docenić, to co masz?

Kochana, wszystkiego dobrego w czerwcu ! :1s_z:

@Xadfgh @Wildwood @zakretka23 @Gringe @Lianna dziękuję pięknie za spojrzenie.

Widzę, że w kartach zaznacza się to co czuję wzgledem obecnej pracy - bunt i oczekiwanie. W 7 buławach walczę o siebie, o szacunek, jaki mi się należy, oraz o równe traktowanie z innymi pracownikami. A czekam w sumie nie wiem na co, chyba na zbawienie ^^' Wahania są, bo pomimo spychania na boczny tor, praca jest wygodna, zachowawcza i cóż, to strefa komfortu. 

Mieczowym może być mój Partner :) może zabierze mnie gdzieś w fajne miejsce. Bardzo się cieszę, że interpretacje są tak przyjemne i miłe.

Jeszcze raz dziękuję oraz życzę Wam wspaniałego miesiąca :)

• Like 1
  • Lux 1
Guest Hopefull
4 hours ago, Sunrise009 said:

Czy jest tam jakaś osoba która działa na Ciebie jak płachta na byka lub dwie? 

W 7 buław czasem sami się nakręcamy, widzimi problemy większe niż one naprawdę są i tak naprawdę miotamy się nad naszymi wyobrażeniami niż nad realną sytuacja. 

Reszta kart piękna więc niczego nowego nie dodam :) .

19 minut temu, HopeNot napisał:

Czy jest tam jakaś osoba która działa na Ciebie jak płachta na byka lub dwie? 

W 7 buław czasem sami się nakręcamy, widzimi problemy większe niż one naprawdę są i tak naprawdę miotamy się nad naszymi wyobrażeniami niż nad realną sytuacja. 

Reszta kart piękna więc niczego nowego nie dodam :) .

A owszem, mój szef. I współpracownicy. I caly czas mi wmawiają, że się właśnie nakręcam, co nie jest prawdą. Z natury jestem non komformistką, co absolutnie nie przystoi w miejscu, gdzie glupawe uśmiechy i włażenie wszystkim w 4 litery jest przepisem na sukces. Być może 7 buław o tym mówi. 

Dziękuję pięknie za Twoje spojrzenie @HopeNot :) cudownego miesiąca! 

Guest Hopefull
15 minutes ago, Sunrise009 said:

Być może 7 buław o tym mówi

Tak tak Sunrise, mówię to z doświadczenia. Myć może jest nadwrażliwa również. Nie mówię że nic się nie dzieje ale w 7 bulaw czasem jesteśmy w takim stresie że nie widzimy sytuacji jasno, może to podchodzić w paranoję. Masz tam 2 bulaw, tu jest jasno pokazane że on Cię tylko obserwuje. Może warto z kimś porozmawiać z kimś z boku, przynajmniej by sie uspokoić. Pozdrawiam Cię ciepło. 

17 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Skupisz się na uczuciach, będzie miło i będzie czas spędzony z rodziną

Rozterki czy zawalczyć o coś czy zostawić to takie jak jest obecnie lub odłożyć w czasie tą walę

Tutaj będzie stabilnie. Może jakiś wyjazd zaplanujesz

Jakąś niespodziankę zrobi Ci partner lub wybierzesz się na jakąś nie planowaną imprezę rodzinną

Uczucia:

Świat + Słońce 

O jakie piękne karty pełnia szcześcia i spełnienia

Cieszyć się szczęściem, miłością i rodziną, nie dawać się poczuciu samotności 

• Thanks! 1
  • 4 weeks later...
W dniu 1.06.2021 o 17:28, Sunrise009 napisał:

Myślę, że mogę śmiało weryfikować.

Weryfikacja: Miesiąc był tak nudny, że nawet nie zauważyłam, jak zleciał. Aura była dobra, bez wzlotów, ale też bez mocnych upadków.

Weryfikacja: Przyjemny zawodowo miesiąc. Dobra współpraca, bez afer, awantur. W połowie miesiąca jedna sytuacja w której trochę się honorem uniosłam, ale na brak szacunku do swojej osoby nie mogę pozwolić.

Weryfikacja: Sytuacja finansowa fatalna, związana ze zmianą pracy partnera. 

Weryfikacja: Miłe słowa od szefa.

Uczucia:

Świat + Słońce 

Weryfikacja:
Parę kłótni, sporo rozmów i spędzanie czasu w domu, z powodu upałów.

Weryfikacja: Radą było, żeby oszczędzać, bo przyjdą niedostatki.

Dziękuję pięknie.

• Lunaria changed the title to Czerwiec Sunrise ZWERYFIKOWANE