Skocz do zawartości

Nowe znajomości


crowcrow

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo spotkam się z grupą nowych mniej lub bardziej znajomych. Postanowiła w ramach rozrywki postawić karty na niektóre osoby i jak zwykle zderzyłam się ze ścianą z interpretacją. Przyjmijmy je jako X i Y. Skorzystałam z rozkładu z najpopularniejsze rozkłady":

 

X bardzo chaotyczne połączenie kart mi się wydaje :mysli:

Jak X mnie widzi (x1) Koło fortuny - karta zmian, nowych okazji, więc może po prostu jako nową znajomość?

Jak X myśli, że ja go widzę (x1) 7 mieczy - dość zaskakujące, bo to karta raczej negatywna. X wydaję się, że widzę go jako manipulanta? Kogoś o nieszczerych zamiarach?

Co X pokazuje na zewnątrz (x1) 10 denarów

Co naprawdę zamierza (x1) As buław - znowu zmiany, nowa szansa, karta przywódcy. W jakiś sposób znajomość się rozwinie z inicjatywy X.

Jak widzi relację (x3) Głupiec, Wisielec, 9 buław - i tutaj kolejna zagwozdka, bo po wszystkich inicjatorach zmian trafia się głupiec z wisielcem i zamkniecie w sobie i czujne 9 buław.

 

Y (edytuję i dokończę jutro :) )

Jak Y mnie widzi (x1) Diabeł - jako kogoś impulsywnego, o silnym charakterze, osobę egocentryczną

Jak Y myśli, że ja go widzę (x1) Giermek pucharów

Co Y pokazuje na zewnątrz (x1) 3 Puchary

Co naprawdę zamierza (x1) Wisielec

Jak widzi relację (x3) 5 Pucharów, Rycerz mieczy, Królowa buław

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, crowcrow napisał:

Niedługo spotkam się z grupą nowych mniej lub bardziej znajomych. Postanowiła w ramach rozrywki postawić karty na niektóre osoby i jak zwykle zderzyłam się ze ścianą z interpretacją. Przyjmijmy je jako X i Y. Skorzystałam z rozkładu z najpopularniejsze rozkłady":

 

X bardzo chaotyczne połączenie kart mi się wydaje :mysli:

Jak X mnie widzi (x1) Koło fortuny - jako osobe zmienna, ktorej nie mozna przeidziec.

Jak X myśli, że ja go widzę (x1) 7 mieczy - tak zgadzam sie. Kogos nieszczerego, kkto chce ugrac jak najwiecej dla sibie.

Co X pokazuje na zewnątrz (x1) 10 denarów

Pokazuje sie jako osoba rodzinna, ktora odniosla sukces.

Co naprawdę zamierza (x1) As buław - karta szans i nowych mozliwosci. Wydaje mi sie ze  napewno planuje jakis kontakt ale nie ma tu nic negatywnego.

Jak widzi relację (x3) Głupiec, Wisielec, 9 buław - glupiec to nowa znajomosc ktora ulegla zawieszeniu i takie bierne czekanie co dalej?.

 

Y (edytuję i dokończę jutro :) )

Jak Y mnie widzi (x1) Diabeł - hm jako kogos toksycznego? Chyba ze diabelsko mu sie podobasz?

Jak Y myśli, że ja go widzę (x1) Giermek pucharów

Jako kogos przyjacielskiego i o dobrych zamiarach ale moze infantylnego troche?

Co Y pokazuje na zewnątrz (x1) 3 Puchary

Ze jest kolezenski i mozna sie z nim dobrze czuc towarzysko.

Co naprawdę zamierza (x1) Wisielec

Nic?

Jak widzi relację (x3) 5 Pucharów, Rycerz mieczy, Królowa buław

On sie moze czuc jakos zraniony? Jakis konflikt mieliscie klotnie po ktorej on ma jakis zal?  albo widzi Cie jako atrakcyjna babke  w tej krolowej? No nie wiem o co chodzi.

 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wildwood przekopiowałam pytania, ale "badani" to nie tylko mężczyźni :D

Jak Y mnie widzi (x1) Diabeł - hm jako kogos toksycznego? Chyba ze diabelsko mu sie podobasz? Nie posądzałabym jej o to drugie(o pierwsze w sumie też) :bezradny:

Jak Y myśli, że ja go widzę (x1) Giermek pucharów

Jako kogos przyjacielskiego i o dobrych zamiarach ale moze infantylnego troche?

Co Y pokazuje na zewnątrz (x1) 3 Puchary

Ze jest kolezenski i mozna sie z nim dobrze czuc towarzysko.

Co naprawdę zamierza (x1) Wisielec

Nic? Brak inicjatywy? Znajomość utrzymywana tylko z mojej strony?

Jak widzi relację (x3) 5 Pucharów, Rycerz mieczy, Królowa buław

On sie moze czuc jakos zraniony? Jakis konflikt mieliscie klotnie po ktorej on ma jakis zal?  albo widzi Cie jako atrakcyjna babke  w tej krolowej? No nie wiem o co chodzi.

Hmm... może ta królowa to takie wyjście z jakiś starych kiepskich znajomości(5 kielichów)?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, crowcrow napisał:

ak Y mnie widzi (x1) Diabeł - hm jako kogos toksycznego? Chyba ze diabelsko mu sie podobasz? Nie posądzałabym jej o to drugie(o pierwsze w sumie też)

Moze kogos o magnetycznej osibowosci? Albo egoistycznego ?

 

5 minut temu, crowcrow napisał:

widzi relację (x3) 5 Pucharów, Rycerz mieczy, Królowa buław

On sie moze czuc jakos zraniony? Jakis konflikt mieliscie klotnie po ktorej on ma jakis zal?  albo widzi Cie jako atrakcyjna babke  w tej krolowej? No nie wiem o co chodzi.

Hmm... może ta królowa to takie wyjście z jakiś starych kiepskich znajomości(5 kielichów)?

Myslalam ze to facet ktory wyszedl w rycerzu mieczy a Ty w KB. no nie wiem jak to mozna inaczej zinterpretowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spotkaniu mogę powiedzieć, że generalnie 7 mieczy u X się sprawdziła. U Y co do ostatniego punkty był lekki żal, ale z mojej strony... ale nie wiem czy to "przyszłość wyszła" w tych kartach czy co, bo tych odczuć nie było w momencie ich kładzenia. Zrobiłam małą powtórkę tym razem po 2 karty na odczucia tych osób po spotkaniu. No nie powiem ciekawe połączenia, zaskakujące dla mnie.

 

Co sądzę: księżyc, 3 miecze

Co X sądzi: duet królowych! Królowa mieczy i królowa buław

Widać, że nie bardzo wiem co sądzić o tej znajomości, mam sprzeczne odczucia. Za to ze strony X widać otwartość, uczciwość, szczerość intencji, w moim towarzystwie X czuje, że może być sobą.

 

Co sądzę: 3 karty same wypadły z talii. 10 mieczy, Sąd ostateczny, 8 kielichów

Co Y sądzi: 4 kielichy, koło fortuny

Y nie jest zadowolona, nie miała kontroli, coś szło nie po jej myśli. Widać zmianę moich odczuć, nie wyglądało to tak jak się spodziewałam, było wręcz nieco rozczarowujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...