Skocz do zawartości

Energylandia czy Legendia?


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Czy pojechać do Legendii?6 denarów,6 buław,6 mieczy Tutaj widać podróż i zwycięstwo.W tych 6 mieczach może popływam na łódce.

Czy pojechać do Energylandii?8 mieczy, 2 buławy,10 denarów wg kart będą problemy,wahania,blokady i zostanę w domu.

A jak Wy myślicie?Karty kartami,ale wiadomo,że Energylandia jest większa i bardziej wypasiona.

Nie ustaliłam czasu,ale wiadomo okres lata raczej.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mimo wszystko ładniejsze karty na Legendię- widać radość i zadowolenie, 6 Mieczy - tak jak piszesz, popływasz :)

 

Te drugie karty- jakby coś miało stanąć na przeszkodzie, widać zastanawianie się. Może chodzi o kasę, wydaje mi sie, że nie zdecydujesz się jednak na tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 6/4/2021 at 2:30 PM, Kaliaa said:

Czy pojechać do Legendii?6 denarów,6 buław,6 mieczy

Czy jest to w jakiś sposób sponsorowane lub tańsze niż ta 2ga opcja ? Miejsce popularne widać i może być tłoczno, może z tego względu chcesz jechać , że popularne? 

Na końcu widzę jednak jakąś zmianę, mało radosna karta jak dla mnie ale dobra na podróż. 

On 6/4/2021 at 2:30 PM, Kaliaa said:

8 mieczy, 2 buławy,10 denarów

Może jest za drogo, coś cię blokuje ale widać że jesteś zainteresowana, 10 denarow to full wypas w końcu. Sama zakładasz sobie więzy w tej sytuacji więc decyzja zależy od Ciebie. Chyba że pojedziesz następnym razem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
W dniu 5.06.2021 o 16:48, HopeNot napisał:

Czy jest to w jakiś sposób sponsorowane lub tańsze niż ta 2ga opcja ? Miejsce popularne widać i może być tłoczno, może z tego względu chcesz jechać , że popularne? 

Na końcu widzę jednak jakąś zmianę, mało radosna karta jak dla mnie ale dobra na podróż. 

Może jest za drogo, coś cię blokuje ale widać że jesteś zainteresowana, 10 denarow to full wypas w końcu. Sama zakładasz sobie więzy w tej sytuacji więc decyzja zależy od Ciebie. Chyba że pojedziesz następnym razem. 

W 1 opcji mam lepszy dojazd oraz jest tani bilet sezonowy,więc można pojechać więcej niż jeden raz .W drugiej obcy tak,jak napisałaś jest full wypas.Dużo fajnych atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
8 hours ago, Kaliaa said:

W 1 opcji mam lepszy dojazd oraz jest tani bilet sezonowy,więc można pojechać więcej niż jeden raz .W drugiej obcy tak,jak napisałaś jest full wypas.Dużo fajnych atrakcji.

Zrób tak jak czujesz. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...