Skocz do zawartości

Mecz Polska-Islandia w piłce nożnej - kto wygra?


Rekomendowane odpowiedzi

Horoskop elekcyjny postawiony na rozpoczęcie meczu towarzyskiego w piłce nożnej Polska-Islandia

 

Rozpoczęcie meczu godz. 18:00, Poznań
Źródło: https://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacja-a/aktualnosci/2021-01-04/mecz-polska-islandia-w-poznaniu

 

a.png.b53d89f672b55beb767c314c13ece7d1.png

 

 

My - Asc, Przeciwnik - Dsc

Władca Asc - Mars w domu IX upadku w Raku

Władca Dsc - Wenus w domu VIII w Raku

 

Będzie w ciry, będzie w ciry. Obstawiam 2:1 dla Islandii ;p ponieważ Mars obiera dwa negatywne aspekty i jeden pozytywny.

 

 

 

Edytowane przez Artanis
  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Artanis napisał:

My - Asc, Przeciwnik - Dsc

Władca Asc - Mars w domu IX upadku w Raku

Władca Dsc - Wenus w domu VIII w Raku

 

Będzie w ciry, będzie w ciry. Obstawiam 2:1 dla Islandii ;p ponieważ Mars obiera dwa negatywne aspekty i jeden pozytywny.

Tak moim tokiem rozumowania Islandia jest silniejsza- Wenus w Raku w recepcji z Księżycem. My, czyli Mars w Raku w upadku. Do tego 10 dom Islandii z silnym, kątowym Jowiszem na MC, u Polski dom X w Bliźniętach a Merkury w retro i na  spaleniu, w domu środkowym.  
Trudno mi obstawić wynik ale na pewno przegramy :obled:

Ps. To jest mecz wyjazdowy Polaków? Mars w 9 domu. 

Edytowane przez Gringe
  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Słuchajcie, jestem w tym totalnie zielona, ale czy to nie powinno się przyjąć wyjściowej godziny gdy zostaje zadane pytanie, a nie godzinę spotkania? 

  • hmmm 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 minutę temu, Lunaria napisał:

Słuchajcie, jestem w tym totalnie zielona, ale czy to nie powinno się przyjąć wyjściowej godziny gdy zostaje zadane pytanie, a nie godzinę spotkania? 

@Lunariamasz rację :) Jeśli to horoskop pytaniowy to chodzi o godzinę kiedy zadajemy pytanie. A tu wyszła nam elekcja - i też dobrze nie wróży. Wszystko, co napisałam odnosi się do zasad interpretacji elekcji. 
Powinni lepiej ustawić ten termin rozgrywania meczu - może wtedy byłaby szansa na wygraną Polski. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gringe napisał:

@Lunariamasz rację :) Jeśli to horoskop pytaniowy to chodzi o godzinę kiedy zadajemy pytanie. A tu wyszła nam elekcja - i też dobrze nie wróży. Wszystko, co napisałam odnosi się do zasad interpretacji elekcji. 
Powinni lepiej ustawić ten termin rozgrywania meczu - może wtedy byłaby szansa na wygraną Polski. 

Myslisz  ze powinnismy zasugerowac prezosowi pznp potrzebe korzystania z uslug astrologa?

Albo od razu oddajmy sie do ich dyspozycji. Wysylajcie tam cv :sark:

  • Dobre! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Wildwood to wcale nie jest zły pomysł. Nie na darmo w dawnych czasach władcy korzystali z usług astrologów i dopasowywali godziny i daty do ważnych wydarzeń. 
Sama mam na uwadze by ustawić odpowiednią datę i godzinę do kolejnej randki -może to pomoże :D 

  • O.K 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gringe napisał:

@Wildwood to wcale nie jest zły pomysł. Nie na darmo w dawnych czasach władcy korzystali z usług astrologów i dopasowywali godziny i daty do ważnych wydarzeń. 
Sama mam na uwadze by ustawić odpowiednią datę i godzinę do o kolejnej randki -może to pomoże :D 

O dobre z tymi randkami! Ciekawe jak wyjdzie. Dziwi mnie nawet ze jeszcze tego tu nikt nie robil

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 minutę temu, Wildwood napisał:

O dobre z tymi randkami! Ciekawe jak wyjdzie. Dziwi mnie nawet ze jeszcze tego tu nikt nie robil

Może nie wszyscy wiedzą, że tak można. Nie jestem ekspertem w elekcjach ale: na pewno benefiki powinny być na osiach :D 

Jak mi się nawinie randka to wrzucę elekcję. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, Gringe napisał:

Może nie wszyscy wiedzą, że tak można. Nie jestem ekspertem w elekcjach ale: na pewno benefiki powinny być na osiach :D 

Jak mi się nawinie randka to wrzucę elekcję. 

@Gringe daj koniecznie znać, bo zawsze myślałam, że nawet jeśli uda się odpowiednio ustawić czas randki, to jak się odbiera negatywne tranzyty planet do natala to i tak nic z tego nie będzie. Jestem ciekawa czy uda się oszukać przeznaczenie :buhah: 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria masz rację. To jest ciekawe doświadczenie. Co bardziej zadziała: ustawienie czasu na randkę czy tranzyty? Już nawet zapowiedziałam, że po wyjściu Merkurego z retro chyba uśmiechnę się do moich internetowych randek ;) 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Gringe napisał:

Już nawet zapowiedziałam, że po wyjściu Merkurego z retro chyba uśmiechnę się do moich internetowych randek ;) 

Trzymam kciuki, żeby wreszcie cos sensownego się z tego wyklarowało :1s_z:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
3 godziny temu, Gringe napisał:

My, czyli Mars w Raku w upadku.

 

My to też Pluton w Koziorożcu, który też nie ma lekkich aspektów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 minut temu, Lianna napisał:

 

My to też Pluton w Koziorożcu, który też nie ma lekkich aspektów :P

To fakt. Mars już separuje od opozycji z Plutonem ale kiedy wejście do Lwa to ustawi się w kwadraturze z Uranem :obled: i opozycji z Saturnem. Lepsze czasy chyba nadejdą kiedy Mars wejdzie do Panny( trygon z Uranem, trygon z Plutonem). Wakacje mogą być dość wypadkowe :( 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

@Lunaria masz rację :) Jeśli to horoskop pytaniowy to chodzi o godzinę kiedy zadajemy pytanie. A tu wyszła nam elekcja - i też dobrze nie wróży. Wszystko, co napisałam odnosi się do zasad interpretacji elekcji. 

Moim skromnym zdaniem (i takie kółko wstawiłem) powinien być to horoskop elekcyjny (czyli wybór - albo wygramy my albo wygrają oni) postawiony na godzinę rozpoczęcia i miejsce rozgrywania meczu. Można spróbować też z kosmogramem horarnym i zobaczymy jak wyjdzie.

 

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Myslisz  ze powinnismy zasugerowac prezosowi pznp potrzebe korzystania z uslug astrologa?

Myślę, że byłby to najlepiej zainteresowane pieniądze w historii PZPN-u :sark:

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wildwood napisał:

To jak w takim razie powinien wygladac prawidlowy horoskop na mecz? Wstawi ktos?

Czy chodzi Ci @Wildwood o horoskop horarny (pytaniowy) czy o hipotetyczny horoskop elekcyjny (czyli rozpoczęcia meczu), w którym zwycięży Polska?

Edytowane przez Artanis
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gringe napisał:

To fakt. Mars już separuje od opozycji z Plutonem ale kiedy wejście do Lwa to ustawi się w kwadraturze z Uranem :obled: i opozycji z Saturnem. Lepsze czasy chyba nadejdą kiedy Mars wejdzie do Panny( trygon z Uranem, trygon z Plutonem). Wakacje mogą być dość wypadkowe :( 

Czyli znowu nie wyjdziemy z grupy :smieszne: lepiej oglądać sport inny niż piłka nożna, a najlepiej to sport jest uprawiać (obojętnie jaki).

Edytowane przez Artanis
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
Godzinę temu, Artanis napisał:

Czyli znowu nie wyjdziemy z grupy :smieszne: lepiej oglądać sport inny niż piłka nożna, a najlepiej to sport jest uprawiać (obojętnie jaki).

Czy wyjdziemy z grupy na Euro?As buław,6 kielichów,rycerz buław Raczej wyjdą.As buław to szansa i ogień.6 kielichów rozmemłanie.Jednak rycerz buław walczy,ma błysk i polot.I ten rycerz wychodzi z grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kaliaa napisał:

Czy wyjdziemy z grupy na Euro?As buław,6 kielichów,rycerz buław Raczej wyjdą.As buław to szansa i ogień.6 kielichów rozmemłanie.Jednak rycerz buław walczy,ma błysk i polot.I ten rycerz wychodzi z grupy.

Jak wyjdziemy z grupy to bedzie sukces.  moze 6 kielichow oznacza ze bedzie tak jak ostatnuo. Czyli wyszlismy zgrupy i od razu odpadlismy. Ale bardziej prawdopoodbne ze 6kieli to znaczy ze nie wykorzystamy szansy tylko wrocimy do domu. Rycerz bulaw ma zapal aleslomiany.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Lunaria obstawiala remis po swoich kartach. Mpze nastepnym razem otworzymy temat na mecz ze wszystkimi tecnikami dywinacji?.

 

Jakos wymeczylismy ten remis.

  • O.K 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
10 minut temu, Wildwood napisał:

Chyba tylko Lunaria obstawiala remis po swoich kartach. Mpze nastepnym razem otworzymy temat na mecz ze wszystkimi tecnikami dywinacji?.

 

Jakos wymeczylismy ten remis.

To jest niezły pomysł :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, Wildwood napisał:

Za tydzien w piniedzialek pierwszy mecz Polski na euro.

21 czerwiec? A gdzie? :) ja zupełnie jestem nie w temacie…

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gringe napisał:

21 czerwiec? A gdzie? :) ja zupełnie jestem nie w temacie…

Nie mam pojecia.

Edit:sankt petersburg

Edytowane przez Wildwood
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale co poszło nie tak w tej elekcji? :obled:

 

13 godzin temu, Wildwood napisał:

Mpze nastepnym razem otworzymy temat na mecz ze wszystkimi tecnikami dywinacji?

Chyba jakiś temat w hypeparku bo wywołałem niezłą zawieruchę tym tematem ;p

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artanis napisał:

Dobra, ale co poszło nie tak w tej elekcji? :obled:

 

Chyba jakiś temat w hypeparku bo wywołałem niezłą zawieruchę tym tematem ;p

No o to chodzi na tym forum ;p

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mądra jestem po fakcie ;) ale spójrzcie na pomniejszą godność - Mars jest w upadku, ale jest w swojej troistości, do tego ma sekstyl aplikacyjny od Księżyca silnego. Na to jest ich Wenus w 8 domu, więc kiepsko, jest tylko w swoim dekanacie i ma aspekt od Jowisza separacyjny. Nie wiem jak tam inni polecają, ale Frawley raczej pomija zewnętrzne planety w horarnej. Także jak dla mnie to te szanse tu rzeczywiście w miarę równo wychodzą. Ciekawie że obie planety w znaku księżyca, czyli na "naszym" boisku, przez to ten sekstyl oznacza może ułatwienie przez samo miejsce rozgrywki, ale już recepcja faworyzuje przeciwnika. Ale może tu sobie płynę z interpretacją, specjalistka ze mnie żadna :D

 

Edit.: W sumie teraz pomyślałam że pomieszałam trochę elekcję z horarną xD bo chyba raczej księżyc nie może być współsygnifikatorem naszym wtedy xD eh...

Edytowane przez martynamarzena
  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak to jest z ustalaniem sygnifikatora w elekcji gdyby np obie drużyny poprosiły astrologa o wykonanie takiego horoskopu na ustaloną już godzinę spotkania :mysli: czyj wtedy jest ascendent a czyj Descendent..

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, martynamarzena napisał:

Swoją drogą ciekawe jak to jest z ustalaniem sygnifikatora w elekcji gdyby np obie drużyny poprosiły astrologa o wykonanie takiego horoskopu na ustaloną już godzinę spotkania :mysli: czyj wtedy jest ascendent a czyj Descendent..

No właśnie, też się nad tym głowiłam :)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...