Jump to content

Druga połowa czerwca ZWERYFIKOWANE

Mala_83

Recommended Posts

Położyłam karty na drugą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą.

Aura
cesarz + kapłanka + 5 denarów

Widać spełnienie, jakies sukcesy, ale z drugiej strony samotność, skupienie się na swoim wnętrzu

Praca
8 buław + śmierć + 2 denary

Na początku dużo będzie się działo, sporo obowiązków, które później skończą się i może jakaś dodatkowa praca się pojawi

Uczucia
9 denarów + cesarzowa + wisielec

Widać tutaj, ze dobrze mi będzie samej z sobą, będę czuć się atrakcyjna i spełniona oraz skupiona na swoim wnętrzu. Nikt się nie pojawi, ale dobrze mi będzie z tym

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + 7 mieczy + 5 pucharów

Jakby ktoś oszukał kogoś bliskiego, z rodziny i będzie mi z tego powodu smutno

Rada
5 denarów + 10 mieczy + 9 mieczy

Nie czuć się samotnie, zostawić to co było i nie martwić się na zapas

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

• Like 1
  • Moderator
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura

Spokojna, stabilna. Możesz być bardziej stanowcza, wycofana. Możesz rozmyslac o tym czego Ci brakuje, za czym tęsknisz. Możliwe, że dostaniesz ofertę pracy, ale nie będzie satysfakcjonująca finansowo

Praca

Dużo będzie się działo, czasami będziesz miała dosyć i zastanawiać się nad tym czy rzeczywiście ta praca jest warta takich poświęceń. Może pojawi się okazja do dorobienia sobie dodatkowo :)

Uczucia

Sama, ale nie samotna :) A przynajmniej nie będzie Ci to wcale przeszkadzać, może nawet docenisz i spojrzysz na to z innej strony 

Najważniejsze wydarzenie

Dowiesz się o powaznej chorobie kogoś ze swojego grona znajomych 

Rada

Pozbyć się kompleksów, nie skupiać się na tym czego Ci brakuje, zapomnieć i nie myśleć o tym 

P.S 2x wyszła 5 Denarów? 

• Super 2
  • Thanks! 1

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretacje. 

Tak dwa razy wyszło 5 denarów, bo za każdym razem było kładzione z całej talii :)

Trochę mnie ta choroba zmartwiła. Bardziej podeszłam do tych kart że ktoś może oszukać

Edited by Mala_83
  • Like 2
W dniu 9.06.2021 o 11:45, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą.

Aura

Widać spełnienie, jakies sukcesy, ale z drugiej strony samotność, skupienie się na swoim wnętrzu

Praca

Na początku dużo będzie się działo, sporo obowiązków, które później skończą się i może jakaś dodatkowa praca się pojawi

Uczucia

Widać tutaj, ze dobrze mi będzie samej z sobą, będę czuć się atrakcyjna i spełniona oraz skupiona na swoim wnętrzu. Nikt się nie pojawi, ale dobrze mi będzie z tym

Najważniejsze wydarzenie

Jakby ktoś oszukał kogoś bliskiego, z rodziny i będzie mi z tego powodu smutno

Rada

Nie czuć się samotnie, zostawić to co było i nie martwić się na zapas

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

Praca 

Dużo aktywności zabiegania na dwa fronty 

Uczucia  

Zadbasz o siebie, dobrze czujac się ze sobą,  

Najważniejsze wydarzenie 

Unikniesz jakiegoś spięcia lub nie bedziesz chciała w nim uczestniczyć, choć mimo to będziesz czuła niesmak, może też ktoś celowo chcieć Cię zranić 

Rada   

Rada tyczy aury i najważniejszego wydarzenia  - czyli zadbaj o zdrowie psychiczne, gdyż to wydarzenie spowoduje  jakiegos dołka psychicznego, za wiele nie analizuj, co może Cię tylko zubożyć.. 

Trzymaj sie dzielnie:bukiet3i:

• Super 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
W dniu 9.06.2021 o 10:45, Mala_83 napisał:

Aura

Ktoś tu postawi na swoim. Niekoniecznie to będziesz Ty. W związku z tym, że nie dostosujesz się do sytuacji może pojawić się poczucie braku i niespełnienia. Zabieganie o coś. Poczucie braku podkreśla jeszcze bardziej 5 Denarów.

Praca

Zgadzam się z Tobą. Zwłaszcza 2 Monet mówi o dwóch zajęciach, środkach płynących z dwóch źródeł. 

Uczucia

9 Denarów to karta szczęśliwego singla( ktoś to stwierdzenie już użył na forum i to bardzo trafnie). Człowiek w tej karcie jest zadowolony i przede wszystkim samowystarczalny. Cesarzowa może mówić, że to od Ciebie zależy czy wykonasz ruch w czyimś kierunku czy nie. Z kolei Wisielec zapowiada, że na ten moment na efekty trzeba będzie poczekać. Ważny jest ten czas dla Ciebie - masz chwilę by przemyśleć czego oczekujesz w relacji. 

Najważniejsze wydarzenie

To mogą być faktycznie wiadomości odnośnie domu, spraw związanych z domem. Albo Ty będziesz przekazywać niepełne informacje albo ktoś z Twojego otoczenia. Możesz być rozczarowana. 

Rada

Mam takie wrażenie, że chodzi tutaj by nie skupiać się na porażce bo to prowadzi do nikąd. Nie myśleć pesymistycznie- zakończyć to, co już jest martwe i wejść w kolejny cykl. 
10 Mieczy jest dla mnie zdecydowanie odcinająca, kończąca coś z kolei w 9 Mieczy po prostu za dużo myślimy. 

• Thanks! 1

Dziękuję serdecznie @adamandium i @Gringe za interpretacje. Karty chyba pokazują tą walką samej ze sobą i tym, że po tym ciężkim czasie przychodzą dobre chwilę, ale czasem łatwo je zepsuć. Ogrom pracy wykonałam nad sobą ale chyba to jeszcze czas dla mnie i dokończenia tej pracy nad sobą:) mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej :)

• Lux 2
  • 3 weeks later...

WERYFIKACJA !!!

Aura

Zmiany w pracy i nowe obowiązki z których udało się wywiązać dodały mi pewności siebie , nauczyłam się też nowych rzeczy, ale był to też trochę taki czas pustki jakiegoś skupienia się na myślach, swoim wnętrzu

Praca

Sporo się działo nowych rzeczy, nowych obowiązków. Niestety nie pojawiła się żadna szansa dodatkowego zarobienia, ale była szansa zmiany samochodu firmowego na inny ale nie chciałam z racji, że był tylko o dwa lata młodszy, ale miał słabszy silnik, więc może te 2 denary pokazało ten wybór

Uczucia

Czuję się dobrze sama z sobą, pracuję nad swoją atrakcyjnością i pewnością siebie. Zastanawiałam się czy nie odezwać się do jednego Pana, ale stwierdziłam, że nie odezwę się i nie wykonałam kroku

Najważniejsze wydarzenie

Tutaj chyba unikałam spięcia z siostrą i stwierdziłam, że to co robi to jej sprawa i nie wtrącam się, bo kończy się to jej fochami i nerwami. Trochę czuję pustkę, że przez to się odsunęłam, ale chyba tak będzie dla mnie lepiej

Rada

Ostatnio jakoś za dużo myślę co nie jest dobre więc chyba czas odciąć się od tych myśli, pustki i ruszyć przed siebie. Zacząć wszystko od nowa :)

Dzięki wszystkim za interpretację :) pozdrawiam serdecznie :)

• Lunaria changed the title to Druga połowa czerwca ZWERYFIKOWANE