Jump to content

Wakacyjne randkowanie ZWERYFIKOWANE

zakretka23

Recommended Posts

Co w temacie męsko damskim zadziej się u mnie w okresie letnim. 

2 puchary Kochankowie 8 monet Mag

miejsce gdzie się to zacznie - Król buław 3 puchary 10 monet 

Widać regularne spotkanie i miło spędzony czas, jedynie nie pasuje 8 monet, gdyż nadal pracuje zdalnie w domu. Chyba ze pokazuje moją regularną aktywność na siłowni.  Obecnie zaczęło się dużo spotkań towarzyskich w restauracjach - trzeba nadrobić zmarnowane w tym temacie ostatnie pół roku. Kochankowie 8 monet mag wyglada jak korzystam umowa o współpracę. 8 monet to regularność. Mam nowego współpracownika ale człowieka na oczy nie widziałam. 

Miejsc - widać aktywnego pana i imprezę w jakimś ładnym miejscu. Raczej nie imprezuje w miejscu w którym przebywam wiec raczej obstawiam miejsc gdzie ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się czy 3 puchary zawsze musza pokazywać imprezę, czy mogą pokazać miejsce naszej pasji gdzie raczej pijemy wodę. 

• Like 1
  • Moderator
10 minut temu, zakretka23 napisał:

2 puchary Kochankowie 8 monet  Mag

Będzie 2 randkowiczow i będziesz musiała dokonać wyboru, a dalej widać pracę nad związkiem z pewnym Magiem ;)

12 minut temu, zakretka23 napisał:

U znajomego na jakimś spotkaniu towarzyskim 

• Like 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Guest Lianna

Na pewną będą spotkania i randeczki. Potem widać zaangażowanie w 8 Monetach. No i w Magu otwiera się jakiś etap nowy :). Bardzo ładne karty !:koniczynka:

Może Was zapozna jakiś facet z Twojej rodziny? Albo na imprezie, bo 3 Kielichy ;).

Powodzonka ! :)

3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Ja bym powiedziała, że będzie dwóch Panów. Jeden może być z pracy albo ktoś kto dużo pracuje a drugi to czarodziej, który dużo ładnych słówek mówi :)

Skojarzyło mi się jakaś impreza rodzinna

• Like 1
  • Super 1
5 godzin temu, zakretka23 napisał:

Widać regularne spotkanie i miło spędzony czas, jedynie nie pasuje 8 monet, gdyż nadal pracuje zdalnie w domu. Chyba ze pokazuje moją regularną aktywność na siłowni.  Obecnie zaczęło się dużo spotkań towarzyskich w restauracjach - trzeba nadrobić zmarnowane w tym temacie ostatnie pół roku. Kochankowie 8 monet mag wyglada jak korzystam umowa o współpracę. 8 monet to regularność. Mam nowego współpracownika ale człowieka na oczy nie widziałam. 

Miejsc - widać aktywnego pana i imprezę w jakimś ładnym miejscu. Raczej nie imprezuje w miejscu w którym przebywam wiec raczej obstawiam miejsc gdzie ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się czy 3 puchary zawsze musza pokazywać imprezę, czy mogą pokazać miejsce naszej pasji gdzie raczej pijemy wodę. 

Randki, romanse i rozwijanie relacji z jakimś facetem. Mężczyzna może jakoś się różnić od facetów, z którymi spotykałaś się do tej pory. Powinno być ekscytująco :)

Spotkacie się na imprezie. Będzie duszą towarzystwa. 

• Super 1
  • 9 months later...

Weryfikacje w wakacje nie randkowlam - sytuacja z kart zadziała się w miesiącu wrześniu było dwóch panów w tym ze na stałe wybrałam jednego 

• Like 2
  • Lunaria changed the title to Wakacyjne randkowanie ZWERYFIKOWANE